کوتد لمینت قیمت کوتد لمینت چاپ کتد لمینت

کوتد لمینت قیمت کوتد لمینت چاپ کتد لمینت کوتد لمینت سرد چاپ کتد لمینت تهرانقیمت چاپ لمینت پلات و لمینت قیمت لمینت عکس قیمت لمینت کاغذ دستگاه چاپ لمینت . کوتد لمینت یا همان پلات لمینت از چاپ های مناسب برای فضای داخلی است که به صورت مناسب برای فعالیت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ کوتد لمینت دارای زیبایی و ظرافت بالایی است که رزولیشن چاپی در آن بسیار بالا است. وضوح تصویر در کوتد لمینت به نحوی است که برای دید از نزدیک بسیار مناسب و کاربردی است. این در حالی است که روش های نظیر کوتد لمینت که از هزینه پایینی برخوردارند دارای وضوح و زیبایی در حد چاپ کتد لمینت نیستند. به عنوان مثال چاپ بنر بیشتر برای دید از دور مناسب است و رزولیشن چاپی در حد کوتد لمینت یا همان پلات لمینت را ندارد.

کوتد لمینت

کوتد لمینت

چاپ کوتد لمینت توسط دستگاه مخصوص که پلاتر نام دارد در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت مناسب انجام می شود. پس از چاپ کوتد یا همان پلات بر روی کاغذ کوتد، توسط دستگاه لمینیتور عملیات چاپ لمینت روی پلات انجام می شود. لمینت در کوتد لمینت با ایجاد یک لایه محافظ بر روی متریال چاپی هم زیبایی و جلای اثر چاپی را بالا می برد و هم از سوی دیگر مقاومت اثر چاپی را در برابر عوامل محیطی نظیر نور و ... بالا می برد و بدین ترتیب عمر کوتد لمینت افزایش می یابد. کوتد لمینت چاپی برای عملیات لمینت را می توان به دو صورت لمینت کرد. کوتد لمینت گرم و کوتد لمینت سرد دو روش عمره برای لمینت کردن هستند که از لحاظ کیفیتی متفاوت می باشند. برای انجام لمینت کردن بهتر است قبل از عملیات کوتد لمینت با مرکز چاپی مشورت بگیرید و یا با اطلاع کافی در ورد مورد استفاده کوتد لمینت ، عملیات چاپ را درخواست کنید تا بتوانید چاپی مناسب برای امور مختلف تبلیغاتی را بدست آورید.

کوتد لمینت سرد و کوتد لمینت گرم

برای عملیات لمینت کردن می توان کوتد لمینت سرد و یا کوتد لمینت گرم را انجام داد. این دو روش چاپی با یکدیگر متفاوت هستند و کیفیت متفاوتی را عرضه می نمایند. در روش کوتد لمینت سرد از حرارت جهت لمینت کردن استفاده نمی شود. از این جهت چاپ حاصل شده دارای ظرافت خاص و زیبایی بیشتری است. البته از نظر قیمت چاپ کوتد لمینت سرد ، قیمت بالاتری نسبت به کوتد لمینت گرم دارد. از لحاظ گستردگی استفاده معمولا از کوتد لمینت گرم بخصوص در مورد چاپ های لارج فرمت بیشتر استفاده می شود. ولی زیبایی و ظرافت کوتد لمینت سرد به مراتب از کوتد لمینت گرم بالاتر است. اگر می خواهید هر روش لمینت کردن را استفاده کنید، بهتر است قبل از عملیات چتپ کتد لمینت با مشاوران زبده مشورت کنید و متناسب با نوع مصرف چاپی اقدام به تعیین نوع لمینت سرد و یا گرم کوتد نمایید.

کوتد لمینت

چاپ کتد لمینت

چاپ کوتد لمینت از روش های تبلیغاتی مناسب است که برای تبلیغات فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از چاپ کوتد عملیات پرس لمینت روی کوتد یا همان پلات انجام می شود. عملیات لمینت کردن می تواند بصورت سرد و یا گرم انجام شود. انتخاب طرح های مناسب بر روی چاپ کوتد لمینت می تواند قدرت اثر بخشی فراوانی را در مخاطبان فراهم نماید. این طرح ها متناسب با موضوع و هدف چاپی است و بایستی متناسب با مخاطبان انتخاب شوند. البته طرح های پیش ساخته نیز جهت چاپ کوتد لمینت وجود دارد که مراجعه کنندگان می تواند متناسب با موضوع و هدف خود از این طرح ها استفاده کنند، ولی برای ایجاد یک اثر منحصر به فرد و ممتاز نیاز به ایجاد طرحی زیبا و خاص است که بایستی توسط طراحان حرفه ای ایجاد شود. چاپ کوتد لمینت با طرحی زیبا و موثر می تواند شما را در رسیدن به اهداف چاپ کوتد لمینت یاری رساند.

قیمت کوتد لمینت

بخشی از قیمت کوتد لمینت مربوط به چاپ کوتد است و بخشی دیگر مربوط به لمینت کردن، حال لمینت می تواند بصورت گرم یا سرد انجام شود. لمینت سرد دارای قیمت بالاتری نسبت به لمینت گرم است ولی زیبایی بیشتری دارد زیرا چاپ ظریفتر و نازک تر است. بیشتر لمینت گرم برای چاپ های لارج فرمت استفاده می شود. کیفیت لمینت سرد و گرم یکی از عوامل دخیل در تعیین قیمت کوتد لمینت است. این در حالی است که عوامل دیگری هم در قیمت نهایی تاثیرگذار است. کیفیت متریال مورد استفاده یکی از این عوامل است. با استفاده از متریال با کیفیت تر می توان چاپ زیبا و اثر بخش تری را برای مخاطبان فراهم کرد. متراژ و ابعاد کوتد لمینت درخواستی هم در قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار می باشد. این در حالی است که همه واحد های چاپی امکان چاپ کتد لمینت در ابعاد عریض را ندارند.

چاپ کتد لمینت تهران

مرکز آذین هنر یکی از معتبرترین مراکز چاپ کتد لمینت تهران بوده که از تجهیزات به روز جهت چاپ انواع کتد لمینت بهره برده و قابلیت چاپ پلات لمینت در انواع ابعاد چاپی و با بالاترین کیفیت ممکن را داراست. این مرکز هم توانایی چاپ کوتد لمینت سرد و هم کوتد لمینت گرم را با درجه کیفیت بالا و با قیمت مناسب را دارد. علاوه بر کوتد لمینت مرکز آذین هنر توانایی انواع چاپ دیگر نظیر مش، استیکر، پوستر،سازه های نمایشگاهی پاپ آپ و... را دارد.