چاپ و کاربرد تراکت تبلیغاتی

چاپ تراکت تبلیغاتی به عنوان ابزاری مناسب و ارزان برای تبلیغات بسیار مناسب است. چاپ تراکت تبلیغاتی باعث جلب توجه در مخاطبان شده و ذهنیت را به رویداد و خدمات یا محصول خاص هدایت می کند.

چاپ تراکت تبلیغاتی به سادگی صورت می گیرد و قابلیت چاپ در تیراژ بالا از ویژگی های ممتاز این نوع خدمات چاپی است. پیام به شکل موثر و مناسب در قالب تراکت تبلیغاتی انتقال می یابد. ابعاد تراکت مناسب و ایده آل است و اندازه 8.5 در 11 اینچ از ابعاد نرمال چاپ تراکت تبلیغاتی است.

البته امکان چاپ تراکت تبلیغاتی در ابعاد مختلف وجود دارد و نقطه مشترک چاپ در ابعاد مختلف هزینه پایین چاپ تراکت تبلیغاتی است. به صورت عمده تراکت را بصورت یکرو چاپ می کنند ولی امکان چاپ دو رو هم وجود دارد. چاپ تراکت به سادگی در بین مخاطبان توزیع شده و این امر سادگی تبلیغات را در پی دارد.

با توزیع ساده تراکت بخصوص در اماکن عمومی و مکانهای پر رفت و آمد می توان بسادگی توزیع را انجام داد. امکان قرارگیری تراکت تبلیغاتی در نامه و توزیع گسترده در بین مردم وجود دارد. امکان چاپ تراکت تبلیغاتی در رنگ های مختلف جهت جذاب تر شدن اثر چاپی و جلب توجه بیشتر مخاطب وجود دارد.