چاپ و نصب استیکر چاپ و نصب مش

چاپ و نصب استیکر چاپ و نصب مش قیمت چاپ و نصب استیکر قیمت چاپ و نصب مش . مش و استیکر از دسته چاپ های مرسوم و پر طرفدار محسوب می شوند که بایستی چاپ و نصب استیکر و چاپ و نصب مش بخوبی انجام شود تا اثربخشی در تبلیغات را بخوبی داشته باشد و بخوبی بتواند در جذب مخاطبان موثر باشد.

چاپ و نصب مش

چاپ و نصب استیکر

اولین نکته ای که بایستی برای چاپ و نصب استیکر بایستی توجه کرد این است که مورد مصرف استیکر کجاست. چاپ استیکر قابلیت نصب بر شیشه مغازه ها و یا نصب بر روی بدنه خودرو و ماشین و... دارد. بسته به مورد مصرف استیکر بایستی در تعیین نوع چاپ و ابعاد چاپی دقت لازم لحاظ شود. نصب استیکر براحتی انجام می شود و می توان بصورت چسبی درج استیکر در موضع مورد نظر انجام شود.

چاپ و نصب مش

برای چاپ و نصب مش اولین قدم تعیین طرح و کیفیت چاپی برای رسیدن به چاپ موفق است. مش دارای سوراخ های ریزی است که استیکر ندارد. این سوراخ های ریز باعث عبور نور شده که این امر از شدت نور محیط نمی کاهد. نصب مش هم همانند استیکر بوده و تفاوت چندانی ندارد.

چاپ و نصب مش و استیکر

موضع مورد نظر را بایستی ابتدا برای چسباندن مش یا استیکر مورد بررسی قرار داد و بایستی ابعاد مش یا استیکر چاپی متناسب با موضع باشد. سپس بایستی تمیز بودن موضع بررسی و حتی الامکان عملیات تمیز کردن انجام شود. برای جلوگیری از ایجاد برامدگی در اثر حباب ها بایستی از مخلوط آب و مایع طرف شویی استفاده کرد. بعد از نصب استیکر و مش مدت زمان کوتاهی برای خشک شدن و چسبیدن به موضع لازم است.

قیمت چاپ و نصب استیکر و قیمت چاپ و نصب مش

از لحاظ هزینه چاپ مش و استیکر از تبلیغات به صرفه محسوب می شود. با این وجود تفاوت چندانی در قیمت مش و چاپ استیکر نیست. ابعاد چاپی و کیفیت چاپی تعیین کننده قیمت نهای چاپ استیکر و مش است. برای نصب نیز کار چندانی نیاز نیست و براحتی می توان مش و استیکر را در موضع مورد نظر نصب نمود. رزولیشن چاپی در کیفیت چاپ بدست امده بسیار موثر است. اگر نیاز به دید از نزدیک با کیفیت تری هستید از چاپ مش و استیکر با رزولیشن بالای چاپی استفاده کنید. با این وجود نکات دیگر نیز در قیمت تاثیرگذار هستند. مثلا براق یا مات بودن یک مولفه محسوب می شود که این عوامل در قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است.