چاپ مش و استیکر چه تفاوتی دارند؟

برای پی بردن به تفاوت چاپ مش و استیکر بایستی مورد استفاده هر یک و تفاوت ساختاری برای هر یک را فهمید. در پاسخ کلی برای چاپ مش و استیکر چه تفاوتی دارند می توان گفت که مش دارای سوراخ های ریزی است که استیکر آن را ندارد. ولی مورد مصرف قرار گرفتن چاپ مش در مکان هایی که نیاز به حفظ نور محیط دارند را نیز می توان از تمایزهای مش و استیکر نام برد.

تفاوت مش و استیکر

چاپ مش و استیکر

مش و استیکر هر دو دارای جنس یکسان که وینیل نام دارد هستند و این از شباهت های این دو محسوب می شود. مش را بر روی شیشه ها و مکان هایی که نیاز به عبور نور است می توان استفاده کرد. در حالی که استیکر ایم مزیت را ندارد. چاپ استیکر در دو نوع کلی شیری و شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد که نوع شیشه ای آن دارای دید از دو طرف بوده و نوع شیری زمینه سفید بوده و تنها دید از یک طرف دارد. برای اینکه شما تشخیص دهید که از چه چاپی استفاده کنید بایستی با در نظر گرفتن مکان مورد استفاده چاپ و کاربری مختلف اقدام به انتخاب مش و یا استیکر در انواع مختلف کرد. جهت این امر مشاوره خود واحد چاپی نیز می تواند بسیار راهگشا باشد. تفاوت قیمتی بین چاپ مش و استیکر زیاد نمی باشد زیرا متریال یکسان برای هر دو استفاده می شود.

چاپ استیکر و مش برای کاربردهای گوناگون

امروزه با پیشرفت صنعت تبلیغات و نقش تبلیغات عمومی در برند شدن و رشد کسب و کارها استفاده از روش هایی نظیر چاپ استیکر و مش برای معرفی کالا و خدمات بسیار مهم و ضروری می باشد. جنس خاص این دو نوع چاپ باعث شده است که براحتی بتوان از ان ها در فضای خارجی و در شرایط مختلف استفاده کرد. این به سبب مقاومت چاپ در برابر عوامل محیطی نظیر رطوبت، نور و ... می باشد. برای چاپ مش و استیکر بایستی در واحد چاپی معتبر با داشتن طرح دلخواه و یا استفاده از طرح های ارائه شده توسط خود واحد چاپی اقدام به چاپ و سپس تبلیغات موثر نمود. شما بارها شاهد تبلیغات بر روی مش و استیکر و ماندگاری بالا این نوع تبلیغات در فضاهای عمومی بوده اید. تنها با چاپ مش و استیکر و قرار دادن در مکان های عمومی می توانید به برند شدن خود کمک فراوانی نمایید. این دو نوع چاپ بر روی شیشه ها استفاده فراوانی دارند. شیشه مغازه ها و فروشگاه ها می تواند گزینه مناسبی برای درج پیام تبلیغاتی و خدماتی باشد. از آنجایی که این مکان ها با مشتری هدف سر و کار دارند بسیار مکان های مناسبی برای تبلیغات به صورت مش و استیکر می باشند.

تفاوت مش و استیکر

وسایل نقلیه گزینه دیگری از موارد استفاده مش و استیکر محسوب می شوند که به سبب آن که این وسایل در معرض دید تعداد بسیار زیادی از مخاطبان قرار می گیرند، گزینه مناسبی برای در ج پیام تبلیغاتی و خدماتی محسوب می شوند. از دیگر مکان هایی که برای درج استیکر و مش و ارسال پیام تبلیغاتی مناسب محسوب می شوند، اتوبوس ها بخصوص اتوبوس های عمومی می باشند. این مکان ها به سبب ان که تعداد زیادی از مخاطبان را در بر می گیرند، مکان مناسبی برای درج پیام تبلیغاتی و خدماتی بصورت چاپ استیکر و مش می باشد. از مش و استیکر علاوه بر کارایی تجاری و تبلیغاتی می توان برای زیباسازی محیط مختلف اعم از اداری و یا مسکونی نیز به شکل موثر و زیبا استفاده کرد. آذین هنر یکی از مراکز معتبر چاپ استیکر و چاپ مش در تهران محسوب می شود که انواع مش و استیکر را در بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت عرضه می دارد.