چاپ مش با کیفیت و فوری در آذین هنر

چاپ مش با کیفیت را با قیمت ارزان و بصورت فوری در آذین هنر تجربه نمایید. آذین هنر خدمات چاپ مش روی شیشه را با کیفیت بالا انجام میدهد. استیکر و مش و خدمات چاپی مر بوط به آن یکی از خدمات چاپی مجموعه چاپ و تبلیغات آذین هنر است.

قیمت چاپ مش بصورت فوری و با کیفیت و سایر محصولات چاپی را می توانید با تماس با ما (۸۸۵۲۴۳۶۸-۰۲۱) و یا از طریق لینک زیر بدست آورید.

استعلام قیمت چاپ مش چاپ مش با کیفیت

چاپ مش با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

مش به عنوان ابزار تبلیغاتی محسوب می شود که برای دید از نزدیک استفاده می شود، بنابراین داشتن رزولیشن بالا و کیفیت دید از نزدیک مناسب از اهمیت بالایی دارد. نوع چاپ و دستگاه های چاپی در مرکز چاپی از اهمیت بالایی برخوردار است. بکار بردن چاپ اکوسالونت می تواند رزولیشن بالا را برای اثر چاپی فراهم آورد.

چاپ مش در ضخامت های 80 و 100 میکرون در بازار موجود بوده و جنس های کره ای و چینی موجود است، بایستی دقت کنید که جنس کره ای از کیفیت بالاتری برخوردار است. بایستی دقت کنید که طول عمر مش کره ای بیشتر از چینی است.

چاپ مش از آنجایی که بر روی وینیل انجام شده دارای مقاومت در برابر شرایط محیطی بوده و بدین صورت عمر بالایی برای تبلیغات فراهم می آورد. مش بواسطه ی سوراخ های ریزی که روی خود دارد، حفظ نور محیط را امکان پذیر می سازد و پشت چسب دار بودن آن امکان نصب آسان آن را امکان پذیر ساخته است.

وجود سوراخ های ریز بر روی متریال مش باعث شده که نصب آسان چاپ فراهم شود، این امر باعث می شود هیچ حبابی در زیر اثر چاپی باقی نمانده و به صورت صاف و یک دست در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد.

چاپ مش در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

مش بواسطه خاصیت عبور نور و حفظ روشنایی محیط، کاربرد فروانی در محیط های مختلف دارد. از جمله موارد کاربردی چاپ مش می توان موارد زیر را نام برد:

  • داروخانه ها
  • شیشه مغازه ها، سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی
  • آژانس های مسافرتی
  • آژانس های هواپیمایی
  • ...

برای سفارش چاپ مش با کیفیت در آذین هنر چه کنیم؟

چاپ مش و استیکر از جمله خدمات چاپی مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر است. برای سفارشات چاپی می توانید بصورت حضوری اقدام نمایید و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق وب سایت سفارش خود را ثبت نمایید. طرح چاپی و سایر مشخصات مربوط را به مرکز چاپی تحویل داده و چاپی فوری و با کیفیت و با قیمت مناسب را دریافت کنید.