چاپ فوم برد در تهران

چاپ فوم برد در تهران را می توانید در آذین هنر تجربه نمایید. خدمات چاپ فوم برد با استفاده از ابزارها و تجهیزات خاص چاپی صورت گرفته و فرایند کاملا تخصصی و مبتنی بر اصول فرایندهای چاپی است. فوم بردها به دلیل قابلیت برش آسانی که دارند، می توانند برای درج تصاویر با ابعاد مختلف مورد استفاده قرار گیرند. فوم برد از طرفی دارای وزن کم بوده که این امر جابجایی آن را آسان ساخته است، از این رو برای درج تصاویر و نصب بر روی دیوارها در مکان های مختلف اعم از مسکونی و تجاری و یا اداری بسیار مناسب می باشند. جنس فوم برد به نحوی است که رنگ ها بر روی آن دچار پاشش نشده و تصویری با نمای زیبا برای دید از نزدیک برای شما فراهم می نماید.

چاپ فوم برد تهران

چاپ روی فوم برد در تهران

فوم برد دارای جنس پلی استایرن فشرده بوده که این جنس خاص باعث سبکی و سهولت جابجایی آن شده است. همچنین روکش مخصوص این نوع متریال باعث شده است که مقاومت در برابر عوامل محیطی افزایش یافته و پایداری و ماندگاری اثر چاپی افزایش پیدا کند. سطح فوم برد کاملا صاف بوده که این امر منجر به ایجاد چاپی زیبا و دلنشین می شود. برای درج چاپ روی فوم برد می توان به صورت مستقیم عملیات چاپ را انجام داد و یا اینکه با استفاده از فوم بردهای چسب دار و الصاق چاپ بر روی آن ها استفاده کرد. آذین هنر توانایی درج مستقیم تصاویر را بر روی فوم برد با تجهیزات پیشرفته چاپی دارد. آذین هنر خدمات لمینت کردن فوم برد را انجام داده که این امر بر زیبایی و افزایش عمر فوم برد بسیار تاثیرگذار است.

چاپ فوم برد و درج عکس روی آن

یکی از بهترین روش های درج تصاویر و نمایش آن در معرض دید عموم استفاده از فوم برد ها است. می توان با چاپ فوم برد درج عکس های مختلفی نظیر تصاویر زیبای عزیزانتان را داشته باشید. این تصاویر را می توانید خودمات به واحد چاپی عرضه نمایید و یا آن که از تصاویر زیبای عرضه شده در خود واحد چاپی که زیبای فراوانی دارند استفاده کنید. همچنین درج تصاویر مختلف بر روی فوم برد از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر است، زیرا فوم بردها از کالا ها و متریال های ارزان قیمت محسوب می شوند. همچنین سبکی وزن در کنار موارد فوق را می توان از مزیت های فوم برد نام برد.

برای خدمات چاپ فوم برد تهران می توانید به واحد آذین هنر مراجعه نمایید. با این وجود فراهم شدن امکانات آنلاین و امکان چاپ آنلاین و از راه دور باعث شده است که بتوان برای سایر نقاط کشور و شهر تهران به صورت اینترنتی و غیر حضوری فرایند چاپ انجام شود. با فراهم شدن امکان ثبت سفارش و چاپ آنلاین فوم برد در آذین هنر می توانید در زمان و هزینه های خود به شکل قابل ملاحظه ای صرف جویی نمایید. فرایند چاپ فوم برد تخصصی در این واحد چاپی انجام می شود.