چاپ عکس روی لیوان در تهران

چاپ عکس روی لیوان در تهران در مجموعه آذین هنر انجام می شود. این مجموعه خدمات چاپ سابلیمیشن را به صورت تخصصی برای مشتریان ارائه می دهد. چاپ عکس روی ماگ و لیوان یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات و درج تصاویر مورد علاقه تان است که از نوشیدن با چنین لیوان هایی لذت خواهید برد.

چاپ عکس روی لیوان می تواند به عنوان یکی از روش های مناسب برای هدیه دادن نیز به حساب آید، فرض کنید تصاویر عزیزان خود را روی لیوان درج نموده و برای آن ها هدیه دهید، آن ها بسیار از هدیه شما خشنود می شوند، همچنین این روش هدیه دادن بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی بوده و اکثر افراد قادر به تهیه این چنین هدایایی در یک مرکز معتبر در زمینه چاپ سابلیمیشن هستند.

چاپ عکس روی لیوان در تهران

چاپ عکس روی ماگ در تهران

ماگ ها کاربرد بسیاری پیدا کرده اند و کاربرد فراوانی پیدا کرده اند، چاپ عکس بر روی این نوع لیوان ها نیز پر کاربرد گشته و بسیاری از استفاده کنندگان به این ابزارها، مایل به درج و چاپ عکس های دلخواه روی آن ها را دارند. ماگ از لحاظ گنجایش 1.5 برابر لیوان معمولی حجم می گیرند. مجموعه آذین هنر اقدام به چاپ عکس روی ماگ در ابعاد و حجم دلخواه می نماید، ماگ ها با تصویر رنگی، هدایای بسیار جالب و به یاد ماندنی برای دوستان و آشنایان شما به حساب می آید.

چاپ عکس روی انواع لیوان ها در تهران

بهره بردن از خدمات مراکز معتبر در زمینه چاپ عکس روی لیوان می تواند کیفیت بالای چاپی و زیبایی لیوان را برای استفاده کنندگان فراهم آورد. رنگ لیوان های چاپی در مجموعه آذین هنر ثابت بوده و از بین نمی رود. همچنین بر روی قسمت های مختلف لیوان نظیر دسته ها و ... قابلیت چاپ وجود دارد. ماندگاری چاپ مشخصه ای است که تنها در چاپ عکس روی لیوان در مراکز معتبر بدست می آید.

لیوان ها می تواند ابعاد مختلفی داشته باشند، واحد چاپ سابلیمیشن باید امکان چاپ عکس روی لیوان ها در ابعاد مختلف را فراهم آورد. چاپ عکس با کیفیت امکان شست و شوی تصویر را فراهم می کند. تحویل سفارشات در حجم بالا در سریعترین زمان ممکن از مزایای بهره بردن از خدمات واحدهای معتبر چاپ سابلیمیشن نظیر آذین هنر است.

چاپ عکس روی لیوان با طرح دلخواه

چاپ عکس با طرح دلخواه می تواند گزینه بسیار عالی هدیه دادن و آذین بندی محیط مختلف باشد. این چنین هدیه ای تاثیر بالایی در ذهن مخاطب گذاشته و در کنار ارزان بودن برای تهیه کننده می تواند زیبایی فراوانی دارد. در کنار موارد فوق، برخی از شرکت های می توانند در حجم بالا اقدام به چاپ لوگو و علایم تجاری بر روی لیوان ها نموده و اقدام به توزیع گسترده بین مخاطبان نمایند. این روش تبلیغاتی برای شرکت های مختلف می تواند بسیار تاثیر داشته باشد. با این روش، ذهن مشتریان با کسب و کار مختلف آشنا می شود و این امر می تواند به رونق آن کسب و کارها کمک فراوانی نمایند.

چاپ عکس های مختلف بر روی لیوان ها امکان پذیر است!

علاوه بر کاربرد چاپ عکس برای تبلیغات که کاربرد فراوانی در شرکت ها و سازمان ها یا کارخانه های مختلف دارد، همچنین لیوان های چاپی کاربرد تزئینی فراوانی نیز دارند. اما آیا امکان چاپ تصویر های مختلف یا امکان چاپ عکس سفارشی بر روی لیوان ها وجود دارد؟ در پاسخ باید بگوییم، بله امکان چاپ تصاویر مختلف وجود دارد. اما باید از خدمات مراکز معتبر در این زمینه بهره برد. در آذین هنر امکان چاپ تصاویر دلخواه یا تهیه شده توسط خود مشتریان و سفارش نمونه های کاملا فراهم است.

چاپ عکس روی انواع لیوان ها

امکان چاپ عکس در واحدهای چاپ سابلیمیشن، بسته به امکانات بر روی انواع لیوان ها فراهم است. از مهم ترین اشیاء که امکان چاپ عکس روی آن ها وجود دارد، می توان موارد زیر را نام برد :

  • خدمات چاپ روی لیوان
  • چاپ روی فنجان
  • چاپ روی لیوان برفکی
  • چاپ روی لیوان سرامیکی
  • چاپ عکس روی ماگ (در ابعاد مختلف)
  • چاپ روی لیوان کاغذی
  • ...

واحدهای چاپی معتبر باید امکان درج تصاویر در ابعاد مختلف را بر روی اشیاء فوق الذکر را داشته باشد، فراهم کردن چاپی ماندگار و قابل شست و شو از مزایای مراکز معتبر چاپ سابلیمیشن است.

چاپ تصاویر تبلیغاتی بر روی لیوان

یکی از مهم ترین کاربردهای لیوان های چاپی، کاربرد تبلیغاتی است. با اهداف بازاریابی و تبلیغات می توان از لیوان ها و درج لوگو و پیام های تبلیغاتی بهره برد. اگر واحد تبلیغاتی توانایی طراحی لوگو و فراهم کردن پیام ها و شعار ها نیز باشد، این امر می تواند کمک بیشتری در تبلیغات موثر نماید. تبلیغات با لیوان های چاپی بسیار جذاب بوده و اثر گذاری بیشتری دارد. مجموعه آذین هنر توانایی چاپ لیوان ها برای بازاریابی و تبلیغات را در حجم بالا در سریعترین زمان ممکن را دارد.

قیمت چاپ عکس روی لیوان

چاپ بر روی لیوان ها ارزان بوده و هزیه زیادی ندارند، البته نوع چاپ و فراهم کردن کیفیت بالا و تعداد لیوانی که قرار است چاپ شوند، نیز تاثیر فراوان دارد. معمولا شرکت های چاپی، برای چاپ لیوان در تعداد بالا تخفیف قائل می شوند که مجموعه آذین هنر نیز از این قائده مستثنی نمی باشد.

در مجموعه آذین هنر با بالاترین کیفیت ممکن، با هزینه مناسب و مقرون به صرفه چاپ لیوان ها با طرح های مختلف در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

اگر قصد سفارش و چاپ تصاویر روی لیوان ها در تعداد دلخواه دارید، با مجموعه آذین هنر تماس بگیرید.