چاپ عکس روی لایت باکس

با چاپ عکس روی لایت باکس و قرار دادن آن در مکان های پر رفت و آمد، نظیر فروشگاه ها و مراکز فروش، مراکز اداری و تجاری و ... می توان به خوبی پیام و تصویر را به خوبی به مخاطبان انتقال داد. لایت باکس از آن جایی که دارای سیستم روشنایی بوده بنابراین چاپ و اثر چاپی در آن بسیار زیباتر نشان داده می شود.

چاپ عکس روی لایت باکس

مزایای چاپ عکس روی لایت باکس

از مزیت های بارز تابلو چاپ لایت باکس وزن کم به خاطر جنس ویژه آن است. جنس لایت باکس، می تواند چوبی، آلومینیومی و ... باشد. از این رو استفاده از لایت باکس برای نمایش تصاویر مختلف می تواند بسیار مناسب باشد. همچنین نوپردازی و سیستم روشنایی موجود در تابلو در زیبایی بیشتر بسیار تاثیرگذار است. اما سوال این است از تابلو لایت باکس در کجاها می توان استفاده کرد؟

موارد کاربرد تابلو لایت باکس

لایت باکس ها دارای کاربرد فراوانی در مراکز تجاری و اداری دارند. مراکز فروش معتبر برای جلوه گری بیشتر در چشم خریداران از چاپ عکس روی لایت باکس بهره می برند. در مراکز اداری نیز برای نمایش تصاویر مختلف می توان از لایت باکس ها استفاده کرد. شما حتما شاهد تابلوهای لایت باکس در مطب های پزشکان و مراکز درمانی بوده اید. بله تصاویر پزشکی دلخواه را می توان با استفاده از لایت باکس در معرض دید مخاطبان قرار داد.

بایستی توجه نمایید از مراکزی برای تهیه تابلو بک لایت استفاده کنید که توانایی تهیه لایت باکس با ابعاد مختلف را داشته باشند. در واقع مرکزی که توانیی تهیه تابلو بک لایت و چاپ آن با ابعاد مختلف را داشته باشد، به عنوان مرکز معتبر برای خرید لایت باکس بایستی در نظر گرفته شود.

در استفاده از لایت باکس ها بایستی توجه کنید که چاپ پشت نور دار شده و هم در فضای تاریک و روشن چه روز و چه شب قابل استفاده است. بایستی توجه کنید که با سیستم روشنایی بکار رفته در تابلو همواره جلب توجه در مخاطبان بیشتر است.

از انواع لایت باکس می توان به نوع های کریستالی، اسنپ فریم، لس پارچه ای، مگنتی و لایت باکس تبلیغات شهری اشاره نمود. جنس نوع های مختلف این لایت باکس ها متفاوت بوده و شرایط خاص خود را دارند. با توجه به تفاوت های موجود در اینن لایت باکس ها تفاوت در قیمت و هزینه تهیه این بک لایت ها نیز موجود است.

دقت داشته باشید که لایت باکس هم استفاده تبلیغاتی دارد و هم می توان از ان برای زیباسازی دکوراسیون داخلی با به کار بردن تصاویر زیبا بر روی آن استفاده کرد. آذین هنر نیز با تکیه بر پرسنل مجرب خود قادر به تهیه و چاپ انواع تابلو لایت باکس با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. این واحد تبلیغاتی با استفاده از تجهیزات خاص چاپی امکان چاپ عکس روی لات باکس را فراهم آورده است.