چاپ عکس روی فوم برد در تهران

قیمت چاپ عکس روی فوم برد ارزان و با قیمت مناسب را در آذین هنر تجربه نمایید. آذین هنر خدمات چاپ عکس روی فوم برد را در بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت مناسب انجام می دهد. توانایی چاپ فوم برد در ابعاد مختلف از مزیت های واحد چاپ و تبلیغات آذین هنر است. این واحد چاپی با بهره بردن تجهیزات روز چاپی اقدام به تهیه و چاپ انواع فوم برد می نماید. تنها با رجوع به واحد آذین هنر هر آن چه را دوست دارید، چاپ کنید و از آن بهره برید. برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید و یا با مراجعه به قسمت تماس با ما اقدام به تماس با این واحد چاپی نمایید. خدمات آنلاین و غیر حضوری از امتیازات این واحد چاپی است.

چاپ عکس روی فوم برد

چاپ عکس روی فوم برد

فوم برد به جهت این که سطحی صاف داشته و امکان استفاده از آن در ابعاد مختلف را دارد، ابزاری مناسب برای چاپ عکس و نمایش تصاویر مختلف می باشد. علاوه بر این مزیت ها می توان به وزن کم فوم برد اشاره کرد که جابجایی و نصب آن را آسان ساخته است. از لحاظ هزینه، قیمت چاپ عکس روی فوم برد بسیار ارزان بوده و از دسته چاپ های مقرون به صرفه محسوب می شود. برای درج تصاویر بر روی فوم برد می توان به دو صورت عمل نمود. یا آن که از فوم بردهای چسبدار بهره برد و از الصاق تصاویر چاپ شده روی فوم برد استفاده کرد و یا ان که با تجهیزات خاص چاپی اقدام به درج و چاپ مستقیم بر روی فوم برد نمود. در هر دو روش کیفیت طرح بدست آمده بسیار زیبا بوده و می توان آن را در محیط های مختلف نصب و به زیباسازی دکوراسیون داخلی کمک شایانی نمود.

چاپ عکس روی فوم برد

چاپ عکس روی فوم برد چسبدار و بدون چسب؟

برای اینکه بدانید کدام نوع از فوم برد را برای چاپ عکس انتخاب کنید، بایستی تفاوت های بین این دو را بدانید. در نوع فوم بردهای چسبدار ابعاد و سایز های نظیر 50*70 و 100*70 و 90*120 و... قابل استفاده است و تصویر چاپی با الصاق به فوم برد آماده نمایش در معرض دید همگان می شود. ولی در نوع بدون چسب فوم برد با استفاده از فناوری های چاپ دیجیتال تصویر بر روی فوم برد به طور مستقیم درج می شود. در نوع چاپ دیجیتال برای فوم برد می توان تصاویر را به دلخواه انتخاب نموده و نیاز به پلیت های چاپی که برای فوم بردهای چسبدار لازم است، حذف شده است. انتخاب نوع درج تصاویر را بهتر است با مشورت واحد چاپی و در نظر گرفتن تعداد و مورد استفاده فوم برد انجام دهید.

قیمت چاپ عکس روی فوم برد

در روند چاپی برای فوم برد می توان خدمات تکمیلی را انجام داد، به عنوان مثال می توان از لمینت کردن تصاویر بهره برد. در فرایند لمینت کردن با استفاده و درج یک لایه روی فوم برد می توان زیبایی اثر چاپی را افزایش داد و یا آن که به این روش مقاومت و عمر چاپ را افزایش داد. کیفیت چاپ روی فوم برد بسته به توان و تجهیزات واحد چاپی دارد. بایستی فوم برد با رزولیشن چاپی مناسب برای مخاطبان فراهم شود، تا افراد در دید از نزدیک از آن لذت ببرند. آذین هنر برای درج تصاویر بر روی فوم برد از تجهیزات روز بهره گرفته که هم زیبایی و هم کیفیت بالای چاپی را برای فوم برد فراهم می نماید. رعایت موارد فوق در قیمت نهایی تاثیر فروانی دارد.

فوم برد ها به سبب مزایای فراوانی که دارند، کاربرد فراوانی پیدا کرده اند. از خدمات برای درج تصاویر گرفته برای نصب عکس و پوسترهای تبلیغاتی، تا استفاده از ان ها برای استندهای تبلیغاتی و ... می توان از فوم بردها برای کابردهای تبلیغاتی استفاده فراوانی نمود، که در این مورد خاص بایستی درج تصاویر و پیام ها مطابق اصول تبلیغاتی باشد. همچنین کاربرد این سازه ها را نمی توان در زیباسازی دکوراسیون داخلی نا دیده گرفت.

برای انتخاب یک واحد چاپی معتبر جهت چاپ عکس روی فوم برد چه کنیم؟

برای این که بتوانید یک واحد معتبر را در زمینه چاپ فوم برد انتخاب کنید، بایستی به کیفیت عرضه شده از طرف واحد چاپی توجه نمایید. جهت این امر مراجعه به نمونه کارهای واحد چاپی و دیدن آن ها می تواند بسیار سودمند باشد. باید واحدهای چاپی معتبر با قیمت مناسب اقدام به تهیه و چاپ فوم برد برای مخاطبان نمایند. توجه به حقوق مشتریان یکی از اصولی است که هر واحد چاپی بایستی به آن پایبند باشد. رعایت زمان برای تحویل چاپ و حفظ و نگهداری با تحویل چاپ به مخاطبان از ضروریات و الزامات یک واحد چاپی معتبر محسوب می شود.

آذین هنر با تجربه بیش از 10 سال در زمینه امور چاپی به خصوص درج و چاپ عکس روی فوم بردهای با کیفیت آماده ارایه خدمات چاپی با قیمت مناسب و کیفیت بالا را دارد.