چاپ روی پلکسی قیمت چاپ پلکسی تفاوت پلکسی و فلکسی

چاپ روی پلکسی قیمت چاپ پلکسی تفاوت پلکسی و فلکسی . چاپ روی پلکسی دارای شفافیت بالایی است که باث می شود از چاپ روی پلکسی حتی بجای شیشه استفاده کرد. پلکسی دارای وزن کم بوده و براحتی قابلیت حمل و نقل دارد.

قیمت چاپ پلکسی

برای چاپ پلکسی کیفیت چاپ بدست آمده بالا است و می توان با هزینه ی کم اقدام به چاپ پلکسی کرد. چاپ پلکسی دارای قابلیت جذب رنگ بالا بوده که این امر از ماندگاری بالای اثر چاپی بر روی پلکسی و چاپ پلکسی خبر می دهد.

تفاوت پلکسی و فلکسی

جنس پلکسی نوعی پلاستیک است که قابلیت درج رنگ ها را روی خود را دارد و ظاهری شفاف دارد که قابلیت مقایسه با شیشه را دارد، این در حالی است که وزن پلکسی بسیار پایین تر از شیشه است. در حالی که فلکسی چارچوبی دارد که چاپ فلکسی درون آن قرار می گیرد و می تواند بر روی متریال های مختلف انجام شود. برای چاپ فلکسی بایستی تابلو برای قرار گیری چاپ تعبیه شود. این در حالی است که چاپ بایستی متناسب با ابعاد تابلو فلکس انجام شود. همچنین در تابلو فلکسی منبع نور تعبیه شده که از پشت به چاپ تابیده و این امر باعث می شود چاپ دارای روشنایی باشد که این امر تابلو فلکسی ها را به یکی از مناسب ترین ابزار تبلیغاتی در شب ها بدل ساخته است.

ابعاد تابلو فلکسی متناسب با چاپ خواهد بود و می تواند چاپ را در ابعاد مختلف انجام داد. تابلو بایستی در حدی باشد که قابلیت نگهداری مهتابی ها برای تامین نور را داشته باشد. گروه آذین هنر توانایی تامین انواع چاپ فلکسی را دارد.