چاپ روی سولیت چاپ سولیت

چاپ روی سولیت چاپ سولیت کیفیت بالایی داشته و حتی در مقایسه با چاپ استیکر می توان گفت چاپ روی سولیت دارای کیفیت بالاتری است. کیفیت چاپ روی سولیت باعث شده کیفیتی در حد عکس داشته باشد. چاپ روی سولیت امکان درج رنگ های متنوع و زیبا و با درجه کیفیت بالا را می دهد.

چاپ روی سولیت

چاپ روی سولیت و نکات آن

جنس کاغذ مورد استفاده برای چاپ پی وی سی است که دارای کیفیتی بالا است. کیفیت چاپ روی سولیت در حدی است که می توان آن را با استیکر مقایسه کرد و حتی با رعایت نکات چاپی و مناسب چاپ کردن می توان چاپ با کیفیت تری را بدست آورد. جالب است بدانید چاپی که روی سولیت انجام شده تمیز بوده و حتی قابلیت شست و شو دارد که این امر بخاطر جنس ویژه خود سولیت است.

چاپ روی سولیت و ویژگی های آن

یکی از ویژگی های منحصر به فرد چاپ روی سولیت ماندگاری و طول عمر بالای اثر چاپی است. این در حالی است که ثبات نور و رنگ از ویژگی های منحصر به فرد چاپ سولیت است. اگر به دنبال چاپی منحصر به فرد هستید بهتر است از چاپ روی سولیت استفاده کنید. رنگی زیبا بر روی سولیت درج می شود و رزولیشن و زیبایی و شفافیت بالا از دیگر ویژگی های چاپ روی سولیت است.

چاپ روی سولیت و موارد استفاده آن

یکی از کاربردهای مناسب برای سولیت ، چاپ بر روی سولیت برای رول آپ است. در واقع از پر کاربرد ترین موارد چاپ روی سولیت استفاده برای استند رول آپ است. چاپ روی سولیت را می توان به صورت پشت و رو انجام داد. استفاده از تجهیزات چاپی مناسب در بالاتر رفتن کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. استفاده از فناوری چاپ اکوسالونت باعث کیفیت منحصر به فرد چاپ سولیت می شود. از دیگر موارد استفاده چاپ سولیت کاربرد آن در چاپ بک لایت است. بک لایت از پشت به آن نور تابیده می شود و چاپ سولیت بخوبی در نمایش تصویر بکار می رود. چاپ ب روی سولیت را می توان برای پوستر ها نیز انجام داد که کیفیت و زیبایی بالایی دارد. انواع استندهای نمایشگاهی قابلیت چاپ بر روی سولیت را دارند که قابل نصب بر روی استندهای نمایشگاهی است.

مزایای چاپ روی سولیت

از اولین و مهمترین مزایای چاپ روی سولیت کیفیت بالای چاپی است. کیفیت چاپ سولیت منحصر به فرد است. چاپ سولیت را می توان به خوبی تمیز نگه داشت و حتی اقدام به شست و شوی اثر چاپی نمایید. ثبات رنگ و پایداری رنگ از دیگر ویژگی های چاپ روی سولیت است که اثر چاپی دچار تغییر رنگ نمی شود. البته بایستی توجه کرد که قیمت این نوع چاپ بالاتر است.

گروه آذین هنر توانایی چاپ روی سولیت در بالاترین کیفیت ممکن و در کمترین زمان ممکن را دارد.