چاپ تابلو بک لایت قاب بک لایت

برای خدمات چاپ تابلو بک لایت و تهیه قاب بک لایت می توانید به آذین هنر مراجعه نمایید. این گروه تبلیغاتی انواع چاپ بک لایت و خدمات وابسته را با بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام آذین هنر مراجعه نمایید.

چاپ تابلو بک لایت

تابلو بک لایت شامل مجموعه چاپ و عوامل نورپردازی است که به چاپ نور تابیده شده و زیبایی را برای چاپ فراهم می کند. بک لایت به معنای تصویری است که از پشت به ان نور تابیده می شود. تابلو مورد استفاده برای چاپ بک لایت از جنس آلومینیوم، پلکسی یا چوب و ... بوده که این امر سبکی و سهولت جابجایی را در پی دارد.

چاپ تابلو بک لایت

این تابلوها در مراکز خرید و فروش و مراکز تجاری بسیار پر کاربرد هستند. داشتن زیبایی می تواند در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. مجموعه لامپ ها و سیستم روشنایی داخل تابلو نصب شده است که از پشت به چاپ بک لایت می تابد. جنس متریال چاپی برای بک لایت پارچه ای است که نور توان عبور از آن را دارد. توانایی ایجاد چاپ با رزولیشن بالا می تواند در زیبایی بیشتر و جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد.

قاب بک لایت

تابلو بک لایت و خدمات چاپ بک لایت می تواند به صورت متنوع انجام شود. از خصوصیات بارز این نوع چاپ های تبلیغاتی می توان زیبایی در کنار مقاومت در برابر عوامل محیطی نظیر رطوبت را نام برد. هزینه چاپ این نوع تابلوها به مراتب پایین بوده و چاپ ارزانی محسوب می شود. با تابش نوری که برای چاپ فراهم شده است، اثر بخشی بیشتری در مخاطبان را شاهد خواهیم بود. با این وجود بایستی چاپ بک لایت با دقت و کیفیت بالا انجام شود. این نوع چاپ در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر داشته و همانند نمایشگرهای تلویزیونی محسوب می شود.

این نوع تابلوهای تبلیغاتی در اثر بخشی بیشتر در مخاطبان بسیار تاثیر دارد. استفاده از ان در مراکز خرید و فروش کاربرد فراوان دارد. در رستوران ها و مراکز تهیه غذا، داروخانه ها و مطب های پزشکان، در امور نمایشگاهی و زیباسازی دکوراسیون داخلی و ... می توان از تابلو بک لایت استفاده کرد. انتخاب طرح مناسب برای چاپ های بک لایت از اهمیت بالایی برخوردار است. طرح در کنار زیبایی بایستی انتقال پیام را به صورت صحیح به مخاطبان انجام دهد. از این رو داشتن طراح مجرب واحد چاپی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین شما خود می توانید طرح های دلخواه را به واحد چاپی عرضه کرده و از مشاوره واحد چاپی نیز بهره برید.

آذین هنر خدمات چاپ بک لایت را و تهیه تابلو بک لایت را در کیفیت بالا و با قیمت مناسب عرضه می کند. ماندگاری تبلیغ و چاپ به روش بک لایت بسیار بالا و اثر بخشی بیشتر در مخاطبان را فراهم می آورد.