چاپ بک لایت پارچه ای

چاپ بک لایت پارچه ای یکی از بهترین روش های ساخت تابلو بک لایت بوده که کاربرد فراوانی دارد. کاربرد پارچه برای تابلو بک لایت و چاپ لایت باکس پارچه ای باعث می شود که تصویر و چاپ ایجاد شده دارای زیبایی بیشتری باشد. همچنین به دلیل ضخامت کمتر پارچه در مقایسه با سایر متریال نور با شدت بیشتری از پارچه عبور کرده که این امر می تواند در اثر بخشی بیشتر و جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد.

چاپ بک لایت پارچه ای

مزایای چاپ بک لایت پارچه ای

در پارچه اثر چاپی بدست آمده به مراتب دارای کیفیت بالاتری است. رنگ ها بخوبی بر روی پارچه درج شده و رزولیشن چاپی مناسب فراهم می شود. وزن چاپ کمتر است که این امر در وزن کلی تابلو لایت باکس تاثیر داشته و سبکی و جابجایی آسان تر را باعث می شود. همچنین ماندگاری و عمر چاپی در این روش بالاتر است، زیرا در برابر عوامل محیطی نظیر رطوبت و یا خط و خش، پارچه دارای مقاومت بیشتری است. از دیگر مزیت های چاپ بک لایت روی پارچه می توان به قیمت مناسب تر این روش اشاره نمود.

برای این چنین چاپ هایی انتخاب یک واحد معتبر چاپی بسیار مهم است. خدمات چاپ اکوسالونت یکی از جدیدترین و مناسب ترین روش های چاپی است که برای چاپ لایت باکس پارچه ای بسیار مناسب می باشد. در این نوع پیشرفته چاپی رزولیشن چا بسیار بالاتر است که برای دید از نزدیک اثر چاپی را بسیار مناسب می سازد. در تابلوهای تبلیغاتی به سبب وجود سیستم روشنایی و تابش نور از پشت به اثر چاپی باعث می شود، طرح و اثر چاپی زیباتر در چشم مخاطبان جلوه نماید. از این رو بکار بردن تابلوهای تبلیغاتی لایت باکس را در مراکز تجاری و اداری توصیه می کنیم. امکان تهیه تابلو بک لایت ها در ابعاد مختلف و استفاده از آن وجود دارد.

آذین هنر خدمات چاپ بک لایت پارچه ای و سایر متریال مناسب برای لایت باکس را با کیفیت بالا و قیمت مناسب و با تکنولوژی های چاپ اکوسالونت انجام می دهد. کیفیت چاپی در این مرکز بسیار بالا بوده و اثر چاپی برای دید از نزدیک به دلیل رزولیشن چاپی بالا بسیار مناسب می باشد. با قیمت مناسب و ارزان می توانید انواع تابلو بک لایت و چاپ های آن را در آذین هنر تهیه نمایید.