چاپ استیکر مات قیمت چاپ استیکر مات

چاپ استیکر مات قیمت چاپ استیکر مات . چاپ استیکر مات برای مکان هایی که نیاز به عدم رفلکس نور است بسیار مناسب است. چاپ استیکر مات نور را منعکس نمی کند. در حالی که چاپ استیکر براق نیز نوع دیگری از استیکرها است که بر حسب نیاز مشتری مورد سفارش قرار می گیرد.

چاپ استیکر مات

چاپ استیکر مات و چاپ استیکر براق چه تفاوتی دارند

چاپ استیکر در دو نوع براق و مات انجام می شود. نوع استیکر مات تفرق نوری از خود ندارد، این در حالی است که چاپ استیکر براق براق بوده و تفرق نور دارد. چاپ استیکر مات عیبی که دارد این است کهگرد و خاک را جذب می کند که برای حل این مشکل با بکار بردن یک لایه لمینت می توان این مشکل را برطرف کرد.

مزایای چاپ استیکر مات و چاپ استیکر براق

هر یک از استیکرهای مات و براق استفاده های خاص خود را دارند. تفاوت در توانایی منعکس کردن و یا نکردن نور بین این دو استیکر باعث شده که کاربردهای خاص خود را پیدا کنند. چاپ استیکر مات برای فضای داخلی و بخصوص در جاهایی که نیاز به عدم منعکس شدن نور وجود دارد استفاده می شود. به عنوان مثال در فضای عکاسی نیاز به منعکس شدن نور از استیکر نیست که چاپ استیکر مات برای این گونه مکان ها بسیار مناسب است. با این وجود جذابیت چاپ استیکر براق نیز جذابیت خاص خود را دارد که در جلب نظر مخاطبان بسیار موثر است.

چاپ استیکر مات و شرایط آن

چاپ استیکر مات را می توان با کیفیت بالا چاپ نمود که باعث جلب نظر بالا در مخاطبان کرد. چاپ های اکوسالونت و استفاده از فناوری چاپ اکوسالونت در چاپ بهینه و مناسب چاپ استیکر مات بسیار مناسب است. کیفیت بالای فناوری اکوسالونت باعث زیبایی فوق العاده استیکر شده که این امر باعث برتری و حتی کیفیت بالا در حد چاپ پوستر می شود.

استیکر برای چاپ و تبلیغات در محل های پر رفت و آمد بسیار مناسب است. جنس پی وی سی باعث کیفیت چاپ استیکر می شود. بارها و بارها شما شاهد نصب استیکرها در محل های پر رفت و آمد نظیر مغازه ها، فروشگاه ها، اتوبوس و ... بوده اید. بله چاپ استیکر از مناسب ترین تبلیغات گروهی محسوب می شود.