چاپ استیکر شیشه ای چیست

چاپ استیکر شیشه ای یکی از انواع چاپ استیکر است که مناسب برای چسباندن بر روی شیشه است. در ورودی های فروشگاه ها و مغازه ها و مکان های پر مرور استفاده از چاپ استیکر شیشه ای توصیه می شود.

چاپ استیکر شیشه ای و ویژگی های آن

استیکر شیشه ای در برابر نور ثبات رنگ دارد و قابلیت عبور نور را همراه با دیده شدن دارند بنابراین بسیار مناسب بر روی شیشه ها در مراکز تجاری و مکان های پر رفت و آمد را دارد. چاپ استیکر شیشه ای دارای قابلی ترانسپرنت است که به معنای دیدن رنگ و تصاویر زیر استیکر است. بایستی توجه شود که استیکر شیشه ای محل نصب به طوری باشد که رنگ تیره نباشد زیرا اگر مکان نصب دارای رنگ تیره باشد چاپ استیکر شیشه ای خوانایی خود را از دست خواهد داد.

چاپ استیکر شیشه ای چه مزیت هایی دارد؟

چاپ استیکر شیشه ای بدون ایجاد اختلال در روند طبیعی یک فعالیت تجاری در مدت زمان طولانی در معرض دید مخاطبان و مشتریان قرار گرفته و به فعالیت تبلیغاتی و معرفی کالا و خدمات با آن می توان پرداخت. هزینه چاپ استیکر نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی بسیار پایین تر است لذا به صرفه بودن در امور تبلیغاتی نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی را می توان از نتایج استیکر و استفاده آن بر شمرد.

نحوه نصب چاپ استیکر شیشه ای

جهت نصب چاپ استیکر بایستی با دقت فرایند نصب را انجام داد و هم با نصب در مکان مناسب طول عمر بیشتری برای اثر تبلیغاتی به وجود آورد. محل نصب بایستی از هر گونه آلودگی و گرد و غبار تمیز باشد زیرا این امر هم بر زیبایی اثر تاثیر گذاشته و هم بر طول عمر نصب تاثیر فراوان دارد. نصب چاپ استیکر بر روی شیشه ، سرامیک و سطوح صاف نیازمند استفاده از آب و ریکا برای شست و شو و تمیز کردن است. آب و ریکا برای چسباندن چاپ با سطح هم بکار می رود. بعد از نصب چاپ استیکر می توانید با کاردک آب و ریکای اضافی از زیر استیکر خارج کنید.

گروه آذین هنر با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های صنعت چاپ و استفاده از پرسنل مجرب و طراحان حرفه ای توانایی چاپ انواع استیکر در بالاترین کیفیت ممکن را دارد.