چاپ استیکر دیواری در تهران

چاپ استیکر دیواری روشی مناسب برای معرفی کالا و خدمات بوده و برندهای مطرح نیازمند بکارگیری این محصول چاپی برای ممتاز شدن می باشند. قرارگیری چاپ استیکر در محل مناسب می تواند در جلب توجه مخاطبان تاثیر فراوان داشته باشد. وجه تمایز این محصول چاپی در آن است که استیکر را می توان در مکان های مختلف بدون هیچ محدودیتی قرار داد، این در حالی است که قالب های دیگر چاپی نظیر بنرها، چاپ های استند انجام شده مثل پاپ آپ و ... محدودیت مکانی دارند. از این رو ما به شما انتخاب استیکر را به عنوان محصولی چاپی مناسب برای برند شدن و مطرح شدن به شما پیشنهاد می دهیم. آذین هنر خدمات چاپ استیکر دیواری در تهران را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند.

چاپ استیکر دیواری

چاپ استیکر دیواری چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

از مزیت های مهم این محصول چاپی قیمت ارزان در کنار ماندگاری بالای تبلیغ می باشد. این محصول چاپی بخوبی در مکان های پر رفت و آمد قابل استفاده می باشد. ولی چاپ آن باید به صورتی انجام شود که در جلب توجه مخاطبان موثر باشد و این امر بایستی توسط واحد چاپی به خوبی انجام شود. توجه به موارد زیر در چاپ بهتر و با کیفیت بسیار مهم است.

فراهم شدن رزولیشن چاپی بالا در استیکر

دقت نمایید هر چه رزولیشن چاپی بالا تر باشد، زیبایی اثر چاپی بیشتر است. استفاده از تجهیزات مدرن در این زمینه کمک شایانی به چاپ بهتر می نماید. فناوری اکوسالونت و بکارگیری آن در چاپ استیکر دیواری می تواند زیباترین اثر چاپی را برای شما به ارمغان آورد.

طرح و رنگ مناسب چاپ استیکر دیواری

داشتن طرح مناسب در اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیرگذار می باشد. رنگ های مورد استفاده و متناسب بودن آن ها با ذوق و سلیقه مخاطبان از اصول طراحی استیکر محسوب می شود. بایستی مخاطب در یک نگاه جذب استیکر شده و بخوبی پیام به مخاطب انتقال یابد. استفاده از مشاوران و طراحان مجرب در این امر می تواند کمک شایانی به واحد چاپی نماید. با انتخاب طرح و رنگ مناسب چاپی موفق در حوزه تبلیغات را داشته باشید.

چاپ استیکر در سایزهای مختلف

یک واحد چاپی بایستی توانایی برش و چاپ استیکر دیوتری در ابعاد مختلف را داشته باشد. استیکر ها در مکان های مختلف نیازمند ابعاد متفاوتی هستند. این که واحد چاپی بتواند ابعاد مختلف را برای استیکر فراهم نماید از امتیازات و برتری های یک واحد موفق و مناسب در حوزه استیکر و مش تبلیغاتی محسوب می شود. استیکر بکار رفته برای وسایل نقلیه نیازمند ابعاد بزرگ می باشد که واحد چاپی بایستی قادر به انجام موفق آن باشد.

جنس مناسب استیکر ضامن کیفیت و زیبایی اثر چاپی است

جنس استیکر از وینیل است، این نوع جنس دارای مقاومت بالا به شرایط محیطی است و از این رو می توان با استفاده از آن برای چاپ استیکر، چاپی با دوام و تبلیغی با طول عمر بالا برای خود فراهم نمایید. چاپ انجام شده روی وینیل می تواند به صورت های براق و یا مات انجام شود که هر یک برای محیط با نور متفاوت، مناسب است.

چاپ استیکر دیواری در تهران توسط آذین هنر

گروه آذین هنر با بهره گیری از تجهیزات روز برای چاپ انواع محصولات چاپی بخصوص چاپ استیکر دیواری و مش، اقدام به تهیه و چاپ انواع محصولات چاپی می نماید. چاپ استیکر ماشین و چاپ استیکر شیشه ای و ... از جمله خدمات این واحد تبلیغاتی می باشد. کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب از مزایای چاپ در این مرکز تبلیغاتی می باشد. با چاپی مناسب با طرح های مناسب به برند شدن و مطرح کردن خود اقدام نمایید.