چاپ استیکر اتوبوس

چاپ استیکر اتوبوس یکی از روش های مناسب برای تبلیغات به صورت عمومی و مناسب است که با توجه به تعداد بسیار زیاد مخاطبان در اثر بخشی در خیل وسیعی از مخاطبان بسیار تاثیر گذار است. چاپ استیکر روی اتوبوس نیازمند داشتن تجهیزات خاص چاپی است که بتواند چاپ در عرض و ابعاد بزرگ را داشته باشد.

چاپ استیکر اتوبوس

چاپ استیکر روی بدنه اتوبوس

اتوبوس های حمل و نقل عمومی را می توان یکی از مناسب ترین ابزار تبلیغاتی درون شهری در نظر گرفت. این در حالی است که در اتوبوس های بین شهری نیز می توان از چاپ استیکر روی بدنه اتوبوس بهره برد. با این وجود برای این امر تبلیغاتی می توانید با رجوع نزد اتوبوس داران و مراجعه به واحد چاپی طرح و پیام تبلیغاتی خود را در معرض دید مخاطبان فراوانی قرار دهید.

علاوه بر طرح های تبلیغاتی که می تواند بر روی بدنه اتوبوس به خوبی پیاده شوند، می توان از استیکر برای تزیین و زیباسازی اتوبوس ها هم استفاده کرد. استفاده از تصاویر تاریخی، شهری، شخصیت ها و ... هم می تواند الگوی مناسبی برای درج بر روی اتوبوس و سایر وسایل نقلیه باشد.

شرایط چاپ استیکر اتوبوس

این نوع چاپ به سبب ان که در مدت زمان زیادی در معرض عوامل محیطی می باشد بایستی دارای کیفیت بالا باشد تا بتواند عمر بالای تبلیغاتی را برای شما فراهم اورد. استیکر به سبب جنس وینیل که دارد از این منظر برای تبلیغات بسیار منحصر به فرد است. همچنین بایستی طرح در اثر بخشی در مخاطبان بسیار مناسب انتخاب شود. شما با انتخاب طرح مناسب می توانید در برند شدن و مطرح شدن بسیار موفق باشید. جهت انتخاب طرح چاپی می توان از مشاوران در این حوزه بهره برد. خود مشتریان نیز می توانند طرح دلخواه خود را در قالب فایل در اختیار واحد چاپی قرار دهند. استفاده از فناوری های نوین چاپی نظیر چاپ اکوسالونت می تواند در کیفیت بالاتر و ایجاد رزولیشن چاپی مناسب بسیار تاثیرگذار باشد. ابعاد چاپی در این نوع خاص بالا بوده که با توجه به تعیین هزینه و قیمت نهایی بر اساس متراژ بایستی خریداران به این نکته توجه نمایند.

آذین هنر با بیش از یک دهه سابقه در امور چاپی و تبلیغاتی، اقدام به تهیه و چاپ استیکر بخصوص برای اتوبوس و وسایل نقلیه می نماید. این واحد چاپی از چاپ اکوسالونت برای این امر بهره برده و کیفیت بالای چاپی را برای مخاطبان فراهم می نماید. واحد چاپ و تبلیغات آذین هنر برای خدمات چاپی از دستگاه های روز بهره برده و چاپی ارزان و با کیفیت بالا را برای مخاطبان فراهم می نماید.