چاپ استیکر اتاق کودک

چاپ استیکر اتاق کودک برای زیباسازی دکوراسیون محیط زندگی عزیزانتان بسیار مناسب است. با چاپ استیکر با طرح های دلخواه این گروه سنی می توان در رشد و شکوفایی استعدادهای این گروه سنی نقش بسزایی را داشته باشید. طرح های انتخابی برای استیکر متناسب با علایق آن ها و می تواند از تصاویر شخصیت های محبوب کارتونی و ... انتخاب شود.

چاپ استیکر اتاق کودک

چاپ استیکر اتاق کودک چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

استیکر به سبب جنس وینیل که دارد قابلیت شست و شو دارد که این امر بخصوص در اتاق کودکان که با آلودگی های و کثیف شدن استیکر همراه است، بسیار مناسب است. طرح ها و رنگ های انتخابی برای استیکر اتاق کودک بایستی متناسب با روحیات آن ها انجام شود. شما قطعا می دانید روحیات دختران و پسران نیز متفاوت است که در انتخاب رنگ و طرح مورد نیاز بایستی توجه کافی داشته باشید. به عنوان مثال رنگ های صورتی مورد علاقه دختران است و طرح های فرشتگان از طرح های دلنشین این قشر است. این در حالی است که پسران طرح هایی با رنگ آبی را بیشتر دوست دارند. استفاده از تصاویر اسباب بازی ها و طرح های اسپرت نیز از طرح های مناسب برای پسران محسوب می شود.

چاپ و نصب استیکر اتاق کودک

بعد از مشخص کردن طرح مناسب برای اتاق کودک، عملیات چاپ روی متریال وینیل انجام می شود. عملیات چاپ بایستی با رزولیشن مناسب انجام شود، زیرا استیکر برای دید از نزدیک استفاده می شود. استفاده از فناوری چاپ اکوسالونت در این امر بسیار مناسب است. برای عملیات نصب کردن نیز کار زیادی نیست و براحتی به واسطه پشت چسب دار بودن استیکر می توان عملیات نصب را انجام داد. در هنگام نصب بایستی دقیق و بدون حباب عملیات نصب را انجام داد. از این رو استفاده از کارتک ها برای این امر مناسب است. توجه داشته باشید در انتخاب طرح برای اتاق کودک همواره سلیقه مخاطبان خود را در نظر داشته باشید.

هزینه چاپ استیکر اتاق کودک چگونه است؟

در تعیین هزینه استیکر عوامل مختلفی بازی می کنند. از جمله آن که نوع چاپ به چه صورت است. استفاده از دستگاه ها با کیفیت بالاتر بسیار راه گشا است و کیفیت بالاتری را برای شما فراهم می نماید. چاپ اکوسالونت در این مورد بی نظیر است. ابعاد چاپی نیز از دیگر علل تاثیرگذار بر قیمت و هزینه نهایی چاپ استیکر است. دقت داشته باشید که هزینه کم تنها هدفتان نباشد، زیرا بایستی چاپ دارای کیفیت مناسب باشد و هدف شما را از تبلیغات و زیباسازی فراهم آورد.

آذین هنر خدمات چاپ استیکر اتاق کودک و سایر انواع استیکر و مش را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند.