چاپگران

چاپگران . کیفیت چاپگران و چاپگر مورد استفاده یکی از مسایلی است که بایستی به آن در مراجعه به مراکز چاپی توجه نمود. انواع چاپگر و پرینتر در مراکز چاپی مورد استفاده می شود که هر یک مورد استفاده و کیفیت متفاوت را دارد.

چاپگران و انواع چاپگر

چاپگر ها انواع مختلفی دارند که مورد استفاده متفاوتی دارند از جمله انواع چاپگر می توان چاپگر ماتریس سوزنی و جوهر افشان و لیزری را نام برد که کیفیت متفاوت و مورد استفاده متفاوتی دارند. چاپگرها مورد استفاده در مراکز چاپی می تواند انواع رنگی رو سیاه و سفید چاپ را انجام دهند که برتری یک واحد چاپی قابلیت چاپ انواع طرح ها و رنگ ها با بالاترین کیفیت ممکن است.

چاپگران

چاپگران و چاپگر جوهرافشان

یکی از مرسوم ترین چاپگرهای مورد استفاده در مراکز چاپی چاپگرهای جوهرافشان است. این نوع چاپگرها با پرتاپ جوهر به متریال چاپی ، چاپ را انجام می دهند. این چاپگرها در بیشتر مراکز چاپی مورد استفاده می شود.

چاپگر سوزنی

این نوع چاپگرها با درج علایم بصورت ضربه عملیات چاپ را انجام می دهند.

چاپگران و چاپگر لیزری

یکی از مناسب ترین چاپگرهای مورد استفاده در مراکز چاپی نوع لیزری است که با پرتوی لیزر عملیات چاپ را انجام می دهد. این نوع چاپگرها از باکیفیت ترین چاپگرهای مورد استفاده هستند که هم توانایی چاپ سیاه و سفید و هم چاپ رنگی را دارند.

گروه آذین هنر یکی از معتبرترین مراکز چاپی است که با بهره بردن از آخرین دستگاه ها و چاپگرها و پرینترهای مناسب اقدام به چاپ در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.t