مرکز فروش استیکر شیشه ای

آذین هنر خدمات چاپ استیکر و مش را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند. آذین هنر مرکز فروش استیکر شیشه ای و سایر انواع استیکر در تهران محسوب می شود. استیکر شیشه ای با فراهم آوردن قابلیت های دید از دو طرف از دسته چاپ های پر طرفدار و کاربردی محسوب می شود.

استیکر شیشه ای

انتخاب مرکز فروش استیکر شیشه ای مناسب در تهران

برای انتخاب یک مرکز معتبر در زمینه چاپ استیکر، بخصوص در زمینه استیکر شیشه ای بایستی مرکزی را انتخاب کنید که توانایی چاپ با کیفیت را داشته باشد. مراکز متعددی در تهران اقدام به چاپ استیکر می کنند که بایستی از آنها چاپ با کیفیت نظیر چاپ اکوسالونت را بخواهید که کیفیت و رزولیشن چاپی بالا را برای شما فراهم آورد.

از دیگر مواردی که بایستی در انتخاب یک مرکز مناسب در نظر داشته باشید، توجه به توانایی چاپ در عرض های مختلف، بخصوص عرض های بزرگ چاپی، مرکز چاپی است. همه ی واحد های چاپی توانایی این امر را ندارند.

همچنین واحد چاپی بایستی در سریع ترین زمان ممکن، چاپی با قیمت مناسب را عرضه کند.

استیکر شیشه ای چیست؟

یکی از انواع استیکرها، استیکر شیشه ای است. در استیکر شیشه ای برخلاف استیکر شیری که زمینه سفید دارد و تنها از یک طرف دارد، می تواند دید از دو طرف را برای مخاطبان فراهم نماید. حفظ قابلیت های شیشه و امکان دید از دو طرف علت نامگذاری این چنینی شده است. برای چاپ استیکر شیشه ای محدودیت ابعادی وجود ندارد.

شما به وضوح این نوع استیکرها را بر روی شیشه مغازه ها، داروخانه ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری دیده اید. استیکر شیشه ای هم کاربرد تبلیغاتی دارد و هم کاربرد تزئینی که در زیباسازی دکوراسیون محیط مختلف نقش به سزایی دارد.

از لحاظ قیمتی استیکر شیشه ای اندکی از استیکر شیری گران تر است و موارد کاربرد کمتری دارد.

مرکز فروش استیکر شیشه ای با قیمت مناسب در تهران

مسئله قیمت یکی از بارزترین مواردی است که در انتخاب یک مرکز برای چاپ استیکر شیشه ای بایستی به آن توجه نمایید. در تعیین قیمت فاکتورهای مختلفی را می توان در نظر گرفت. به عنوان مثال ابعاد چاپی و نوع چاپ در نظر گرفته شده یکی از موارد است. یک مرکز معتبر بایستی با رعایت حقوق مشتریان اقدام به عرضه و چاپ استیکر شیشه ای باقیمت مناسب نماید. یک مرکز چاپی مناسب بایستی توانایی چاپ انواع طرح ها را داشته باشد و برای این امر محدودیتی نداشته باشد.

داشتن مشاوران مناسب در مرکز چاپی می تواند به مشتریان برای انتخاب نوع و طرح مناشب چاپی کمک شایانی نماید.

آذین هنر با سابقه بیش از یک دهه در زمینه چاپ استیکر، اعم از شیری، شیشه ای و ... آماده ارائه خدمات چاپی به شما می باشد. این مرکز چاپی برای خدمات چاپی از تکنولوژی چاپی نوین اکوسالونت بهره می برد که کیفیت بالایی را فراهم می آورد. همچنین در این مرکز چاپی زمان تحویل چاپ در اسرع وقت بوده و چاپ ها به صورت شبانه روزی انجام می شود.