قیمت چاپ کوتد لمینت قیمت چاپ کوتد لمینیت

قیمت چاپ کوتد لمینت قیمت چاپ کوتد لمینیت قیمت چاپ روی کاغذ کوتد . چاپ کوتد لمینت از دسته چاپ های عرض محسوب می شود که با دستگاه پلاتر چاپ در عرض های مختلف و متناسب با تقاضای مشتریان انجام می شود. نام دیگر کوتد لمینت همان پلات لمینت است که در آن چاپی برای دید از نزدیک ایجاد می شود.

قیمت چاپ کوتد لمینت

قیمت چاپ کوتد لمینت

چاپ کوتد لمینت شامل دو قسمت کاری است. یکی قسمت چاپ بر روی کاغذ کوتد و متریال مورد استفاده و دیگری عملیات لمینت کردن است. لمینت کردن باعث بالا رفتن کیفیت و افزایش مقاومت به عوامل محیطی می شود. عملیات لمینت کردن توسط دستگاه لمینیتور انجام می شود. قیمت چاپ کوتد لمینت از دسته چاپ های ارزان و مقرون به صرفه محسوب می شود.

قیمت چاپ کوتد لمینیت

چاپ کوتد لمینیت دارای کیفیت بالایی است که با لمینت می توان در چاپ تضاد رنگی ایجاد کرد. این تضاد رنگی باعث افزایش زیبایی اثر چاپی شده و کیفیت و ماندگاری چاپ را افزایش می دهد. برای چاپ کوتد لمینت نیز روشهای مختلفی وجود دارد که می توان براق بودن یا مات بودن را برای کوتد ایجاد کرد.

فرایند چاپ کوتد لمینت دو مرحله ای است که در بخشی از کار لمینت کردن انجام می شود. با لمینت براقیت و زیبایی اثر چاپی بیشتر می شود که این امر در اثربخشی بیشتر چاپ بسیار موثر است. با لمینت ضخامت چاپ افزایش می یابد و طول عمر کوتد لمینت بیشتر می شود. با چاپ کوتد لمینت می توان برای فضای داخلی بخوبی اقدام به تبلیغات و نمایش آثار پرداخت. رزولیشن در کوتد لمینت به مراتب بالاست و برای دید از نزدیک بسیار مناسب است، این در حالی است که بنر برای دید از دور و فضای خارجی مناسب است. برای سفارش چاپ کوتد لمینت برای اولین قدم به شناسایی واحد چاپی معتبر بپردازید. سپس بر اساس طرح و مشاوره با مشاوران زبده مرکز اقدام به سفارش نمایید.

گروه آذین هنر با بهره بردن از به روزترین تجهیزات چاپ و تبلیغات اقدام به چاپ کوتد لمینت در ابعاد و عرض متفاوت و با کیفیت بالای چاپی می نماید.