قیمت چاپ سولیت قیمت چاپ سولید

قیمت چاپ سولیت قیمت چاپ سولید . چاپ سولیت از دسته چاپ های مقرون به صرفه است. قیمت چاپ سولیت در مقایسه با کیفیت بالای چاپی سولیت ناچیز است. چاپ روی سولیت برای چاپ رول آپ بسیار کاربرد دارد و از دسته چاپ های مرسوم برای موارد کیفیت بالا است.

چاپ سولیت

قیمت چاپ سولیت

کیفیت بالای چاپ سولیت بی همتاست. حتی کیفیتی بالاتر از چاپ استیکر دارد و درجه زیبایی بالایی برقرار است. چاپ سولیت ضد آب است و این امر باعث عمر بالای سولیت شده است. اگر از دستگاه اکوسالونت برای چاپ سولیت استفاده شود کیفیت چاپی بدست آمده ممتاز خواهد بود. قیمت چاپ سولیت شاید بیشتر باشد در مقایسه با بنر و پلات ولی کیفیت چاپ سولیت منحصر به فرد است.

قیمت چاپ سولید

در تعیین قیمت چاپ سولیت فاکتورهایی تاثیرگذار است، یکی از این فاکتورها تیراژ چاپی است. برای تیراژ بالا قیمت پایین تری را می توان برای چاپ سولیت در نظر گرفت. فاکتور دیگری که می توان برای چاپ سولیت در نظر گرفت یک رو یا دو رو بودن چاپ سولیت است که در قیمت نهایی تاثیرگذار است. قیمت چاپ سولیت دو رو بیشتر از سولیت تک رو است.

قیمت چاپ سولیت

در چاپ سولیت تفاوت هایی وجود دارد که از این موارد می توان چاپ سولیت پشت سفید و چاپ سولیت پشت طوسی اشاره کرد. چاپ سولیت پشت سفید نور را از خود عبور را از خود عبور می دهد، این در حالی است که چاپ سولیت پشت طوسی این قابلیت را ندارد. یکی از موارد کاربردی چاپ سولیت استفاده از آن در استند رول آپ و استفاده در استند رول آپ است. جنس محصر به فرد سولیت باعث برتری چاپ سولیت شده است. جنس چاپ سولیت از پی وی سی است که ظاهری زیبا را برای چاپ فراهم می نماید. این چاپ اگر توسط چاپ اکوسالونت استفاده شود که ظاهر و زیبایی منحصر به فردی را برای اثر چاپی فراهم می نماید. چاپ سولیت در برابر عوامل محیطی نظیر رطوبت و پارگی مقاومت بالایی دارد. چاپ سولیت را می توان در فضای باز و داخلی مورد استفاده کرد. کیفیت بالای سولیت باعث شده که بتوان از آن برای دید از نزدیک به خوبی استفاده کرد. در حالی که برای دید از دور هم چاپ سولیت قابل استفاده است زیرا جنس منحصر به فرد سولیت باعث شده بتوان از آن در برابر عوامل محیطی و پارگی محافظت کرد. یکی از موارد استفاده چاپ روی سولیت کاربرد در چاپ بک لایت است. البته بایستی توجه نمایید که برای مورد استفاده در چاپ بک لایت از چاپ سولیت پشت سفید استفاده کنید زیرا این نوع سولیت قابلیت عبور نور را دارد.

قیمت چاپ سولیت و کاربردهای چاپ سولیت

چاپ سولیت از دسته چاپ های با کیفیت است که کاربردهای فراوانی دارد. چاپ سولیت در چاپ رول آپ و بک لایت و پوستر و ... کاربرد فراوان دارد. سولیت برای چاپ استند کاربرد فراوان دارد. یکی از موارد پر کاربرد چاپ رول آپ است. سولیت در زیباسازی دکوراسیون داخلی و خارجی کاربرد فراوان دارد. برای چاپ سولیت مرکزی را انتخاب کنید که کیفیت بالای چاپی را به شما ارایه دهد. امکان چاپ در تیراژ بالا از مزیت های یک واحد چاپی است. سولیت قابلیت شست و شو دارد و عمر و ماندگاری بالایی دارد.