قیمت چاپ روی مش شیشه قیمت مش شیشه ای

در تعیین قیمت چاپ روی مش نوع متریال مورد استفاده تاثیرگذار است. به عنوان مثال قیمت چاپ روی مش چینی و یا تایوانی متفاوت است و قیمت نهایی بسته به متریال انتخابی است. قیمت مش شیشه ای با کیفیت را متناسب با انتخاب متریال مناسب انتخاب کنید. گروه آذین هنر قیمت چاپ روی مش شیشه مناسبی دارد. زمان تحویل چاپ مش هم بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است که متناسب با زمان کمتر برای چاپ مش می تواند قیمت نهایی چاپ مش کمتر باشد. برای استعلام قیمت هم می توانید از طریق لینک تلگرام و یا تماس با ما اقدام نمایید.

قیمت چاپ مش

قیمت چاپ روی مش شیشه

چاپ مش در مقایسه با چاپ استیکر دارای سوراخ هایی می باشد که این امر آن را متناسب برای مکان هایی کرده است که نیاز به حفظ نور در کنار تبلیغات می باشند. چاپ مش شیشه بسیار پر کاربرد و مناسب برای تبلیغات است. در تعیین قیمت چاپ روی مش شیشه متراژ هم تاثیرگذار است. با متراژ بیشتر چاپ مش قیمت نهایی دارای تخفیف می شود و این امر باعث مقرون به صرفه شدن چاپ مش در گروه چاپ و تبلیغات آذین هنر است.

قیمت مش شیشه ای

گفته شد که در تعیین قیمت چاپ مش شیشه ای نوع متریال تاثیرگذار است و اما چرا چاپ مش تایوانی گران تر از چینی است. یکی از علل ارزان تر بودن مش چینی وضوح پایین تر مش چینی نسبت به مش تایوانی است. لذا در چاپ انجام شده و کیفیت آن چاپ مش شیشه ای تایوانی مناسب تر و دارای کیفیت بالاتری است و برای دید از نزدیک مناسب تر است.

مش کاربرد فراوان برای قرارگیری بر روی شیشه دارد و به واسطه سطح صاف شیشه این امکان فراهم شده است که چاپ به خوبی در معرض دید مخاطبان قرار گیرد. چاپ مش دارایجنس پی وی سی است که کیفیت چاپ بر روی آن عالی است. بر خلاف چاپ استیکر که امکان عبور نور را از خود نمی دهد، در چاپ مش بواسطه ی وجود سوراخ ها روی اثر چاپی نور از آن عبور کرده و بخوبی نور و روشنایی محیط حفظ می شود. مش کاربرد تبلیغاتی دارد و برای مغازه ها و فروشگاه ها و مراکز خرید و اداری و .... مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از جوهر های مرغوب و با کیفیت در بدست آمدن چاپ زیبا بسیار موثر است. استفاده از متریال با کیفیت علاوه بر زیبایی چاپی باعث طول عمر بیشتر اثر چاپی می شود. جنس پی وی سی مش قابلیت تمیز کردن آسان آن را فراهم می کند. چاپ مش را براحتی می توان نصب کرد و بدون چروک می توان نصب را در آورد. پس از نصب مش جداسازی بعدی با سهولت آسان انجام می شود.

امکان چاپ مش در عرض های مختلف و در عرض زیاد را هر گروه چاپی و تبلیغاتی ندارد و بایستی در مراجعه به واحدهای چاپی این نکته را در نظر بگیرید. امکان چاپ مش تا 150 سانتی متر از امکانات چاپ در گروه چاپ و تبلیغات آذین هنر است. این گروه چاپی در اسرع وقت چاپ را انجام می دهد. تحویل فوری و دقیق چاپی از امتیازات چاپ و تبلیغات در گروه آذین هنر است.