قیمت چاپ روی تخته شاسی تهران

قیمت چاپ روی تخته شاسی تهران را می توانید ارزان و مقرون به صرفه در گروه چاپ و تبلیغات آذین هنر تجربه نمایید. چاپ عکس روی شاسی و استفاده از آن برای زیباسازی دکوراسیون داخلی روشی ارزان و مناسب است. این روش هم ارزان است و هم سریع و جذاب و دارای وزن مناسبی است. در تعیین قیمت نهایی چاپ تخته شاسی عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که در این نوشتار به بررسی آن ها می پردازیم.

قیمت چاپ تخته شاسی و سایر محصولات چاپی را می توانید با تماس با ما (۸۸۵۲۴۳۶۸-۰۲۱) و یا از طریق لینک زیر بدست آورید.

استعلام قیمت تخته شاسی قیمت چاپ روی تخته شاسی

در تعیین قیمت چاپ روی تخته شاسی چه عواملی تاثیرگذار هستند؟

از عوامل مهم در تعیین قیمت نهایی چاپ روی تخته شاسی می توان موارد زیر را نام برد:

  • ابعاد چاپ روی تخته شاسی
  • لمینت داشتن چاپ
  • زمان چاپ(سفارشی ساختن چاپ)
  • تعداد چاپ
  • نوع چاپ با کیفیت مورد استفاده روی تخته شاسی
  • ...

همه موارد فوق در قیمت نهایی چاپ روی تخته شاسی تاثیرگذار هستند، ولی توجه به حقوق مشتریان و دادن قیمت منصفانه را بایستی در واحدهای معتبر چاپی نظیر آذین هنر تجربه نمایید.

چاپ روی تخته شاسی چه ویژگی هایی دارد؟

تخته شاسی از مواد با قیمت ارزان در بازار محسوب می شود، از این چاپ بر روی آن هزینه چندانی نداشته و از دسته چاپ های ارزان محسوب می شود. از ویژگی های بارز تخته شاسی قابلیت برش آسان آن است. از این رو می توان در ابعاد مختلف از آن استفاده کرد و چاپ در ابعاد مختلف را داشت.

سبکی وزن از ویژگی های بارز تخته شاسی است که جابجایی آسان این سازه را فراهم آورده است. به راحتی تخته شاسی قابل نصب در مکان های مختلف است.

یکی از ویژگی های ممتاز تخته شاسی امکان درج تصاویر بر روی آن می باشد. به این صورت می توان تصاویر شخصی را نیز بر روی تخته شاسی درج نموده و برای آذین بندی مکان های مختلف و یا اهدا به افراد مختلف از آن استفاده کرد.

قیمت چاپ تخته شاسی ارزان را از آذین هنر بخواهید!

مجموعه آذین هنر خدمات چاپ تخته شاسی را با قیمت مناسب و ارزان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد. این مجموعه با سایقه بیش از یک دهه در زمینه خدمات چاپی، خدمات چاپ تخته شاسی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می کند.