قیمت چاپ رول آپ قیمت استند رول آپ

قیمت چاپ رول آپ قیمت استند رول آپ همواره از مسایلی است که مشتریان دارند. چاپ رول آپ دارای فاکتورهای متعددی است که هر یک در تعیین نهایی قیمت چاپ رول آپ بسیار موثر هستند. متقاضیان قبل از چاپ بایستی شرایط چاپ رول آپ را به واحد چاپی بدهند تا واحد چاپی بر اساس آن اقدام به تعیین قیمت چاپ رول آپ نماید.

قیمت چاپ رول آپ

قیمت چاپ رول آپ و عوامل موثر در آن

یکی از عواملی که در تعیین قیمت چاپ رول آپ بسیار موثر است عرض رول آپ چاپی است. در واحدهای چاپی هر چه عرض رول آپ بیشتر باشد. قیمت نهایی چاپ رول آپ بیشتر است. عامل دیگر در تعیین قیمت چاپ رول آپ یک طرفه یا دو طرفه بودن چاپ رول آپ است. به طور طبیعی قیمت چاپ رول آپ دو طرفه بیشتر از رول آپ یک طرفه است. یکی دیگر از عواملی که در تعیین قیمت رول آپ تاثیرگذار است گردان یا ثابت بودن رول آپ است. قیمت رول آپ گردان بیشتر از رول آپ ثابت است.

قیمت چاپ رول آپ نمایشگاهی

رول آپ یکی از محبوب ترین سازه های نمایشگاهی و تبلیغاتی است. رول آپ قابل جمع و رول شدن و باز شدن راحت و آسوده است. این سازه چاپ را درونش جمع و براحتی می توان در زمان دیگر باز کرد. در تعیین چاپ موفق برای رول آپ عواملی تاثیرگذار هستند که یکی از این عوامل کیفیت دستگاه چاپی است. اگر قدرت رزولیشن چاپ بدست آمده با دستگاه چاپ رول اپ بالاتر باش آن دستگاه برای چاپ رول آپ بهتر است. چاپ رول آپ بایستی با کیفیت انجام شود تا اثر بخشی مناسبی در مخاطبان داشته باشد. همچنین سرعت تهیه و چاپ که درخواست مشتریان است نیز در قیمت نهایی چاپ رول آپ تاثیرگذار است. چاپ رول آپ فوری شرایط خاص خود را دارد.

قیمت استند رول آپ

استند رول آپ از سازه های مرسوم نمایشگاهی است که در مکان های پر رفت و آمد قابل نصب و جلوه نمایی است. این نوع استند قابل استفاده برای تبلیغات عام محسوب می شود. از لحاظ قیمتی استند رول آپ مقرون به صرفه است. چاپ مورد استفاده را می توان برای تعداد پی در پی تعویض کرد که این امر در مقرون به صرفه شدن استفاده از استند رول آپ بسیار تاثیرگذار است. نقطه قوت چاپ رول آپ جلوه نمایی و قدرت جذب مخاطبان است که این امر در موفقیت رول آپ در امر تبلیغات بسیار موثر و تاثیرگذار است. متریال مورد استفاده برای چاپ دارای کیفیت بالا است که این امر ماندگاری و طول عمر چاپ را بالا می برد که این امر نیز در مقرون به صرفه شدن چاپ رول اپ بسیار تاثیرگذار است.

قیمت چاپ رول آپ و کاربردهای آن

استند رول آپ سبک بوده و براحتی قابل حمل است. این سازه جای کمی را می گیرد و براحتی قابل جمع آوری و یا نصب است. چاپ رول اپ قابلیت استفاده در نمایشگاه ها و ماکن های غیرنمایشگاهی را دارد. شاید شما بارها و بارها شاهد رول آپ نصب شده درون فروشگاه ها و یا بانک ها بوده اید. چاپ رول اپ تنها کاربرد نمایشگاهی ندارد و در کلینیک ها، همایش ها، کنفرانس ها و ... قابل استفاده است.