قیمت چاپ استیکر قیمت چاپ وینیل

قیمت چاپ استیکر قیمت چاپ وینیل از دسته چاپ های ارزان جهت امور تبلیغاتی است که می توان بخوبی کارهای چاپی و تبلیغاتی را با آن انجام داد. قیمت چاپ روی استیکر به مراتب پایین است و با هزینه کم می توان چاپی با کیفیت بالا و زیبایی بالا را جهت امور تبلیغاتی فراهم نمود.

قیمت چاپ استیکر

قیمت چاپ استیکر و عوامل تاثیرگذار بر آن

نوع و کیفیت چاپ استیکر بر قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد. به عنوان مثال می توان بر روی استیکر لمینت استفاده کرد که این مورد بر قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد. متراژ استیکر چاپ شده هم بر قیمت نهایی تاثیر دارد که میزان متراژ درخواستی مشتری بنا با توافق می تواند بر هزینه پرداختی تاثیر داشته باشد.

علل موثر بر قیمت چاپ استیکر

چاپ استیکر دارای قیمت متفاوتی می تواند باشد که علل متعددی بر این امر موثر است. مثلا وضوح چاپ استیکر و زیبایی استیکر می تواند یکی از این عوامل باشد. لمینت کردن چاپ استیکر براقیت و زیبایی چاپ استیکر را بیشتر می کند. ماندگاری رنگ یکی از ویزگی های چاپ استیکر مناسب است. چاپ استیکر دارای جنس پی وی سی بوده که با داشتن قابلیت چسب شدن قابلیت نصب پشت شیشه ها و در فضاهای داخلی و خارجی را دارد.

قیمت چاپ استیکر و ویژگی های آن

قیمت چاپ استیکر از جمله عواملی است که انتخاب یک مرکز چاپی را برای چاپ استیکر مشتریان انتخاب می کنند. ولی بایستی در کنار قیمت چاپ استیکر مناسب ، استیکر چاپ شده دارای کیفیت مناسب نیز باشد. بله چاپ استیکر انجام شده بعد از چاپ براحتی قابلیت نصب را دارد. نصب استیکر توسط افراد مختلف امکان پذیر است. آب و ریکا جهت نصب استیکر استفاده می شود. با این وجود بایستی استیکر در مکان صاف و تخت انجام شود. شیشه های مغازه ها یکی ازبهترین مکان ها جهت نصب استیکر است. زیرا در این مکان ها عبور و مرور زیاد بوده و چاپ استیکر انجام شده بخوبی جلوه نمایی می نماید.

جهت اطلاع از قیمت چاپ استیکر به لیست قیمت گروه آذین هنر مراجعه کنید.