قیمت چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی

برای تعیین قیمت چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی بایستی نکاتی را در نظر گرفت. علاوه بر نوع استند که نیازمند چاپ متفاوتی است، ابعاد استند و کیفیت چاپ استند تبلیغاتی بر قیمت نهایی تاثیرگذار است. با این وجود از مرسوم ترین استندهای تبلیغاتی می توان به رول آپ، پاپ آپ و سایر استندهای نمایشگاهی پرکاربرد اشاره کرد که دارای قیمتی مناسب بوده و در کارکرد تبلیغاتی و نمایشگاهی به شما کمک فراوانی می نماید.

چاپ استند

قیمت چاپ استند تبلیغاتی

متراژ چاپی بر روی قیمت نهایی چاپ استند تاثیر فراوان دارد. ابعاد چاپ برای استندی نظیر پاپ آپ با رول آپ بسیار متفاوت است. پاپ آپ بزرگترین سازه نمایشگاهی محسوب می شود که نیازمند چاپی با ابعاد بالا می باشد. لذا هزینه نهایی چاپ استند پاپ آپ بالاتر از رول آپ نمایشگاهی است. در چاپ پاپ آپ نیز تفاوت ابعادی وجود دارد، مثلا چاپ پاپ آپ 3*2 و ... .

از دیگر فاکتورهای موثر بر قیمت نهایی چاپ استند می توان به متریال مورد استفاده اشاره کرد. برای چاپی با کیفیت بایستی از متریال مناسب استفاده کرد. کیفیت متریال های چاپی متفاوت است که بایستی متقاضیان چاپی از واحدهای معتبر بخواهند از متریال مناسب استفاده کند، که این باعث قیمت نهایی بالاتر نیز می شود.

از دیگر فاکتورهای تعیین کننده در قیمت چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی، کیفیت تجهیزات مورد استفاده است. چاپ اکوسالونت نوع مدرن چاپی است که رزولیشن چاپی بالایی را فراهم می نماید و چاپ را برای دید از نزدیک بسیار مناسب و کاربردی می کند.

قیمت چاپ استند پاپ آپ

پاپ آپ نمایشگاهی یکی از بزرگترین سازه های نمایشگاهی محسوب می شود. بزرگ بودن استند پاپ آپ حمل و نقل آن را مشکل نمی کند زیرا جنس آلومینیومی دارد و این امر باعث سهولت جابجایی می شود.قابلیت حمل و نقل آسان و جمع و باز شدن آسان در کنار تعویض ساده چاپ پاپ آپ قیمت این استند تبلیغاتی و نمایشگاهی را به صورت مناسب در آورده است. پاپ آپ نمایشگاهی را می توان در غرفه های نمایشگاهی، سالن های همایش و سمینارها و کاربردهای مختلف نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی به کار برد. قیمت نهایی چاپ مورد استفاده نیز بسته به متریال، ابعاد چاپی و کیفیت تجهیزات مورد استفاده تعیین می شود.

قیمت چاپ استند رول آپ

رول آپ نمایشگاهی از شیک ترین سازه های نمایشگاهی محسوب می شود. چاپ استند رول آپ متناسب با ابعاد، متریال مورد استفاده و ... دارای قیمت متفاوتی می باشد. رول آپ به راحتی جمع و باز شده و به مکان های مختلف جابجا می شود. اسکلت آلومینیومی استند رول آپ جابجایی آسان آن را فراهم کرده است. متریال سولیت یکی از مناسب ترین متریال ها برای چاپ رول آپ محسوب می شود که کیفیت بالا را برای چاپ رول آپ فراهم می نماید.

چاپ استند

گروه چاپ و تبلیغات آذین هنر چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی را در بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت مناسب عرضه می دارد. برای استعلام قیمت و سفارش چاپ استند های تبلیغاتی مختلف می توانید با ما تماس بگیرید و یا اینکه به لینک تلگرام ما مراجعه نمایید.