فلکسی چیست؟

فلکسی چیست و چه کابردهایی دارد؟ در این نوشتار سعی بر آن داریم به معرفی فلکسی و کاربردها و ویژگی های این سازه پر کاربرد تبلیغاتی بپردازیم. فلکسی از لحاظ چاپی بسیار شبیه به بنر محسوب می شود، ولی متریال فلکسی دارای ضخامت بشتری نسبت به بنر است. از دیگر تفاوت های فلکسی و بنر می توان به قابلیت عبور نور از فلکسی اشاره کرد که این مورد را بنر ندارد. وقتی برای فلکسی عملیات چاپی انجام شد، نوبت به ساخت تابلو متناسب با ابعاد چاپی برای قرارگیری فلکس درون آن است.

از دیگر تفاوت های بین چاپ فلکسی و بنر در آن است که فلکسی و تابلو تبلیغاتی قابلیت نورپردازی دارد. در حالی که بنر این قابلیت را ندارد.

فلکس در زبان انگلیسی به معنای انعطاف پذیر است و ریشه در ساختن به اشکال دلخواه دارد. برای بدست آوردن قیمت فلکسی و خدمات چاپی فلکس و سایر محصولات چاپی را می توانید با تماس با ما (۸۸۵۲۴۳۶۸-۰۲۱) و یا از طریق لینک زیر بدست آورید.

استعلام قیمت چاپ فلکسی و تابلو فلکس فلکسی چیست

تابلو فلکسی چیست؟

تابلو فلکسی محفظه ی قرارگیری چاپ فلکس بوده که شامل سیتم نورپردازی نیز است. این تابلوها سبک وزن بوده و براحتی می توان عملیات جابجایی و نصب آن را انجام داد. مقاومت در برابر شرایط محیطی نظیر باد و باران و ... از قابلیت های ویژه تابلو فلکس است.

از انواع تابلو فلکسی های موجود در بازار می توان به انواع سپری، مکعبی و ریلی و یا اسکلت فلزی اشاره کرد. تابلو فلکسی فیس و تک فریم دو نوع مرسوم این نوع تابلوها است. در نوع فیس از دو عدد فریم استفاده شده که در فریم زیرین منبع نور است و در در نوع تک فریم از یک فریم تشکیل شده است. نوع تک فریم از نوع تابلو فلکسی فیس ارزان تر است.

تابلو فلکسی ها به دلیل قابلیت نورپردازی در مکان های پر رفت و آمد بخصوص در شب ها می تواند بخوبی پیام تبلیغاتی صاحبان کسب و کار را به مخاطبان بسیاری انتقال دهند. در ساخت تابلو، از جنس های سبک پروفیلی استفاده می شود که سبکی و جابجایی آسان را در پی دارد. سیستم نورپردازی داخل تابلو تعبیه شده و به وسیله مهتابی های خاص و لامپ های ال ای دی اقدام به نورپردازی به چاپ می نمایند.

فلکسی چیست

کاربرد فلکسی چیست؟

  • سر در مغازه ها
  • فروشگاه ها و سوپرمارکت ها
  • تابلو ها در معابر و گذرگاه ها
  • بانک ها
  • آژانس های هواپیمایی و گردشگری
  • ...

متریال مورد استفاده برای فلکسی موجود در بازار در دو نوع چینی و کره ای است که البته کیفیت متریال کره ای به مراتب بالاتر است که البته تفاوت در قیمت نیز وجود دارد. نوع کره ای 20 انس و نوع چینی 18 انس است.

چاپ فلکسی و بنر از جمله خدمات چاپی فضای خارج محسوب می شود. در این نوع چاپ ها قیمت نهایی بسیار پایین است و از دسته چاپ های ارزان محسوب می شود. آذین هنر نیز خدمات چاپ فلکسی و بنر و تهیه انواع تابلو فلکسی ها را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا برای مشتریان عزیز به صورت شبانه روزی انجام می دهد.