طراحی و چاپ استیکر

طراحی و چاپ استیکر چاپ و نصب استیکر در گروه آذین هنر در بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. با توجه به این که داشتن تجهیزات مناسب برای چاپ و نصب استیکر لازم است و داشتن طراحی و چاپ استیکر نیاز به طراحان حرفه ای دارد. پیشنهاد می کنیم برای طراحی و چاپ استیکر به گروه آذین هنر مراجعه کنید.

طراحی و چاپ استیکر

طراحی و چاپ استیکر مناسب

داشتن طرح مناسب برای موفقیت در چاپ موفق لازم است لذا طراحی و چاپ استیکر دارای دو بخش است که هر یک با رعایت نکات لازم می تواند چاپی موفق را برای مخاطبان فراهم نماید. اگر طرحی برای استیکر ندارید می توانید با مشورت از طراحان گروه چاپی طرحی مناسب را برای استیکر انتخاب کنید. با انتخاب طرح کار چاپ استیکر شروع شده و در اولین قدم نوع چاپ را انتخاب می کنند. به عنوان مثال می توان چاپ استیکر را به صورت مات یا براق انجام داد که هر یک مورد مصرف و شرایط خاص خود را دارد. پس از چاپ استیکر می توان استیکر را لمینت کرد که به این فرایند به اصلاح استیکر لمینت شده نیز می گویند.

انواع طراحی و چاپ استیکر

بسته به درخواست مشتری چاپ استیکر را می توان بصورت شیشه ای یا شیری انجام داد. البته مات بودن یا براق بودن چاپ استیکر را نیز می توان انجام داد. استیکر مات دارای انعکاس نور نیست و براق دارای انعکاس نور است. مورد استفاده هر یک جدا و کاربرد خاص خود را دارد.

با طراحی و چاپ استیکر می توان بخوبی در مکان های پر رفت و امد از استیکر استفاده کرد. پشت شیشه های مغازه ها یکی از پر کاربردترین موارد استفاده چاپ استیکر است. اکثر مواد غذایی برای معرفی برند و مواد غذایی از چاپ استیکر استفاده می کنند. چاپ استیکر بر روی وسایل نقلیه هم کاربرد بالایی دارد و یکی از مناسب ترین ابزارهای تبلیغاتی محسوب می شود.