سفارش چاپ پاپ آپ فوری و ارزان

خدمات سفارش چاپ پاپ آپ بصورت فوری و ارزان در مجموعه آذین هنر فراهم شده است. این مرکز چاپی امکان چاپ پاپ آپ در ابعاد مختلف و با کیفیت بالا را دارد و از لحاظ قیمت یکی از مناسب ترین مراکز چاپ پاپ آپ در تهران محسوب می شود.

قیمت چاپ پاپ آپ نمایشگاهی بصورت فوری و سایر محصولات چاپی را می توانید با تماس با ما (۸۸۵۲۴۳۶۸-۰۲۱) و یا از طریق لینک زیر بدست آورید.

استعلام قیمت چاپ پاپ آپ سفارش چاپ پاپ آپ

برای سفارش چاپ پاپ آپ نمایشگاهی به چه نکاتی توجه نماییم؟

در هنگام سفارش پاپ آپ و خدمات چاپی مربوطه بایستی به نکاتی توجه نماییم. از جمله آن که ابعاد چاپ پاپ آپ، متریال مورد استفاده برای چاپ، نوع چاپ مورد استفاده و ... چگونه است. افراد بایستی با شناخت کافی نسبت به این مسایل اقدام به سفارش چاپ پاپ آپ نمایند.

سفارش چاپ پاپ آپ با ابعاد مختلف

از ابعاد های مرسوم برای چاپ پاپ آپ می توان موارد زیر را نام برد:

  • پاپ آپ 3*1 (230*205 سانتی متر)
  • چاپ پاپ آپ 3*2 (230*275 سانتی متر)
  • پاپ آپ 3*3 (230*345 سانتی متر)
  • چاپ پاپ آپ 3*4 (230*415 سانتی متر) و 3*5 (230*485 سانتی متر)

نوع استند مورد استفاده نیز می تواند به حالت های تخت و یا منحنی باشد که می تواند در ابعاد و نحوه نصب موثر باشد. دقت داشته باشید که پاپ آپ به عنوان بزرگترین سازه نمایشگاهی محسوب شده و ابعاد چاپی بالایی را نیازمند است.

پاپ آپ نمایشگاهی چه مزایایی دارد؟

  • پاپ آپ سبک و کم حجم بوده و قابلیت باز شدن و بسته شدن را به راحتی دارد. با یک کیف مخصوص می توان استند را جابجا کرده و عملیات نصب چاپ را به راحتی انجام داد.
  • امکان تعویض چاپ برای استند وجود دارد، از این رو می توان چندین چاپ را با استند به نمایش گذاشت. این امر از لحاظ هزینه، پاپ آپ نمایشگاهی را به ابزاری مناسب تبدیل ساخته است.
  • امکان نصب و راه اندازی سیستم روشنایی برای افزایش جذابیت و روشنایی اثر بیشتر.
  • کیفیت چاپ دارای رزولیشن چاپی بالا بوده، این امر باعث می شود که پاپ آپ برای دید از نزدیک بسیار مناسب باشد. اگر چاپ دارای روکش لمینت باشد، این امر قابلیت شست و شو را به چاپ داده که در تازگی اثر چاپی بسیار موثر است.
  • ...

برای چاپ پاپ آپ فوری و ارزان کدام مرکز چاپی را انتخاب کنیم؟

فوری بودن چاپ و یا ارزان بودن نبایستی فدای کیفیت اثر چاپی شود. بایستی توجه داشته باشید که پاپ آپ برای دید از نزدیک مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت آن از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو بایستی مرکزی که به صورت تخصصی قابلیت چاپ فوری پاپ آپ را دارد را انتخاب کنید. همچنین ارایه قیمت مناسب و مقرون به صرفه برای چاپ از دیگر مواردی است که بایستی یک مرکز چاپی رعایت نماید.

از این رو می توان مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر را برای خدمات چاپ فوری و ارزان پاپ آپ نمایشگاهی انتخاب کنید. این مرکز چاپی با بهره گیری از تجهیزات روز و پرسنل مجرب اقدام به چاپ فوری و ارزان پاپ آپ با قیمت مناسب می نماید.