سایز استند سایز استاندارد استند

سایز استند بسته به کاربری های مختلف، متنوع است. در بین استندهای نمایشگاهی تفاوت سایز و ابعاد استند وجود دارد که این تفاوت سایز برای استفاده های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت ابعاد و سایز استندهای نمایشگاهی تفاوت کاربری از این سازه های مرسوم نمایشگاهی را باعث شده است. استند ایستاده تبلیغاتی برای امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی بسیار مناسب می باشد. آذین هنر انواع سایز استاندارد استند و سایز استند ایستاده استاندارد را با ابعاد استاندارد استند برای کاربری های مختلف عرضه می کند.

سایز استند

سایز استاندارد استند برای کاربری های مختلف چگونه است؟

بین استندهای نمایشگاهی از لحاظ کاربری تفاوت هایی وجود دارد. به عنوان مثال استند پاپ آپ کاربری متفاوتی دارد و استند پاپ آپ از لحاظ سایز بزرگترین استند نمایشگاهی محسوب می شود. یا استندهای دیگری نظیر استند رول آپ تفاوت سایز دارد و چاپ درون استند ها به صورت رول در آمده و در محل مورد استفاده رول باز و بسته می شود. جاکاتالوگی ها، استندهای ایکس، استند رومیزی و ... از جمله استندهای نمایشگاهی هستند دارای تفاوت در سایز و اندازه می باشند زیرا کاربری و مورد مصرف متفاوتی دارند. با این وجود تفاوت در نوع تنها دلیل تفاوت سایز را تعیین نمی کند. در یک نوع خاص استند نمایشگاهی نیز به دلیل سلایق و کاربری مختلف می تواند سایز های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

سایز استند

سایزهای استاندارد استند

برخی از استندهای نمایشگاهی بصورت رومیزی مورد استفاده قرار می گیردند که دارای سایز متناسب با ابعاد میز هستند. این نوع از استندها متناسب با فضای کوچک هستند. استند کراس دارای سایز های 200*90 و 150*50 و 160*60 و 170*70 است. در حالی که استند رومیزی دارای سایز 22*40 می باشد. استند خرچنگی و ایکس نیز دارای ابعاد بزرگتری نسبت به استند رومیزی می باشند. میز کانتر نیز از دیگر سازه های مرسوم مورد استفاده در نمایشگاه ها محسوب می شود. استند پاپ آپ در اندازه های 3*1، 2*3، 3*3، 3*4 و 3*5 عرضه می شود. حال آن که استند پاپ آپ می تواند به صورت تخت و یا منحنی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از لحاظ ابعاد استند پاپ آپ دارای بزرگترین ابعاد سازه های نمایشگاهی است، این ابعاد بزرگ کاربری متفاوت را برای سازه فراهم آورده است. بخوبی می توان استند پاپ آپ را در نمایشگاه ها، سالن های همایش و کنفرانس ها مورد استفاده قرار داد. در حالی که سایز استندهایی نظیر استند رول آپ به مراتب کمتر می باشد. رول آپ به دلیل قابلیت رول شدن قبلیت جابجایی آسان دارد. رول آپ نمایشگاهی متناسب با ابعاد چاپی می تواند دارای پایه متفاوتی باشد. برخی دیگر از سازه های نمایشگاهی نظیر میز کانتر هم متناسب با ابعاد درخواستی قابل استفاده می باشد.

استند ایستاده تبلیغاتی و ابعاد استند ایستاده

استندهای ایستاده دارای تنوع طرح می باشند که گاهی نیاز به چاپ های مخصوص به خود هستند که این چاپ ها در ابعاد سازه انجام می شود. سایز برخی به حدی است که می توان بر روی میز از آن ها استفاده کرد و اقدام به نمایش طرح های مختلف چاپی نمود. استند رومیزی به صورت ایستاده قابیلت داشتن سایزهای مختلف را دارد. در حالی که استندهای ایستاده دیگر نظیر رول آپ و پاپ آپ دارای اندازه بالاتر می باشد.

گروه آذین هنر انواع سازه استند را در تنوع طرح و مدل کاربری در سریعترین زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز عرضه می نماید. انواع استند های پاپ آپ و رول آپ و استندهای رومیزی و ... در آذین هنر عرضه می شود. قیمت محصولات این مرکز به همراه چاپ با کیفیت با طرح های دلخواه و قیمت مناسب عرضه می شود.