سازه های نمایشگاهی چیست سازه های پرتابل نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی چیست ، هندسه سازه های نمایشگاهی ، سازه های سبک نمایشگاهی ، سازه های پرتابل نمایشگاهی ، سازه های آماده نمایشگاهی ، قیمت سازه های نمایشگاهی ، انواع سازه های نمایشگاهی ، سازه های نمایشگاهی قابل حمل . سازه های نمایشگاهی دسته ای از ابزارها و تجهیزات نمایشگاهی می باشند ک برای آذین بندی امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند

سازه های نمایشگاهی چیست

سازه های نمایشگاهی چیست

سازه های نمایشگاهی جهت امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. در اصل برپایی امور نمایشگاهی بدون استفاده از سازه های نمایشگاهی امری محال است. با سازه های نمایشگاهی هم نظم به نمایشگاه داده می شود و زیبایی بصری برای مخاطبان ایجاد می شود که این امر در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیرگذار است.

سازه های نمایشگاهی چیست

سازه های آماده نمایشگاهی

اکثر سازه های نمایشگاهی بصورت آماده جهت استفاده هستند و براحتی می توان از آن ها در مکان های مختلف استفاده کرد. از سازه های آماده نمایشگاهی می توان به انواع استندهای نمایشگاهی اشاره کرد. استند هایی نظیر استند رول آپ و یا استند پاپ آپ از دسته استندهای مرسوم و پرکاربرد محسوب می شوند که سازه های آماده نمایشگاهی محسوب می شوند. از دیگر سازه های آماده نمایشگاهی می توان به انواع جاکاتالوگی ها و انواع استند نمایشگاهی اشاره کرد. اسپیس فریم هم برای برپایی نمایشگاه ها و امور غیر نمایشگاهی بسیار مناسب است که مدت زمان کوتاهی برای استفاده از آن می توان صرف کرد، بنابراین می توان اسپیس فریم را هم از دسته سازه های آماده نمایشگاهی محسوب کرد.

سازه های نمایشگاهی چیست

سازه های پرتابل نمایشگاهی

اکثر سازه های نمایشگاهی دارای وزن کمی بوده که این امر می تواند باعث جابجایی آسان سازه های نمایشگاهی شود. از دسته سازه های پرتابل نمایشگاهی می توان به انواع استند های رول آپ و استند هایی نظیر جاکاتالوگی، استند ایکس و ... اشاره کرد. اسپیس فریم هم به جهت اینکه اجزاء را می توان براحتی به مکان استفاده انتقال داد و سازه دلخواه را ساخت از دسته سازه های پرتابل نمایشگاهی محسوب می شود.

هندسه سازه های نمایشگاهی

ویژگی منحصر سازه های نمایشگاهی آن است که می توان قابلیت تطبیق با محیط را برای آن ها ایجاد کرد. در واقع هندسه سازه های نمایشگاهی را می توان متناسب با مورد و کاربری مصرف به اشکال مختلف ساخت. اسپیس فریم یکی از سازه های نمایشگاهی است که می توان با آن اشکال و هندسه مختلف را برای استفاده های مختلف ساخت

سازه های سبک نمایشگاهی

اکثر سازه های نمایشگاهی بصورت کم وزن بوده و می توان گفت سازه های سبک نمایشگاهی. در این بین سازه هایی نظیر استند های رول آپ، استند ایکس، جاکاتالوگی و.. را می توان نام برد. به عنوان مثال استند رول آپ را در نظر بگیرید. این استند نمایشگاهی از پایه آلومینیومی برخوردار است که سبب وزن کم سازه شده است که جابجایی آن را آسان ساخته است. اسپیس فریم هم از قطعات جدا از هم ساخته شده است که جابجایی آن را آسان ساخته است.

قیمت سازه های نمایشگاهی

قیمت سازه های نمایشگاهی بسته به نوع سازه های نمایشگاهی متفاوت است. به عنوان مثال قیمت سازه پاپ آپ در مقایسه با رول آپ متفاوت بوده و از قیمت بالاتری برخوردار است. از طرفی استند پاپ آپ یکی از بزرگترین سازه های نمایشگاهی محسوب می شود. در کل قیمت سازه های نمایشگاهی پایین بوده و در مقایسه با سایر روش های جایگزین بسیار مقرون به صرفه تر می باشند.

گروه آذین هنر انواع سازه نمایشگاهی را با بالاترین کیفیت ممکن در سریعترین زمان ممکن فراهم می کند. این مرکز انواع چاپ سازه های نمایشگاهی را انجام می دهد و از لحاظ کیفیت چاپی بسیار ممتاز است. از لحاظ قیمت خدمات این مرکز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.