رول آپ رومیزی رول آپ تبلیغاتی

رول آپ رومیزی رول آپ تبلیغاتی یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی جهت نمایش و عرضه تبلیغاتی در سطوح اداری و غیر اداری است. با رول آپ رومیزی بصورت مناسب و در خور و در کمترین فضای ممکن به عرضه پیام تبلیغاتی می توان پرداخت. چاپ رول آپ

رول آپ رومیزی

استند رول آپ رومیزی

استند رول آپ دارای اندازه های مختلف بوده و به سبب راحتی ساخت در ابعاد مختلف می توان از رول آپ در مکان های خاص نظیر رول آپ رومیزی استفاده کرد. رول آپ رومیزی دارای اندازه و ابعاد کم بوده و به راحتی بر روی میز قابل نصب بوده و در محل کار و امور نمایشگاهی می توان از آن استفاده کرد.

ویژگی های استند رول آپ رومیزی

رول آپ رومیزی به سبب کم حجم بودن به خوبی می تواند در محیط کاری مختلف قرار گیرد. علاوه بر اندازم کم که نقطه قوت این رول آپ محسوب می شود. رول آپ رومیزی دارای سبکی وزن بوده و براحتی قابلیت حمل و نقل به مکان های مختلف را دارد. چاپ رول آپ انجام شده برای رول آپ بسادگی جمع آوری شده و قابلیت نصب سریع از دیگر مزایای رول آپ رومیزی است.

قیمت رول آپ رومیزی

رول آپ دارای قیمت مناسب جهت استفاده مختلف تبلیغاتی و نمایشگاهی دارد که در این بین رول آپ رومیزی به سبب کوچک تر بودن دارای قیمت کمتر نسبت به سایر رول آپ های مرسوم است. استند رول آپ قابلیت نصب چاپ های متعدد را دارد و می توان با چاپ رول آپ برای استند رول آپ بخوبی اقدام به استفاده تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی از این سازه نمایشگاهی کرد. با این وجود رول آپ رومیزی دارای تنوع طرح بوده و دارای هر یک ویژگی های خاص خود است. به عنوان مثال رول آپ می تواند بصورت یک طرفه یا دو طرفه یا بصورت گردان یا ثابت یا انواع طرح و مدل دیگر باشد.