دستگاه چاپ روی فوم برد

دستگاه چاپ روی فوم برد با امکانات چاپ فوم برد در ابعاد مختلف مناسب است. دستگاه چاپ روی فوم برد امکانی مناسب برای درج تصاویر متنوع و با کیفیت و درجه زیبایی بالا بر روی فوم برد است. درج تصاویر بخصوص تصاویر زیبا به وسیله دستگاه چاپ روی فوم برد بسیار زیبا و کاربردی و در دکوراسیون محیط مناسب است.

دستگاه چاپ روی فوم برد

دستگاه چاپ روی فوم برد و ویژگی های چاپی فوم برد

فوم برد به سبب جنس ویژه ای که دارد می تواند بخوبی برای درج تصاویر مختلف مورد استفاده قرار گیرد. جنس فوم برد از پلی استایرن فشرده بوده که دارای ویزگی سبکی و قابلیت حمل آسان را دارد. امکان درج تصاویر به وسیله دستگاه چاپ روی فوم برد از ویژگی های منحصر به فرد فوم برد است. فوم برد دارای قابلیت مقاومت به شرایط محیطی نظیر نور و رطوبت است که این امر باعث فراگیری استفاده از فوم برد و چاپ روی فوم برد شده است.

دستگاه چاپ روی فوم برد و انواع فوم برد

برای درج تصاویر بر روی فوم برد بایستی از دستگاه چاپ روی فوم برد مناسب استفاده شود. این در حالی است که در بین انواع فوم برد ها تفاوت هایی وجود دارد. یکی از این تفاوت ها چسبدار بودن و یا نبودن فوم برد است. در نوع فوم برد چسبدار تصاویر بر روی فوم برد چسبانده می شود. این در حالی است که می توان فوم برد رادر ابعاد مختلف و با ضخامت متنوع مورد استفاده قرار داد ولی نوع دیگری از فوم برد، فوم برد بدون چسب است که این نوع فوم برد را نمی توانن با درج و الحاق تصاویر دارای طرح کرد. فوم برد بدون چسب نیازمند چاپ و استفاده از دستگاه چاپ روی فوم برد است. این دستگاه بصورت دیجیتالی بوده و با دادن طرح مناسب به آن می توان طرحی زیبا را برای فوم برد فراهم نمود.

دستگاه چاپ روی فوم برد و ویژگی های آن

با استفاده از دستگاه چاپ فوم برد می توانید انواع طرح ها و نقش ها را در سریعترین زمان ممکن و با درجه کیفیت بالا برای مشتریان فراهم نمود. دستگاهی را بایستی برای چاپ فوم برد مورد استفاده قرار دهید که بتواند با درجه رزولیشن بالا چاپ را برای مشتری فراهم نماید. یکی از کاربردهای فراگیر فوم برد استفاده از آن برای درج تصاویر اشخاص بخصوص عزیزانتان است که برای این امر بایستی درجه رزولیشت دستگاه چاپی بالا بوده تا بخوبی چهره دلخواه را برای شما رسم نماید. فوم برد قابلیت برش دارد واین امر باعث شده است که بتوان ابعاد مختلف را برای فوم برد فراهم نمود. از این رو می توان گفت که فوم برد قابلیت درج ابعاد مختلف چاپی را دارد که این امر از نقاط قوت چاپ روی فوم برد محسوب می شود. شما می توانید با استفاده از فوم برد بخوبی از عکس های تزئینی برای زیباسازی محیط مختلف اعم از خانگی و اداری و ... استفاده کنید. کم حجم بودن در کنار سبکی نقطه قوت چاپ روی فوم برد است. از طرفی چاپ روی فوم برد دارای قیمت مناسب و کمی است و همچنین طول عمر آن بالا است که می توان به مدت زمان بالا از چاپ روی فوم برد استفاده نمود.