دستگاه پلاتر چیست دستگاه چاپ پلات

دستگاه پلاتر چیست دستگاه چاپ پلات . دستگاه پلاتر ، دستگاه چاپ پلات است که می توان با آن پلات لمینت با کیفیت بالا را با تنوع طرح و رنگ چاپ نمود. ویژگی دستگاه پلاتر قابلیت چاپ تصاویر با عرض زیاد است که دیگر تجهیزات چاپی این قابلیت را ندارند.

دستگاه پلاتر چیست

دستگاه پلاتر برای چاپ پلات لمینت

با خیال راحت می توان با دستگاه پلاتر بخوبی تصاویر را با عرض بالا چاپ نمود. با حرکت هد بر روی متریال چاپی و درج رنگ ها بخوبی تصاویر مختلف جهت عرضه و نمایش در برابر مخاطبان چاپ می شوند. ویژگی منحصر به فردی که دستگاه پلاتر دارد قابلیت چاپ با رزولیشن بالا است. این در حالی است روش های مشابه تبلیغاتی نظیر بنر دارای این قابلیت نمی باشند. از این منظر پلات لمینت چاپ شده جهت نمایش از فضای نزدیک بسیار مناسب است و بنر بیشتر جهت دید از فواصل دورتر مناسب تر است.

دستگاه چاپ پلات لمینت

دستگاه چاپ پلات ، دستگاه پلاتر است و جهت عملیات تکمیلی از لمینیتور جهت لمینت، پلات چاپ شده استفاده می شود. با لمینت کردن پلات چاپ شده براقیت و جلا و روشنایی اثر چاپی بیشتر می شود. با لمینت کردن عمر اثر چاپی نیز بیشتر می شود.

دستگاه پلاتر و ویژگی های آن

قابلیت درج تصاویر بزرگ و با عرض بالا از جمله ویژگی های دستگاه پلاتر است. چاپ نمودارها و نقشه ها از جمله کاربردهای دستگاه پلاتر است. پلات نقشه یکی از پر کاربردترین مصارف دستگاه پلاتر جهت کاربردهای مختلف است. در دستگاه پلاتر می توان از کاغذ های معمولی و یا متریال خاص چاپی جهت چاپ استفاده نمود.

چاپ پلات و لمینت کردن علاوه بر کیفیت دستگاه چاپی بایستی توسط اپراتور مجرب و با تجربه انجام شود تا چاپی زیبا برای مخاطبان فراهم شود. چاپ پلات لمینت بایستی همراه با طرح و نقشه قبلی و مبتنی بر اصول گرافیکی و تبلیغاتی انجام شود تا اثربخشی بیشتری در مخاطبان داشته باشد. گروه آذین هنر چاپ پلات لمینت را با برترین دستگاه های چاپی در سریعترین زمان ممکن فراهم نموده است.