خرید فوم برد رنگی

خرید فوم برد رنگی را در ابعاد مختلف با قیمت فوم برد رنگی مناسب می توانید در آذین هنر تجربه نمایید. این مرکز چاپی اقدام به چاپ فوم برد در ابعاد و طرح های مختلف و به رنگ دلخواه برای مشتریان عزیز می نماید. فوم برد رنگی در آذین بندی ها نقش بسزایی دارد.

قیمت فوم برد رنگی و سایر محصولات چاپی را می توانید با تماس با ما (۸۸۵۲۴۳۶۸-۰۲۱) و یا از طریق لینک زیر بدست آورید.

استعلام قیمت فوم برد فوم برد رنگی

خرید فوم برد رنگی چه مزایای دارد؟

فوم برد دارای سطح مسطح بوده که به خوبی رنگ را جذب می نماید، از این رو چاپ روی فوم برد و درج رنگ های مختلف می تواند جلوه زیبایی به آن دهد. جنس فوم برد پلی استایرن فشرده بوده که دارای مقاومت نسبت به رطوبت است. وزن کم سازه باعث شده است که براحتی بتوان فوم برد را جابجا نمود. از این رو استفاده از فوم بردهای رنگی برای زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مطلوب است.

فوم برد های رنگی را می توان توسط عملیات تکمیلی لمینت کردن مقاوم تر نمود. همچنین زیبایی در اثر لمینت کردن افزایش پیدا می کند.

قیمت فوم برد رنگی چگونه تعیین می شود؟

در تعیین قیمت نهایی فوم برد رنگی عوامل مختلفی تعیین کنند است. از این عوامل می توان به ضخامت فوم برد، رنگ مورد استفاده، جنس آستر و ابعاد مورد نیاز فوم برد اشاره نمود. رنگ های مورد استفاده برای فوم برد بسیار متنوع می باشد و طیفی از 14 رنگ مختلف را می تواند شامل باشد.

علاوه بر موارد فوق، سفارشی چاپ شدن و یا بصورت شبانه روزی و سریع آماده شدن سفارش نیز می تواند در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد. ضخامت های مرسوم فوم برد 5 و 10 میلی متر است و ابعاد را می توانید به صورت دلخواه انتخاب کنید. نکته مهم در مورد فوم بردها این است که فوم برد قابلیت برش دارد و می توان در ابعاد مختلف آن را تهیه نمود.

فوم بردها فقط بصورت تک رنگ نیستند و بخوبی می توان تصاویر مختلف را نیز بر روی ان ها درج نمود. در این موارد برای زیباسازی دکوراسیون داخلی گزینه مطلوبی استفاده از تصاویر چاپ شده بر روی فوم برد است. در آذین هنر علاوه بر سفارش فوم برد رنگی تک رنگ می توانید اقدام به سفارش چاپ تصاویر دلخواه خود با کیفیت بالا نمایید.

خرید اینترنتی فوم برد رنگی چه مزایایی دارد؟

استفاده از فضای اینترنت برای خرید فوم برد آنلاین می تواند در زمان و هزینه های شما به شکل محسوسی صرفه جویی نماید. همچنین شما را در انتخاب مناسب و سفارش دقیق یاری می دهد. از این رو در وب سایت آذین هنر می توانید به صورت آنلاین اقدام به سفارش انواع فوم برد با کیفیت نمایید.

شما به صورت آنلاین از واحد آذین هنر فوم برد دلخواه خود را سفارش داده و ارسال آن به تمام نقاط کشور در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.