خدمات چاپ پلات و لمینت

خدمات چاپ پلات و لمینت در گروه آذین هنر با کیفیت بالا صورت می گیرد. مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر خدمات چاپ پلات و لمینت را در بالاترین کیفیت ممکن و در سریعترین زمان ممکن فراهم می نماید. خدمات چاپ پلات و لمینت با کیفیت نیازمند تجهیزات به روز و با درجه کیفیت بالا است.

چاپ پلات و لمینت

چاپ پلات و لمینت

خدمات چاپ پلات و لمینت در دو مرحله به صورت مجزا صورت می گیرد. در قسمت اول ابتدا چاپ پلات با دستگاه پلاتر که مخصوص چاپ پلات است صورت می گیرد. رزولیشن چاپی به حدی است که برای دید از نزدیک چاپ پلات را بسیار مناسب می سازد. در مرحله دوم خدمات چاپ پلات و لمینت، لمینت کردن صورت می گیرد. با لمینت کردن چاپ پلات افزایش مقاومت چاپ نسبت به عوامل محیطی صورت می گیرد. لمینت کردن چاپ پلات علاوه بر افزایش زیبایی اثر چاپی به سبب ایجاد براقیت برای اثر چاپی، باعث محافظت چاپ در برابر نور، لک دار شدن و رطوبت و ... می شود. در واقع با لمینت کردن طول عمر اثر چاپی افزایش می یابد.

خدمات چاپ پلات و لمینت

در گروه آذین هنر خدمات چاپ پلات و لمینت با بالاترین کیفیت ممکن فراهم شده است. انواع طرح های چاپی بر روی متریال در چاپ پلات میسر است. لمینت کردن را می توان بصورت لمینت سرد و گرم انجام داد. در خدمات چاپ پلات و لمینت در مرحله لمینت کردن یک لایه محافظ بر روی متریال چاپی کشیده می شود که باعث محافظت از اثر چاپی می شود. لمینت کردن در خدمات چاپ پلات و لمینت به دو صورت لمینت گرم و لمینت سرد انجام می شود.

چاپ پلات و لمینت

خدمات چاپ پلات و لمینت و انواع آن

بعد از چاپ پلات توسط دستگاه پلاتر عملیات لمینت کردن در خدمات چاپ پلات و لمینت انجام می شود. در لمینت کردن دو روش استفاده می شود که لمینت گرم و لمینت سرد نام دارد. در لمینت گرم از حرارت استفاده می شود. در لمینت گرم در واقع لایه محافظ در دستگاه لمینیتور با استفاده از حرارت و فشار بر روی زیرلایه قرار می گیرد. این در حالی است که در خدمات چاپ پلات و لمینت می توان از لمینت سرد نیز استفاده کرد. در لمینت سرد از حرارت برای الصاق لایه محافظ بر روی زیرلایه استفاده نمی شود. ایجاد پلات لمینت سرد از درجه کیفیت و انعطاف پذیری بالاتری نسبت به پلات لمینت گرم برخوردار است.

چاپ پلات و لمینت

اگر به دنبال زیبایی اثر چاپی هستید بهتر است از چاپ پلات و لمینت استفاده کنید. رزولیشن چاپی در چاپ پلات و لمینت به حدی است که از نمای نزدیک تصویر زیبایی را برای بازدیدکننده فراهم می نماید. این درحالی است که کیفیت چاپ پلات و لمینت نیز بالا بوده و این امر باعث طول عمر بالای اثر چاپی می شود. لمینت کردن اثر چاپی باعث ایجاد کنتراست چاپی و ایجاد براقیت در اثر چاپی می شود و زیبایی اثر چاپی را بیشتر می کند. با چاپ پلات و لمینت طول عمر بالا برای اثر چاپی فراهم می شود زیرا پلات لمینت در برابر رطوبت و عوامل محیطی مقاومت بالا داشته و بخوبی می تواند اثر چاپی را برای مخاطبان عرضه نماید. با لمینت کردن اثر چاپی می توان به خوبی ضخامت اثر چاپی را افزایش داد که این امر نیز بر افزایش مقاومت اثر چاپی تاثیرگذار است.

چاپ پلات و لمینت از دسته چاپ های فضای داخلی محسوب می شود زیرا اثر چاپی در دید از نزدیک بسیار مناسب است. یکی از موارد استفاده از چاپ پلات و لمینت استفاده از آن در سازه های نمایشگاهی است. در سازه های نمایشگاهی نیاز به تبلیغات و زیبایی اثر است که چاپ پلات و لمینت این امر را فراهم می نماید. چاپ پلات و لمینت در عرض های مختلف بایستی متناسب با سازه های نمایشگاهی انجام شود. هر واحد چاپی امکان چاپ پلات و لمینت در عرض های مختلف را ندارد. گروه آذین هنر امکان چاپ پلات و لمینت در عرض های مختلف و با درجه کیفیت بالا را دارد.

اگر به دنبال چاپ اثر چاپی مناسب و زیبا هستید می توانید از چاپ پلات و لمینت استفاده کنید. دستگاه پلاتر ساختار چاپی مناسب را فراهم می کند زیرا فضایی نظیر پرینتر را برای چاپ فراهم می نماید. با لمینت کردن زیبایی اثر چاپی بیشتر نیز می شود. لمینت کردن عملیات چاپ پلات را تکمیل می کند و کیفیت چاپی را افزایش می دهد. می توان چاپ پلات و لمینت را به صورت مات و براق هم انجام داد که بنا به نظر و سلیقه مشتری و مورد کاربری چاپ پلات و لمینت است. قطعا چاپ پلات و لمینت برای فضای دارای نور و فضای بدون نور نیاز به مات بودت و یا براق بودن دارد.

گروه آذین هنر با بهره بردن از تجهیزات به روز و استفاده از پرسنل مجرب و با تجربه اقدام به چاپ پلات و لمینت در تنوع کاربری متنوع و در بالاترین کیفیت ممکن می نماید. این مرکز از تجهیزات به روز برای چاپ پلات و لمینت استفاده می کند و کیفیت چاپی را برای مشتریان تضمین می بخشد. هزینه مناسب در کنار کیفیت مطلوب از امتیازات و نقاط قوت مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر است.