تخته شاسی چیست؟

تخته شاسی چیست؟ تخته شاسی ابزاری تبلیغاتی و تزئینی بوده که دارای جنسی از چوب نظیر ام دی اف و یا فیبر می باشد. به سبب سبکی و امکان تهیه تخته شاسی در ابعاد مختلف می توان این ابزار را از بهترین محصولات چاپی برای خدمات تبلیغاتی و تزئینی در نظر گرفت. می توان از درج تصاویر چاپ شده بر روی تخته شاسی با الصاق و یا چسباندن استفاده کرد و یا به صورت مستقیم چاپ روی تخته شاسی انجام شود.

تخته شاسی چیست؟

تخته شاسی عکس چیست؟

یکی از کاربردهای مهم تخته شاسی ها درج تصاویر روی آن است. درج تصاویر شخصی و تصاویر عزیزانتان روی تخته شاسی می تواند زیبایی منحصر به فردی را برای محیط زندگی شما فراهم آورد. دقت داشته باشید که چاپ با رزولیشن چاپی مناسب می تواند در ایجاد زیبایی بالاتر بسیار موثر باشد. با انتخاب واحد چاپی معتبر با تجهیزات روز رزولیشن چاپی مناسب را برای محصول خود فراهم آورید. تخته شاسی برای دید از نزدیک استفاده می شود، بنابراین بایستی رزولیشن چاپی مناسب را داشته باشد.

می توان با عملیات تکمیلی نظیر لمینت کردن زیبایی اثر چاپی را بر روی تخته شاسی افزایش داد و زیبایی را در چشم مخاطبان افزود.

مزایای تخته شاسی چیست؟

اگر بخواهیم مزایای تخته شاسی را نام ببریم، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تخته شاسی ارزان است. یکی از ارزان ترین روش های تبلیغاتی تخته شاسی است.
  • تخته شاسی سبک و قابل حمل است، از این رو می توان به سهولت آن را جابجا نمود و در مکان های مختلف نصب کرد.
  • امکان درج چاپ در ابعاد مختلف تخته شاسی وجود دارد. برش آسان تخته شاسی امکان تهیه ابعاد مختلف تخته شاسی را فراهم می آورد. البته بایستی واحد چاپی امکان درج چاپ در ابعاد مختلف با تجهیزات چاپی را داشته باشد.
  • رزولیشن و کیفیت چاپی مناسب. توانایی جذب رنگ مناسب امکان ایجاد رزولیشن چاپی مناسب را فراهم می آورد. تخته شاسی ها را می توان در ضخامت مختلف تهیه نمود.
  • ماندگاری بالا تخته شاسی از دیگر مزایای آن است.
  • ضد آب و رطوبت بودن

اگر بخواهیم پاسخ مهم ترین مزیت تخته شاسی چیست را بدیم بایستی قیمت ارزان در کنار کیفیت مناسب تخته شاسی را نام ببریم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت تخته شاسی چیست؟

تخته شاسی از ابزار ارزان محسوب شده که عوامل متعددی در تعیین قیمت نهایی آن و چاپ بر روی آن تاثیر دارد. یکی از این عوامل، عمده فروشی است. تخته شاسی به صورت عمده ارزان تر است. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار ضخامت تخته شاسی است، انواع 8، 16 و 30 میلیمتری از انواع تخته شاسی ها محسوب می شود. ضخامت بر روی ماندگاری و کیفیت نیز تاثیر دارد. همچنین نوع فیبری یا ام دی اف و یا هر نوع جنس خاصی بر قیمت نهایی تخته شاسی تاثیرگذار است. علاوه بر این عوامل، ابعاد تخته شاسی و نوع چاپ نیز تاثیرگذار است.

چاپ تخته شاسی را در آذین هنر تجربه نمایید

گروه تخصصی آذین هنر به صورت تخصصی اقدام به تهیه انواع تخته شاسی و عملیات چاپ عکس بر روی تخته شاسی با قیمت ارزان می نماید. این واحد چاپی قادر به چاپ در ابعاد مختلف بوده و با استفاده از تجهیزات نوین چاپی رزولیشن چاپی مناسب را برای چاپ فراهم می نماید. در این واحد چاپی تخته شاسی به صورت عمره و جزیی بنا به درخواست مشتریان عرضه شده و بهترین کیفیت بصری را برای مخاطبان شما فراهم می نماید.