استیکر لمینت چاپ استیکر لمینت

استیکر لمینت چاپ استیکر لمینت . چاپ استیکر دارای ظرافت خاصی است و اگر با لمینت همراه شود زیبایی و اثر بخشی بیشتری در مخاطب ایجاد می کند. چاپ استیکر نیازمند دقت و رعایت اصول چاپی است تا هم اثر چاپی زیبا باشد و هم اثر بخشی در مخاطب را ایجاد کند.

استیکر لمینت

استیکر لمینت شده

بعد از چاپ استیکر می توان از لمینت استفاده کرد. با ایجاد لمینت بر روی استیکر زیبایی اثر بیشتر می شود زیرا براقیت و درخشندگی اثر چاپی بیشتر می شود و از طرف دیگر با ایجاد لایه محافظ روی استیکر طول عمر استیکر افزایش می یابد و از این رو طول عمر استیکر برای قرارگیری در اماکن مختلف بیشتر می شود.

لمینت بر روی استیکر چه سودی دارد

با ایجاد یک لایه لمینت روی استیکر رنگ استیکر بهتر شده و اثر چاپی جلای بیشتری را خواهد پیدا کرد. هم از اثر چاپی حفاظت می شود و هم جلا و روشنایی اثر چاپی بیشتر می شود. با لمینت عمر استیکر افزایش می یابد و در برابر عوامل محیطی نظیر نور و ... چاپ پایدار می ماند.

استیکر لمینت با لمینیتور

دستگاه مورد استفاده برای لمینت کردن بر روی استیکر ، لمینیتور است. دستگاه لمینیتور امکان لمینت کردن در عرض های مختلف را دارد. لمینیتور دارای پرس بوده و عمل الحاق لمینت به استیکر را بخوبی انجام می دهد. اتصال قوی بین لمینت و استیکر از مزایای استفاده از لمینیتور است.

گروه آذین هنر امکان چاپ استیکر در انواع طرح و زیباترین چاپ ممکن است که امکان چاپ استیکر با لمینت را در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت بالا را دارد.