استند ایستاده تبلیغاتی

استند ایستاده تبلیغاتی از ابزارهای مناسب برای تبلیغات عمومی محسوب می شود. این نوع استندها دارای تنوع در طرح های مختلف بوده و از شرایطی مناسب برای تبلیغات و انتقال پیام برای مخاطبان برخوردار می باشند. استحکام مناسب در کنار فراهم آوردن زیبایی و منظم بودن برای مکان های مختلف از مزایای استندهای ایستاده تبلیغاتی می باشد.

انواع استند ایستاده تبلیغاتی و چاپ های مورد نیاز در آذین هنر ارایه می شود. برای استعلام می توانید با تماس با ما (۸۸۵۲۴۳۶۸-۰۲۱) و یا از طریق لینک زیر بدست آورید.

استعلام قیمت استند ایستاده و فرایند چاپی آن
استند ایستاده تبلیغاتی

استند ایستاده تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

شما بارها در اماکن تجاری، اداری و تفریحی شاهد انواع استندهای تبلیغاتی بوده اید. در سالن های همایش و کنفرانس انواع استند های نمایشگاهی اعم از پاپ آپ، رول آپ، استند های بنر، استندهای رومیزی، ایکس و ... را مشاهده نموده اید. در برگزاری نمایشگاه ها از انواع استند نمایشگاهی استفاده می شود و استفاده از استندهای ایستاده تبلیغاتی در زیبایی و نظم بیشتر امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی بسیار موثر است.

اما انواع استند نمایشگاهی از جمله استند ایستاده تبلیغاتی کدام است!

انواع استند ایستاده تبلیغاتی

استندهای ایستاده تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند. از جمله این نوع ها می توان به استند پاپ آپ، رول آپ و ایکس اشاره نمود. در زیر به بررسی انواع استند ها می پردازیم.

استند پاپ آپ به عنوان بزرگترین استند ایستاده تبلیغاتی

درست است که این نوع استند از بزرگترین استندهای ایستاده محسوب می شود، ولی از لحاظ ابعاد برای جابجایی به سبب قابل جمع و باز شدن آسان و وزن پایین بسیار مناسب می باشد. استند پاپ آپ دارای مگنت های خاص بوده که به راحتی می تواند برای نصب اثر چاپی مورد استفاده قرار گیرد. این نوع استند های در سالن های کنفرانس، همایش ها و مراکز نمایشگاهی، اداری و تجاری و ... کاربرد فراوانی دارند.

استند ایستاده تبلیغاتی

استند رول آپ پر کاربردترین سازه ایستاده تبلیغاتی و نمایشگاهی

استند رول آپ به سبب قابلیت رول کردن اثر چاپی به این نام مشهور است. پایه استند آلومینیومی بوده و این امر باعث می شود که وزن پایین رول اپ قابلیت جابجایی آسان را فراهم آورد. چاپ برای این نوع استند بر روی پلات لمینت، سولیت و ... انجام می شود. از آنجایی که رول آپ و پاپ آپ برای دید از نزدیک به کار می روند و برای تبلیغات فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند، بایستی چاپ دارای کیفیت مناسب بوده و از رزولیشن چاپی بالایی برخوردار باشد.

استند ایستاده تبلیغاتی

استند ایکس

این نوع استند ها به سبب پایه ایکس مانندی که دارند به این نام مشهور می باشند. در استند ایکس می توان انواع اثر چاپی اعم از بنر، پلات و ... را به نمایش گذاشت. مزیت این نوع استندها در ان است که براحتی در هر مکانی قابل استفاده بوده و چاپ را می شود در ان ها تعویض نمود.

استند رومیزی

استندهای رومیزی از پر کاربردترین انواع استندها محسوب می شوند. این نوع استندها فضای کمی را می گیرند و از آن ها می توان برای نمایش اثر چاپی، لوگو و تبلیغات مختلف استفاده کرد. تقریبا اکثر شرکت های اداری، خدماتی و تجاری و ... نیازمند استفاده از استند های رومیزی هستند.

آذین هنر به عنوان یکی از مراکز ارایه دهنده خدمات نمایشگاهی و چاپی و تبلیغاتی در تهران انواع استند ایستاده تبلیغاتی و فرایندهای چاپی مربوط را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می نماید.