فوم برد را از کجا تهیه کنیم؟

فوم برد را از کجا تهیه کنیم؟

فوم برد را از کجا تهیه کنیم؟ برای تهیه انواع فوم برد و تخته شاسی می توانید به آذین هنر مراجعه نمایید. این مرکز چاپی علاوه بر ارائه انواع فوم برد، خدمات چاپ فوم برد با کیفیت را سریعترین زمان ممکن و با کیفیت بالا عرضه می کند. فوم برد ها در انواع چسب دار و بدون چسب عرضه می شوند که هر دو نوع در آذین هنر عرضه می شود.

چاپ پاپ آپ ارزان در تهران

چاپ پاپ آپ ارزان در تهران

خدمات چاپ پاپ آپ ارزان در تهران توسط گروه آذین هنر ارایه می شود. پاپ آپ ارائه شده در این مرکز دارای درجه کیفیت بالا و قیمت مناسب است. ساخت و چاپ پاپ آپ ارزان با ابعاد مختلف و درجه کیفیت بالا و ارایه طرح های مناسب برای مخاطبان در آذین هنر انجام می شود. چاپ پاپ آپ از دسته چاپ های بزرگ و عریض محسوب می شود که نیازمند تجهیزات خاص بوده و بایستی رزولیشن چاپی مناسب برای آن فراهم شود زیرا برای دید از نزدیک استفاده می شود.

چاپ استیکر آنلاین

چاپ استیکر آنلاین

چاپ استیکر آنلاین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها شده و موجب انتخاب طرح های زیباتر برای استفاده های گوناگون می شود. در آذین هنر فرایند چاپ استیکر آنلاین فراهم شده است و استیکر برای شیشه، بدنه وسایل نقلیه و مکان های عمومی و خصوصی فراهم می شود.

قیمت چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی

قیمت چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی

برای تعیین قیمت چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی بایستی نکاتی را در نظر گرفت. علاوه بر نوع استند که نیازمند چاپ متفاوتی است، ابعاد استند و کیفیت چاپ استند تبلیغاتی بر قیمت نهایی تاثیرگذار است. با این وجود از مرسوم ترین استندهای تبلیغاتی می توان به رول آپ، پاپ آپ و سایر استندهای نمایشگاهی پرکاربرد اشاره کرد که دارای قیمتی مناسب بوده و در کارکرد تبلیغاتی و نمایشگاهی به شما کمک فراوانی می نماید.

چاپ استیکر فوری و شبانه روزی

چاپ استیکر فوری و شبانه روزی

برای چاپ استیکر فوری و شبانه روزی بایستی مرکزی معتبر و دارای امکانات مناسب را انتخاب کنید. فوری بودن چاپ نبایستی کیفیت چاپ را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین بایستی برای چاپ استیکر و شبانه روزی مرکزی معتبر در زمینه خدمات چاپی را انتخاب کنید.

چاپ کوتد لمینت چاپ کتد لمینت چیست

چاپ کوتد لمینت چاپ کتد لمینت چیست

چاپ کوتد لمینت چاپ کتد لمینت چیست کاغذ کوتد چیست. یکی از چاپ های مناسب برای فضای داخلی چاپ کوتد لمینت یا همان چاپ کتد لمینت است که به پلات لمینت نیز موسوم است. کاغذ کوتد دارای جنس خاصی است که بعدا توسط پوشش خاصی که به آن لمینت گفته می شود پوشانده می شود.

 (021)۸۸۵۲۰۷۹۳,۸۸۵۲۴۳۶۸