لایت باکس چیست؟

لایت باکس چیست؟

تابلو لایت باکس یکی از ابزارهای تبلیغاتی مرسوم به ویژه در مراکز اداری و تجاری محسوب می شود. این ابزار تبلیغاتی قابلیت نورپردازی دارد و این امر باعث شده اثر چاپی در ان جلوه گری فراوانی داشته باشد. از این رو چاپ لایت باکس در این نوع نمایش جذابیت فراوانی داشته و می تواند در جلب توجه بیشتر مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. قابلیت تابش نور در این نوع تابلوها به خاطر سیستم نور پردازی است که درون این سیستم تعبیه شده است.

قیمت چاپ روی فوم برد فوری

قیمت چاپ روی فوم برد فوری

چاپ روی فوم برد و نمایش اثر چاپی در محیط های مختلف می تواند ابزاری مناسب برای دکوراسیون داخلی باشد. قیمت چاپ روی فوم برد فوری به عواملی بستگی دارد که در این نوشتار شرح خواهیم داد. فوم برد از ابزارهای ارزان برای انواع چاپ محسوب می شود. با فوم برد می توانید انواع طرح های تبلیغاتی، تزیناتی و تصاویر زیبا را در معرض دید مخاطبان قرار داد و از آن لذت برد.

قیمت چاپ استیکر روی شیشه

قیمت چاپ استیکر روی شیشه

قیمت چاپ استیکر روی شیشه بسته به عواملی تعیین می شود، ولی در کل این روش تبلیغاتی از روش های ارزان برای تبلیغات محسوب می شود. صاحبان کسب و کار و تولید کنندگان و عرضه کنندگان خدمات می توانند از این روش برای توسعه کسب و کار خودشان بهره برند.

چاپ استیکر اتاق کودک

چاپ استیکر اتاق کودک

چاپ استیکر اتاق کودک برای زیباسازی دکوراسیون محیط زندگی عزیزانتان بسیار مناسب است. با چاپ استیکر با طرح های دلخواه این گروه سنی می توان در رشد و شکوفایی استعدادهای این گروه سنی نقش بسزایی را داشته باشید. طرح های انتخابی برای استیکر متناسب با علایق آن ها و می تواند از تصاویر شخصیت های محبوب کارتونی و ... انتخاب شود.

چاپ استیکر اتوبوس

چاپ استیکر اتوبوس

چاپ استیکر اتوبوس یکی از روش های مناسب برای تبلیغات به صورت عمومی و مناسب است که با توجه به تعداد بسیار زیاد مخاطبان در اثر بخشی در خیل وسیعی از مخاطبان بسیار تاثیر گذار است. چاپ استیکر روی اتوبوس نیازمند داشتن تجهیزات خاص چاپی است که بتواند چاپ در عرض و ابعاد بزرگ را داشته باشد.

مرکز فروش استیکر شیشه ای

مرکز فروش استیکر شیشه ای

آذین هنر خدمات چاپ استیکر و مش را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند. آذین هنر مرکز فروش استیکر شیشه ای و سایر انواع استیکر در تهران محسوب می شود. استیکر شیشه ای با فراهم آوردن قابلیت های دید از دو طرف از دسته چاپ های پر طرفدار و کاربردی محسوب می شود.

 (021)۸۸۵۲۰۷۹۳,۸۸۵۲۴۳۶۸