استند ایستاده تبلیغاتی

استند ایستاده تبلیغاتی

استند ایستاده تبلیغاتی از ابزارهای مناسب برای تبلیغات عمومی محسوب می شود. این نوع استندها دارای تنوع در طرح های مختلف بوده و از شرایطی مناسب برای تبلیغات و انتقال پیام برای مخاطبان برخوردار می باشند. استحکام مناسب در کنار فراهم آوردن زیبایی و منظم بودن برای مکان های مختلف از مزایای استندهای ایستاده تبلیغاتی می باشد.

چاپ کاغذ دیواری سفارشی در آذین هنر

چاپ کاغذ دیواری سفارشی در آذین هنر

چاپ کاغذ دیواری سفارشی و با طرح دلخواه را در آذین هنر تجربه نمایید. این مرکز چاپی با گستردگی خدمات چاپ کاغذ دیواری اقدام به ارایه خدمات چاپی پوستر دیواری و کاغذ دیواری به صورت مجزا نموده است. چاپ کاغذ دیواری از خدمات ویژه این مرکز چاپی محسوب شده و می توان سفارش انواع کاغذ دیواری سفارشی را در این مرکز داشته باشید.

چاپ لایت باکس تبلیغاتی

چاپ لایت باکس تبلیغاتی

خدمات چاپ لایت باکس تبلیغاتی در سایز های مختلف در گروه آذین هنر انجام می شود. این مرکز تبلیغاتی انواع تابلو بک لایت را با خدمات چاپی مربوطه به صورت ارزان و با کیفیت انجام می دهد. تابلو لایت باکس به واسطه تابش نوری که از پشت به اثر چاپی دارد، بسیار در تبلیغات در محیط ها با روشنایی کم در محیط های تجاری سودمند است.

چاپ مش با کیفیت و فوری در آذین هنر

چاپ مش با کیفیت و فوری در آذین هنر

چاپ مش با کیفیت را با قیمت ارزان و بصورت فوری در آذین هنر تجربه نمایید. آذین هنر خدمات چاپ مش روی شیشه را با کیفیت بالا انجام میدهد.

سفارش چاپ پاپ آپ فوری و ارزان

سفارش چاپ پاپ آپ فوری و ارزان

خدمات سفارش چاپ پاپ آپ بصورت فوری و ارزان در مجموعه آذین هنر فراهم شده است. این مرکز چاپی امکان چاپ پاپ آپ در ابعاد مختلف و با کیفیت بالا را دارد و از لحاظ قیمت یکی از مناسب ترین مراکز چاپ پاپ آپ در تهران محسوب می شود.

لایت باکس چیست؟

لایت باکس چیست؟

تابلو لایت باکس یکی از ابزارهای تبلیغاتی مرسوم به ویژه در مراکز اداری و تجاری محسوب می شود. این ابزار تبلیغاتی قابلیت نورپردازی دارد و این امر باعث شده اثر چاپی در ان جلوه گری فراوانی داشته باشد. از این رو چاپ لایت باکس در این نوع نمایش جذابیت فراوانی داشته و می تواند در جلب توجه بیشتر مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. قابلیت تابش نور در این نوع تابلوها به خاطر سیستم نور پردازی است که درون این سیستم تعبیه شده است.