تخته شاسی چیست؟

تخته شاسی چیست؟

تخته شاسی چیست؟ تخته شاسی ابزاری تبلیغاتی و تزئینی بوده که دارای جنسی از چوب نظیر ام دی اف و یا فیبر می باشد. به سبب سبکی و امکان تهیه تخته شاسی در ابعاد مختلف می توان این ابزار را از بهترین محصولات چاپی برای خدمات تبلیغاتی و تزئینی در نظر گرفت. می توان از درج تصاویر چاپ شده بر روی تخته شاسی با الصاق و یا چسباندن استفاده کرد و یا به صورت مستقیم چاپ روی تخته شاسی انجام شود.

چاپ عکس روی چوب در تهران ام دی اف

چاپ عکس روی چوب در تهران ام دی اف

چاپ عکس روی چوب در تهران را در مجموعه آذین هنر تجربه نمایید. چاپ عکس روی چوب و یا ام دی اف یکی از روش های تزئیناتی مناسب محسوب می شود که در زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار تاثیرگذار است. تصاویر مس تواند تصاویر شخصی خود و عزیزانتان باشد و از آن برای زیباسازی دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید.

قیمت چاپ روی تخته شاسی تهران

قیمت چاپ روی تخته شاسی تهران

قیمت چاپ روی تخته شاسی تهران را می توانید ارزان و مقرون به صرفه در گروه چاپ و تبلیغات آذین هنر تجربه نمایید. چاپ عکس روی شاسی و استفاده از آن برای زیباسازی دکوراسیون داخلی روشی ارزان و مناسب است. این روش هم ارزان است و هم سریع و جذاب و دارای وزن مناسبی است. در تعیین قیمت نهایی چاپ عکس روی شاسی عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که در این نوشتار به بررسی آن ها می پردازیم.

چاپ تخته شاسی فوری

چاپ تخته شاسی فوری

چاپ تخته شاسی فوری را در آذین هنر تجربه نمایید. خدمات چاپ عکس روی تخته شاسی و درج طرح های مختلف و دلخواه شما به صورت فوری در مجموعه آذین هنر انجام می شود. این روش چاپی از ارزان ترین روش های چاپی است که با فراهم آوردن رزولیشن چاپی مناسب برای دید از نزدیک و فضای داخلی بسیار مناسب است.

خرید فوم برد رنگی

خرید فوم برد رنگی

خرید فوم برد رنگی را در ابعاد مختلف با قیمت فوم برد رنگی مناسب می توانید در آذین هنر تجربه نمایید. این مرکز چاپی اقدام به چاپ فوم برد در ابعاد و طرح های مختلف و به رنگ دلخواه برای مشتریان عزیز می نماید. فوم برد رنگی در آذین بندی ها نقش بسزایی دارد.

فلکسی چیست؟

فلکسی چیست؟

فلکسی چیست و چه کابردهایی دارد؟ در این نوشتار سعی بر آن داریم به معرفی فلکسی و کاربردها و ویژگی های این سازه پر کاربرد تبلیغاتی بپردازیم. فلکسی از لحاظ چاپی بسیار شبیه به بنر محسوب می شود، ولی متریال فلکسی دارای ضخامت بشتری نسبت به بنر است.