چاپ عکس روی شاسی ارزان و خدمات چاپ عکس روی فوم برد را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در آذین هنر تجربه نمایید. چاپ عکس روی شاسی بایستی با کیفیت و با قیمت مناسب انجام شود. امروزه روش های سنتی چاپ عکس آرام آرام جای خود را به روشهای مدرن تر داده است و استفاده از قاب جهت نمایش عکس منسوخ گردیده است. روش زیبا برای درج تصاویر و زیاسازی دکوراسیون داخلی استفاده از شاسی یا فوم برد و تابلو بوم است، در آذین هنر خدمات چاپ عکس روی متریال مختلف انجام می شود.

چاپ عکس روی شاسی ارزان در تهران

تخته شاسی می تواند ابزاری مناسب برای درج تصاویر مختلف باشد. مزیت درج عکس روی تخته شاسی قیمت پایین این روش تبلیغاتی است. تخته شاسی به ولسطه جنس خاصی که دارد، قابلیت برش داشته و امکان چاپ عکس روی شاسی در ابعاد مختلف است. توجه داشته باشید برای فراهم کردن رزولیشن چاپی مناسب بایستی از دستگاه های چاپ با رزولیشن مناسب استفاده شود.

چاپ عکس روی فوم برد در تهران

برای چاپ عکس می توان از فوم برد نیز استفاده کرد. فوم برد ها با قابیلت درج تصاویر در ابعاد مختلف می توانند ابزار مناسبی جهت معرفی و نمایش تصاویر باشند. قابلیت برش فوم برد در کنار سبکی آن مزیت چاپ عکس روی فوم برد است که زیبایی فراوانی را ایجاد می نماید. فوم بردها را می توان در ضخامت مختلف تهیه نمود که این امر در استحکام آن ها تاثیر دارد.

روش های مرسوم امروزی جهت چاپ عکس بر روی اجسام مختلف:

 • چاپ عکس بر روی تخته شاسی
 • چاپ بر روی فوم برد
 • تابلو بوم
 • چاپ بر روی تخته شاسی Mdf
 • چاپ بر روی ظروف بخصوص لیوان و ماگ
 • ...

تابلو بوم چیست؟

یکی دیگر از روش های درج و نمایش عکس استفاده از تابلو بوم است. تابلو بوم از جنس کنواس بوده که قدرت جذب رنگ بالایی داشته و می تواند زیبایی مناسبی را برای عکس فراهم آورد. همچنین این روش از قیمت مناسبی برخوردار بوده و بخوبی می تواند زیبایی را برای اثر چاپی فراهم آورد. تابلو بوم از روش های نو و جدید برای چاپ عکس محسوب می شود.

چاپ و نصب عکس برای زیباسازی دکوراسیون داخلی فوق العاده است!

یکی از روش های مناسب برای زیباسازی دکوراسیون داخلی استفاده از تصاویر در قالب تابلو ها است. این روش هم هزینه کمتری نسبت به سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی دارد و هم سریعترین روش می توان آن را در نظر گرفت. تابلو ها را می توان در هر مکانی نصب کرد و محدودیتی در مورد مکان مورد استفاده و ابعاد ندارد. حال آن که این تصاویر، تصاویر شخصی شما باشد که دوست دارید با بهترین کیفیت و در ابعاد مناسب برای استفاده در مکان های مختلف مورد استفاده شود. حتی شما می توانید با چاپ عکس، آن را برای هدیه دادن به دوستان و آشنایان استفاده کنید. تابلو ها هم زیبایی داشته و هم هدیه مجلل برای مخاطبان محسوب می شود.

مزایای چاپ عکس توسط تبلیغات آذین هنر:

 • امکان چاپ روی مواد مختلف(تخته شاسی، فوم برد، تابلو بوم، تخته شاسی MDF و...)
 • کیفیت بالا چاپ
 • کیفیت و دوام بالا
 • تنوع در رنگ و چاپ
 • پایداری رنگ تصویر

از عکس چاپ شده می توانید برای آذین بندی منزل و محل کار استفاده کنید.

شما می توانید با گرفتن عکس و ارسال آن به این مرکز تصویر چاپی با کیفیت بالا را دریافت کنید. قابلیت سفارش اینترنتی و غیر حضوری برای رضایت بیشتر مخاطبان در آذین هنر فراهم شده است.