چاپ سولیت چیست، قیمت چاپ سولیت یا همان چاپ سولید در آذین هنر

چاپ سولیت یا همان چاپ سولید از دسته چاپ های با کیفیت محسوب می شود که برای دید از نزدیک و فضای داخلی بسیار مناسب می باشد. چاپ سولیت دارای کیفیت بالا و در حد عکس را فراهم می کند. جنس متریال برای چاپ سولیت پی وی سی است که دارای کیفیت بالا بوده و بخوبی برای عرضه پیام و تصویر مناسب است. ویژگی ها و زیبایی منحصر به فرد متریال سولیت، آن را به کاندید مناسبی برای استندهای نمایشگاهی نظیر رول آپ نمایشگاهی و لایت باکس و ... کرده است. سولیت ها در انواع پشت طوسی و پشت سفید مورد استفاده قرار می گیرند. آذین هنر خدمات تهیه و چاپ انواع سولیت در ابعاد مختلف را با قیمت چاپ سولیت مناسب فراهم می کند.

سولیت

چاپ سولیت چیست؟

چاپ سولیت چیست: چاپ سولیت دارای کیفیت بالایی است که برای تبلیغات و زیباسازی فضای خارجی استفاده می شود. کیفیت چاپ استیکر بالا بوده و در حد چاپ استیکر است. با این تفاوت که حتی چاپ سولیت دارای کیفیت بالاتری در مقایسه با استیکر است. عمر چاپ سولیت بالا بوده و دارای عمر بالایی است. این نوع چاپ دارای زیبایی و ثبات رنگ است و بخوبی در فضای خارجی جلوه نمایی می نماید. یکی از موارد پر کاربرد استفاده چاپ سولیت در رول آپ و استفاده استند رول آپ کاربرد دارد.

سولیت

چاپ سولیت تا عرض 3/20 در آذین هنر

امکان چاپ سولیت در عرض های بالا تا 3/20 در مجموعه آذین هنر فراهم است، این در حالی است که همه ی واحدهای چاپی قادر به این امر نیستند.

چاپ سولید یا همان سولیت چه مزایایی دارد؟

چاپ سولیت یا سولید دارای کیفیت بالایی است که در مقایسه با بنر و استیکر دارای کیفیت به مراتب بالاتری است. چاپ سولیت در برابر نور خورشید دارای ثبات رنگ و پایداری بوده و عمر بالایی دارد. سولیت هم دارای کیفیت بالا و براقیت و تنوع رنگ و طرح است. سولیت با گذر زمان دچار افت و کاهش زیبایی نمی شود. در حالی که بنر و یا استیکر این ویژگی را ندارد. سولیت از بهترین متریال های چاپی برای چاپ محسوب می شود. رزولیشن چاپی بر روی سولیت به مراتب بسیار بالاست و از چاپ های زیبا محسوب می شود. می توان موارد زیر را از امتیازات سولیت و چاپ روی آن نام برد:

 • کیفیت و رزولیشن چاپی بالا
 • عمر بالای چاپی در کنار تازگی و نو بودن همیشگی سولیت
 • سولیت را می توان شست و شو داد، بدون آن که از کیفیت آن کاسته شود.
 • مقاومت در برابر عوامل محیطی نظیر باد و باران و نور و ...
 • مقرون به صرفه بودن چاپ سولیت
 • ...
سولیت

قیمت چاپ سولیت ارزان

چاپ سولیت از دسته چاپ های ارزان و مناسب محسوب می شود. کیفیت چاپ سولیت در حد چاپ عکس است و دارای رزولیشن بالایی است. از چاپ سولیت می توان برای زیباسازی محیط و دکوراسیون محیطی بخوبی استفاده کرد. ظاهر چاپ سولیت بدون بافت است و دارای کیفیت بسیار بالا است. تهیه سولیت با قیمت ارزان را می توانید در آذین هنر تجربه نمایید.

کاربرد چاپ سولیت چیست؟

ویژگی های منحصر به فرد متریال سولیت و کیفیت بالای چاپ سولیت، آن را به کاندید مناسبی برای تبلیغات و نمایش اثر چاپی کرده است. از موارد کاربردی استفاده از سولیت برای چاپ می توان موارد زیر را نام برد:

 • چاپ سولیت برای استندهای نمایشگاهی نظیر رول آپ نمایشگاهی و ...
 • کاربرد در ساخت انواع تابلو بک لایت و نمایش انواع اثر چاپی
 • کاربرد در بنر سولیت و انواع بیلبوردهای تبلیغاتی
 • ساخت چاپ برای انواع تابلوهای نمایشگاهی، تجاری و ...
 • ...

دستگاه چاپ سولیت چگونه باید باشد؟

چاپ سولیت از لحاظ شباهت بسیار نزدیک به چاپ استیکر است ولی کیفیت چاپ سولیت به مراتب بالاتر است. در کل چاپ سولیت برای تبلیغات پر عکس و مبتنی بر تصویر بسیار مناسب است. با بکارگیری دستگاه چاپ سولیت مناسب چاپی با کیفیت بالا و عمر و ماندگاری بالا برای مخاطبان فراهم می شود. تصاویر به کار رفته بر روی سولیت به زیبایی جلوه گری می کند و طول ماندگاری اثر چاپی بر روی آن بسیار بالا است و بمرور زمان دچار افت زیبایی نمی شود.

گروه آذین هنر چاپ سولیت را در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهد. این مرکز قادر به چاپ سولیت در ابعاد مختلف و ایجاد کیفیت بالای چاپی است. تهیه بنر سولیت از امکانات ویژه این واحد چاپی است.