چاپ دیجیتال ارزان و فوری را در تهران می توانید در مجموعه چاپ و تبلیغات آذین هنر تجربه نمایید. خدمات بصورت حضوری و غیر حضوری و بصورت آنلاین انجام می شود

چاپ دیجیتال چیست؟

چاپ دیجیتال چیست؟ با استفاده از خدمات چاپ دیجیتال کیفیت بالای چاپی و سرعت عمل را شاهد خواهید بود. رزولیشن و کیفیت چاپی در روش چاپ دیجیتال به مراتب بالاتر است. برای چاپ دیجیتال تهران می توانید واحد چاپ و تبلیغات آذین هنر را انتخاب کنید.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت

.چاپ دیجیتال کارت ویزیت ابزاری تبلیغاتی محسوب میشود که به نوعی تبلیغات غیر مستقیم بحساب می آید. چاپ کارت ویزیت باید جذاب و حرفه ای باشد و اصول طراحی درآن بنحو احسن بکار برده شده باشد چرا که این امر منجر به جلب نظر مخاطبان صاحبان مشاغل می شود. کارت ویزیت باید کار و هدف شما را به خوبی معرفی کند. مطلبی که کمتر مورد توجه قرار می گیرد اهمیت بالای کارت ویزیت بعنوان شناسه ای جهت کسب و کار است.

چاپ کارت پی وی سی(PVC) به سه صورت انجام می شود:

 • چاپ افست کارت پی وی سی(PVC): مناسب جهت تیراژ بالا با طرح ثابت(بالای 1000 عدد)
 • چاپ دیجیتال کارت پی وی سی(PVC):مناسب برای تیراژ کم با طرح متغیر
 • چاپ تلفیقی کارت پی وی سی(PVC): تلفیقی از روش دیجیتال و افست

قیمت چاپ دیجیتال

تبلیغات آذین هنر امکان چاپ دیجیتال در سریع ترین زمان، با بهترین کیفیت و با قیمت چاپ دیجیتال مناسب را دارد. قیمت مناسب در کنار کیفیت مناسب از مزایای واحد چاپ و تبلیغات آذین هنر است.

چاپ دیجیتال آنلاین و فوری

خدمات چاپی آنلاین و غیر حضوری در واحد آذین هنر فراهم شده و به واسطه امکانات آنلاین و وب سایت فراهم شده کمک شایانی به مخاطبان شده است. در چاپ دیجیتال به دلیل استفاده از ماشین آلات دیجیتال کیفیت چاپی نسبت به چاپ افست بهتر می باشد در حالی که چاپ دیجیتال روشی مناسب در چاپ در تیراژ کم و تنوع طرح چاپی می باشد در حالی که چاپ افست برای تیراژ بالا مناسب بود چرا که در چاپ افست هزینه تهیه زینک افست بالا بود ولی چاپ تیراژ بالا این هزینه را جبران می کرد در حالی که در چاپ دیجیتال نیاز به زینک افست نمی باشد. سرعت چاپ دیجیتال بسیار بالا تر از چاپ افست است تا جایی که به چاپ دیجیتال چاپ فوری نیز گفته می شود.

خدمات چاپ دیجیتال

 • چاپ کارت ویزیت
 • چاپ دیجیتال گزارشات داخلی
 • چاپ دیجیتال بولتن خبری
 • چاپ گلاسه
 • چاپ دیجیتال کاتالوگ
 • چاپ کارت تبریک
 • چاپ کارت دعوت
 • چاپ بروشور
 • چاپ پوستر
 • چاپ دیجیتال کاغذ تحریر
 • چاپ سربرگ
 • چاپ تراکت
 • چاپ برگه های تبلیغاتی
 • ست کامل اداری
 • چاپ پاکت نامه
 • چاپ کارت پوستال
 • چاپ ساک دستی
 • مزایای چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال در تهران

گروه آذین هنر مفتخر است با فراهم کردن تجهیزات به روز و با کیفیت بالا امکان چاپ دیجیتال در تهران در سریعترین زمان ممکن را فراهم نموده است. این مرکز چاپی خدمات چاپ انواع مرسولات و محصولات چاپی را به صورت دیجیتال فراهم نموده است. چاپ دیجیتال نیازمند چاپگرهای دقیق و با قدرت چاپی بالا است. توانایی چاپ در ابعاد مختلف امکانی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست.

چاپ دیجیتال روی پارچه در تهران

با پیشرفت صنعت چاپ، امکان چاپ دیجیتال روی پارچه فراهم شده است. در سال های گذشته تا به امروز توجه به چاپ دیجیتال روی پارچه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. گروه آذین هنر نیز همگام با واحدهای پیشرفته چاپی اقدام به چاپ دیجیتال روی پارچه در تهران در بالاترین کیفیت ممکن و سریعترین زمان ممکن می کند. هزینه مناسب در کنار کیفیت بالا از امتیازات مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر است.

مرکز چاپ دیجیتال در تهران

مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر یکی از معتبرترین مرکز چاپ دیجیتال در تهران محسوب می شود. در چاپ دیجیتال که معمولا برای چاپ های با کیفیت مورد استفاده می شود در تیراژهای پایین معمولا استفاده می شود. چاپگرهای دقیق مورد استفاده در چاپ دیجیتال کیفیت بالا را برای استفاده کنندگان فراهم می نماید.هزینه چاپ دیجیتال بیشتر است ولی کیفیت بدست آمده در چاپ دیجیتال متفاوت است. در واقع چاپ دیجیتال نسل برتر محصولات چاپی در مقایسه با چاپ افست محسوب می شود. استفاده از تجهیزات کامپیوتری و نرم افزاری در چاپ دیجیتال امکان ایجاد چاپی با کیفیت بالا و متناسب با نیاز مشتری را فراهم نموده است.

چاپ دیجیتال در تهران

با فراهم شدن امکان چاپ دیجیتال زمان کوتاه تری را می توانید جهت چاپ صرف کنید. جهت چاپ دیجیتال در تهران می توانید به مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر مراجعه نمایید. با چاپ دیجیتال فرایند و مدت زمان چاپی کوتاه تر می شود. امکان چاپ دیجیتال در تیراژ متفاوت از ویژگی های منحصر به فرد چاپ دیجیتال است.همچنین در چاپ دیجیتال به سبب کم شدن مراحل پیش چاپ سرعت عمل چاپی بالاتر است.

در چاپ دیجیتال امکان چاپ در تعداد زیاد و متفاوت وجود دارد. این در حالی است که در روش های دیگر چاپی بایستی تعداد چاپ بالا باشد تا به صرفه باشد ولی در چاپ دیجیتال امکان چاپ تعداد پایین و به صرفه بودن وجود دارد. با تکنولوژی های بکار رفته در چاپ دیجیتال امکان ایجاد رزولیشن بالای چاپی وجود دارد و کیفیت چاپ در حد بالایی است. امکان ایجاد طرح ها و نقش های زیبا و ایجاد طرح های دلخواه در چاپ دیجیتال وجود دارد. در چاپ دیجیتال از پلیت های چاپی استفاده نمی شود. این در حالی است که ایجاد پلیت چاپی باعث زمان بر شدن فرایند چاپی شده و همچنین تعداد چاپ محدود را در این گونه چاپ ها به صرفه نیست. این در حالی است که در چاپ دیجیتال با استفاده از فرایند نوین و نرم افزارها و چاپگرهای ویژه نیاز به پلیت حذف شدهاست و شما به راحتی می توانید به تعداد لازم سفارش چاپ و تبلیغات چاپی نمایید. چاپ اطلاعات گوناگون و متغییر در کوتاه ترین زمان ممکن از مزایای چاپ دیجیتال است. تجهیزات چاپی با امکاناتی که ایجاد کرده اند این امکان را فراهم کرده اند که بتوان در کوتاهترین زمان ممکن عملیات چاپ را انجام داد. کاربری تجهیزات چاپی آسان بوده و اپراتور به راحتی می تواند عملیات چاپی را انجام داد. ابعاد چاپی در عملیات چاپ دیجیتال متنوع بوده و می توان سایزهای متفاوت چاپی را ایجاد کرد. امکان ایجاد چاپ فرمت های بزرگ از مزایای چاپ دیجیتال محسوب می شود. جهت چاپ های عریض در چاپ دیجیتال از چاپگرهای جوهرافشان بهتر می توان استفاده کرد. روشهای مختلفی بسته به تجهیزات چاپی برای چاپ دیجیتال وجود دارد که بایستی متناسب با کاربری و دقت به این نکته که کاربرد مورد چاپی چیست روش مناسب چاپی را انتخاب کرد. چاپ پلات لمینت، چاپ بنر، چاپ استیکر و... را می توان با چاپ دیجیتال انجام داد که کیفیت چاپی مناسب را برای مورد استفاده بدست می دهد. امروزه تبلیغات نقش بسزایی در موفقیت کسب و کارهای مختلف می کند. استفاده از چاپ دیجیتال می تواند در ایجاد تبلیغات موثرتر و زیباتر بسیار موثر تر باشد. ایجاد کاتالوگ ها و یا بروشورها و ... را می توان از انواع ابزارهای تبلیغاتی در نظر داشت که هر یک مورد مصرف متفاوتی دارد. چاپ دیجیتال به سبب دقت ایجاد طرح و زیبایی ایجاد کنننده در طرح های چاپی و سرعت عمل چاپی منحصر به فرد و ممتاز است.

اگر به دنبال خدمات چاپ دیجیتال در تهران به صورت مناسب و مقرون به صرفه هستید بهتر است مرکز چاپ دیجیتال در تهران آذین هنر را انتخاب کنید. این مرکز چچاپی با بهره گیری از تجهیزات به روز و پرسنل مجرب امکان ایجاد چاپ با کیفیت و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه را در سریعترین زمان ممکن فراهم آورده است.