چاپ فلکسی flaxi printing و چاپ بنر banner printing هر دو سازه های تبلیغاتی جهت تبلیغات محیطی محسوب می شوند. چاپ فلکسی ارزان و بنر با قیمت مناسب را از آذین هنر بخواهید. بنر در دو نوع بنر کره ای و چینی و چاپ فلکسی نیز در دو نوع فلکس کره ای و چینی در بازار موجود است. چاپ بنر و فلکسی نیازمند خلاقیت طراحی و تجربه کافی است. چاپ فلکسی در تابلوهای سر در مغازه ها، مراکز خرید، تابلوهای عابر پیاده، برخی از بیلبوردها و... بکار می رود. نکته مهم در چاپ فلکس این است که در فلکس از لامپ مهتابی استفاده می شود در حالی که در بنر جهت روشنایی نیازمند تابش نور از جلو می باشد. چاپ فلکسی را نمی توان پرتابل و قابل حمل ساخت ولی دیگر ابزار تبلیغاتی همچون بنر و پوستر این قابلیت را دارند و این یکی از محدودیتهای چاپ فلکسی در مقابل دیگر ابزار تبلیغاتی نظیر بنر است. دقت شود که چاپ بنر و فلکسی و استفاده از آن برای دید از دور مناسب تر است. لذا فلکسی برای فضای خارجی استفاده می شود.

چاپ فلکسی چیست؟ چاپ فلکسی و بنر برای تبلیغات در فضای خارجی ابزار مناسبی محسوب می شوند. فلکس نیازمند تابلو فلکسی بوده و اثر چاپی درون تابلو قرار می گیرد. این در حالی است که بنر بدون نیاز به تابلو در هر مکانی قابل نصب است. در مقایسه چاپ بنر و پوستر، بنر دارای مقاومت بهتری نسبت به عوامل محیطی نظیر باد، آب، سایش و... نسبت به پوستر می باشد. چاپ فلکسی چینی 18 اُنس و فلکس كُره ای 20 اُنس می باشند. بنر چینی و بنر کره ای گراماژی بین هشت اُنس تا سيزده اُنس می باشند.

تنها ساخت کره یا چینی بودن بنر یا فلکس مهم نیست بلکه باید دستگاه چاپ فلکسی یا چاپ بنر نیز مناسب عملیات چاپی باشد تا کیفیت چاپ مناسب به دست آید. البته علاوه بر کیفیت چاپ، طراحی بنر یا فلکس نیز باید به نحو احسن صورت گیرد تا بخوبی جلب نظر کند و اثر مطلوب بر بیننده بگذارد و باعث جلب بیشتر مشتری شود. قیمت فلکسی و بنر بسته به ابعاد چاپی و خدمات انجام شده روی آن انجام می شود. ولی در مورد فلکس، هزینه ها و قیمت تابلو فلکسی هم بایستی انجام شود.

چاپ فلکسی و بنر ارزان و تفاوت های آن ها

از انواع بنر می توان بنر وینیل، لمپوست بنر اشاره کرد و فلکسی چینی و کره ای از انواع فلکسی محسوب می شود. تفاوت این جنس ها علاوه بر تفاوت کیفیتی که دارند بر قیمت نهایی تاثیر دارد. معمولا جنس های کره ای قیمت بالاتری دارند. بکار بردن جنس با کیفیت اثری زیباتر برای دید مخاطبان فراهم آورده که در جلب نظر آن ها بسیار موثر است.

تابلو فلکس چیست؟

محفظه ی قرار گیری چاپ فلکسی، تابلو فلکس نام دارد که بایستی متناسب با ابعاد چاپ باشد. این محفظه دارای سیستم روشنایی بوده که آن را برای دید در شب بسیار مناسب می سازد. شما به وفور در سر در مغازه ها تابلوهای زیبای فلکس را مشاهده نموده اید.

چاپ بنر و فلکسی ارزان در آذین هنر

چاپ بنر ارزان و خدمات چاپ فلکسی با قیمت مناسب را از واحدی معتبر بخواهید. بنر وینیل جزء بنرهای مقاوم و با دوام محسوب می شود که دارای عمر حداقل تا یک سال است.این بنر به صورت شبکه شبکه می باشد واین امر آن را مناسب جهت مکانها با وزش باد و باران و... مناسب می سازد از این رو این بنر برای مناطق شمالی ایران مناسب تر است. این بنرها را با قیمت مناسب در آذین هنر بخواهید.

چاپ فلکسی ارزان و خدمات لمپوست بنر در تهران را از ما بخواهید

چاپ فلکسی در تهران و انواع لمپوست بنر در گروه آذین هنر صورت می گیرد. چاپ فلکسی فیس با کیفیت بالا در این مرکز چاپی انجام می شود. لمپوست بنر جزء بنرهای جدید محسوب می شود که از میله های مستطیلی در ابعاد یک متر در سه متر تشکیل شده است.

چاپ بنر و فلکس نیازمند تجهیزات دقیق است. دستگاه های چاپی با کیفیت مختلف وجود دارند که کیفیت متفاوتی دارند، شما باید واحدی را انتخاب کنید که دستگاه های با کیفیت تر استفاده کند.

هد بخشی از دستگاه چاپ فلکسی و بنر است که دارای نازل هایی می باشد که جوهر از این نازل ها خارج می شود. براساس کوچکی و بزرگی نازلها کیفیت چاپ خروجی متفاوت است بطوریکه انواع 80 ، 42 ، 20، 14، 3.5 پیکولیتر نازلها جهت چاپ استفاده می شود. دستگاه چاپ با 8 هد کیفیت منحصر بفرد چاپ را بدست می دهد.

اگر به دنبال چاپ فلکس و چاپ بنر در تهران با کیفیت و قیمت مناسب هستید، می توانید آذین هنر را انتخاب کنید. خدمات چاپ بنر فوری و چاپ بنر تبلیغاتی و ساخت و چاپ انواع فلکسی در این واحد چاپی با کیفیت بالا انجام می شود.

چاپ فلکسی فیس

در چاپ فلکسی فیس از نور برای روشن کردن چاپ و نمایش زیباتر اثر چاپی استفاده می شود. در تابلو فلکس فیس روشنایی به سبب مهتابی فراهم شده بخوبی فراهم می شود. چاپ فلکسی فیس بایستی به خوبی انجام شده باشد و از رزولیشن چاپی مناسب و کنتراست مناسب برخوردار باشد تا بخوبی برای مشتریان و مخاطبان جلب توجه نماید. چاپ فلکس مناسب شرایطی را فراهم می نمیاد که باعث می شود چه در شب و چه در روز بخوبی در مخاطبان جلب توجه ایجاد کرد.

تابلو فلکسی فیس

کاربرد تابلو فلکسی فیس چیست؟

تابلو فلکس فیس برای سر در فروشگاه ها و مغازه ها و موارد استفاده در نمایشگاه ها و ... کاربرد فراوان دارد. یکی از مواردی که مراجعه کنندگان به واحدهای صنفی در اولین قدم به آن توجه فراوان دارند، سر در ورودی واحد صنفی است. هر چه سر در واحد صنفی از زیبایی بیشتری برخوردار باشد می تواند در جلب توجه مراجعه کننده بیشتر موثر باشد و این امر باعث می شود در موفقیت واحد صنفی موثر باشد. پس بهتر است برای کسب و کار خودتان و موفقیت در آن از تابلو فلکس مناسب استفاده کنید. در فضاهای نمایشگاهی و برای بیلبوردها و تبلیغات محیطی نیز فلکس فیس قابل استفاده است.

چارچوپ مورد استفاده برای تابلو فلکس بصورت فلزی بوده و در مقابل شرایط محیطی از درجه استحکام بالایی برخوردار است. ابعاد تابلو بصورت مکعبی است که چاپ درون آن قرار می گیرد. لامپ های مهتابی درون تابلو قرار می گیرد که این امر برای روشنایی تابلو مورد استفاده قرار می گیرد. بایستی مشتریان توجه نمایند که فلکسی با کیفیت بسته به متریال مورد استفاده می تواند متفاوت باشند. فلکس دارای جنس های چینی و کره ای در بازار هستند که درجه کیفیت متفاوتی دارند. بایستی توجه نمود که از چاپ مناسب برای تابلو استفاده کنید تا به درجه کیفیت بالاتر در مورد مصرفتان دست یابید.

مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر با تکیه بر پرسنل مجرب و با داشتن تجهیزات به روز قادر به انجام و چاپ انواع متریال چاپی در کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن و با قیمت مناسب را دارد.