چاپ استیکر و چاپ مش از دسته تبلیغات پر کاربرد بوده که در زمینه تبلیغات با طیف گستره از مخاطبان و برای چاپ و تبلیغات فضای خارجی بسیار مناسب است. برای خدمات چاپی استیکر و مش با کیفیت مناسب و قیمت مناسب می توانید آذین هنر را انتخاب کنید. آذین هنر خدمات چاپ مش و استیکر را با آخرین و به روز ترین تجهیزات چاپی انجام داده و از فناوری اکوسالونت جهت این امر استفاده می کند که اثر چاپی را بسیار زیبا در معرض دید مخاطبان قرار می دهد.

چاپ استیکر و انواع مختلف آن

استیکر دارای جنس پی وی سی است که باعث کیفیت بالای آن شده است. جنس و کیفیت مناسب باعث شده از استیکر و مش در فضای خارجی استفاده کرد. چاپ استیکر و چاپ مش از دسته چاپ های مرسوم برای تبلیغات عمومی است که در انواع مختلف قابل چاپ است. برای چاپ استیکر و مش بایستی از دستگاه های چاپ ویژه استفاده کرد. چاپ مش و استیکر در انواع براق و مات قابل انجام است که بستگی به نظر مشتری دارد. برخی از انواع چاپ استیکر به شرح زیر است:

 • چاپ استیکر شیشه ای
 • استیکر شیری
 • استیکر شبرنگ
 • استیکر ماشین
 • استیکر مش

چاپ استیکر شیشه ای

نوع چاپ استیکر شیشه ای از دو طرف دید دارد. دید داشتن از دو طرف همانند شیشه، علت نامگذاری این نوع استیکر شده است. بکارگیری بر روی شیشه مغازه ها، سوپرمارکت ها، مراکز تجاری و اداری و ... از جمله قابلیت های استیکر شیشه ای است.

استیکر شیری

استیکر شیری دارای زمینه سفید است و از لحاظ مصرف بیشترین کاربرد استیکر را دارد. استیکر شیری برخلاف استیکر شیشه ای از دو طرف دید ندارد.

چاپ استیکر ماشین ابزار تبلیغاتی قدرتمند

یکی از کاربردهای استیکر، استفاده از آن بر روی ماشین های حمل و نقلی است. از آنجایی که ماشین در معرض دید بسیاری از مخاطبان است، گزینه مناسبی برای درج چاپ استیکر است. شما بارها شاهد چاپ استیکر ماشین انجام شده بوده اید. نکته لازم این است که ابعاد استیکر برای ماشین بیشتر بوده و بایستی واحد چاپی قادر به چاپ استیکر ماشین با ابعاد بزرگ را داشته باشد. درج و چاپ استیکر بر روی ماشین های یخچال دار حامل مواد غذایی یکی از کاربردهای مرسوم استیکر تبلیغاتی است که می تواند در برند شما بسیار کاربردی باشد.

مزایای چاپ استیکر

 • ارزان و مقرون به صرفه بودن چاپ استیکر
 • دوام و پایداری چاپ در برابر عوامل محیطی نظیر باد و نور و ...
 • قابلیت نصب و جداسازی آسان استیکر
 • سرعت بالای چاپ
 • چاپ در ابعاد مختلف

کاربرد چاپ استیکر

 • بکارگیری استیکر روی شیشه مغازه ها، فروشگاه ها، مراکز تجاری
 • استیکر روی وسایل نقلیه نظیر اتوبوس ها و ماشین های حمل مواد غذایی
 • کاربرد در تابلو بک لایت
 • کاربرد تزئینی
 • ...

قیمت چاپ استیکر را چه عواملی تعیین می کند؟

در تعیین قیمت چاپ استیکر عوامل مختلفی دخیل هستند. یکی از این عوامل نوع استیکر چاپی است. قیمت استیکر شیشه با استیکر زمینه شیری متفاوت است و یا از عوامل دیگر در تعیین قیمت چاپ استیکر نوع کاربردی استیکر است. استیکر وسایل نقلیه نظیر اتوبوس با استیکر روی شیشه مغازه ها دارای تفاوت ابعادی است که تفاوت در قیمت را در پی دارد. عملیات تکمیلی نظیر لمینت کردن هم در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد. استیکر لمینت شده دارای براقیت و زیبایی بالاتری است و به وسیله براقیت ایجاد کرده در اثر چاپی، جذابیت و اثر بخشی بیشتری در مخاطب ایجاد می کند با لمینت کردن استیکر می توان طول عمر اثر چاپی را نیز افزایش داد.

چاپ و نصب استیکر چگونه است؟

برای چاپ و نصب استیکر بایستی توجه نمود که کار نصب استیکر به آسانی امکان پذیر است و هر کسی قادر به نصب استیکر است. سهولت نصب استیکر به خاطر پشت چسبدار بودن آن است که عملیات نصب را در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت بالا می توان انجام داد. بایستی استیکر نصبی بدون حباب در موضع نصب گردد تا زیبایی هر چه بیشتر در چشم مخاطب ایجاد شود. جوهر مورد استفاده هنگام چاپ استیکر بسیار مهم است چرا که اگر جوهر نامرغوب باشد بعد ازحدود 2 تا 3 ماه رنگ از بین می رود و کار بی کیفیت می شود. جهت این امر استفاده از چاپ اکوسالونت را پیشنهاد می دهیم که زیبایی و رزولیشن چاپی بیشتر را برای مخاطبان فراهم می کند. برای نصب چاپ استیکر می توانید برای سطوح صاف(به جزء اتوبوس) از مخلوط آب و ریکا استفاده کنید و برای جدا کردن استیکر نیز از سشوار استفاده کنید با تمیز کردن محل نصب می توان اتصال محکمی را برای استیکر برقرار کرد. چاپ و نصب استیکر بایستی به نحوی باشد که هیچ گونه حبابی زیر استیکر و یا چاپ مش باقی نماند.

چاپ وینیل چیست؟

چاپ وینیل چیست و چه تفاوتی با استیکر دارد. چاپ وینیل همان استیکر است که با چاپی مناسب می تواند در معرفی یک برند بسیار موفق وارد عمل شود. برای وینیل می توان انواع طرح ها و رنگ ها را بکار برد. وینیل به سبب جنس خاصی که دارد دارای مقاومت به شرایط محیطی بوده و براقیت و جلا را برای اثر چاپی فراهم می نماید. بایستی واحد چاپی رزولیشن چاپی مناسب را برای چاپ فراهم آورد.

چاپ مش و استیکر چه تفاوت هایی دارند؟

چاپ مش همانند چاپ استیکر جهت تبلیغات فضای بیرون استفاده فراوانی دارد. چاپ مش دارای سوراخهای ریزی است که بخوبی نور را از خود عبور می دهد و برای مکان هایی که نیاز به نور محیط دارند مش بسیار مناسب است. جنس مش و استیکر یکسان است و تنها اختلاف در سوراخ های موجود در مش است. مش کاربرد فراوان بر روی شیشه داشته و با آن می توان با حفظ نور محیط اقدام به فعالیت تبلیغاتی و خدماتی نمود. فرایند چاپ مش و استیکر بایستی به دقت و با رزولیشن مناسب انجام شده و فرایند با انتخاب طرح دلخواه و مناسب کاربری مختلف انجام شود .

چاپ مش و انواع آن

 • چاپ مش پشت چسبدار
 • چاپ مش معمولی

نوع مش چسبدار بیشتر جهت نصب بر روی شیشه استفاده می شود. چاپ و نصب مش بر روی شیشه از طرفی دید را از بین نمی برد و از طرف دیگر میزان نور داخل فضا را نمی کاهد.نوع چاپ مش بدون چسب بیشتر جهت تبلیغات روی استند برای محصولات ویژه استفاده می شود. طریقه چاپ و نصب مش و استیکر شبیه بهم می باشد.

چاپ استیکر لوگو چاپ استیکر ماشین چاپ استیکر حرارتی لباس چاپ استیکر کارت بانکی چاپ استیکر مشهد چاپ استیکر اصفهان چاپ استیکر لمینت چاپ استیکر دلخواه چاپ استیکر اهواز چاپ استیکر اختصاصی چاپ استیکر اکوسالونت چاپ استیکر ارزان چاپ استیکر اتاق کودک چاپ استیکر اتوبوس چاپ استیکر اسم چاپ استیکر با طرح دلخواه چاپ استیکر برجسته چاپ استیکر با برش چاپ استیکر برای ماشین چاپ استیکر بولت ژورنال چاپ استیکر بزرگ چاپ استیکر برای مغازه چاپ استیکر بندرعباس چاپ استیکر تبریز چاپ استيكر تبليغاتي چاپ استیکر تهران چاپ استیکر ترنسپرنت چاپ تیشرت استیکر چاپ استیکر در تهران چاپ استیکر در تبریز چاپ استیکر روی تیشرت چاپ استیکر چسبی چاپ استیکر روی چوب چاپ استیکر حرارتی روی لباس چاپ استیکر حراج چاپ استیکر خودرو چاپ استیکر خیابان فردوسی دستگاه چاپ استیکر خانگی چاپ استیکر ضد خش چاپ استیکر برش خورده قیمت دستگاه چاپ استیکر خانگی خدمات چاپ استیکر چاپ استیکر در کرج چاپ استیکر در اصفهان چاپ استیکر در مشهد چاپ استیکر در شیراز چاپ استیکر دیواری با طرح دلخواه چاپ استیکر روی ماشین چاپ استیکر روی لباس چاپ استیکر روی کرکره چاپ استیکر روی دیوار چاپ استیکر رنگی چاپ استیکر روی شیشه اصفهان چاپ استیکر روی زمین چاپ استیکر زمینی چاپ استیکر زنجان چاپ استیکر زاهدان چاپ استیکر ژله ای چاپ استیکر ژله ای در اصفهان دستگاه چاپ استیکر ژله ای چاپ استیکر سه بعدی چاپ استیکر سفارشی چاپ استیکر سایز بزرگ چاپ استیکر سفید چاپ استیکر کفپوش سه بعدی چاپ استیکر موتور سیکلت سفارش چاپ استیکر چاپ استیکر شبرنگ چاپ استیکر شیراز چاپ استیکر شیشه ای اصفهان چاپ استیکر شیشه ای در کرج چاپ استیکر شیشه ماشین چاپ استیکر شبانه روزی چاپ استیکر شهرک غرب قیمت چاپ استیکر شیشه ای چاپ استیکر صادقیه چاپ استیکر صنعتی چاپ استیکر ضد آب طرح چاپ استیکر چاپ استیکر عمده چاپ استیکر عقیق چاپ استیکر غرب تهران چاپ استیکر در غرب تهران چاپ استیکر قیمت چاپ استیکر قم دستگاه چاپ استیکر قیمت چاپ استیکر با قیمت مناسب قیمت چاپ استیکر اصفهان قیمت چاپ استیکر مات قیمت چاپ استیکر شیراز قیمت چاپ استیکر لپ تاپ چاپ استیکر کرج چاپ استیکر کیبورد چاپ استیکر کاتر پلاتر چاپ استیکر کوچک چاپ استیکر کاشی چاپ استیکر کرمانشاه چاپ استیکر گوشی چاپ استیکر گرد چاپ استیکر گرگان چاپ استیکر گلاسه چاپ استیکر لپ تاپ با طرح دلخواه چاپ استیکر لباس چاپ استیکر لیبل چاپ استیکر لیزر چاپ استیکر و لیبل دستگاه چاپ استیکر لباس چاپ استیکر مات چاپ استیکر مش چاپ استیکر متری چاپ استیکر موتور چاپ استیکر موبایل چاپ استیکر ناخن دستگاه چاپ استیکر ناخن چاپ و نصب استیکر چاپ و نصب استیکر روی ماشین نحوه چاپ استیکر نمونه چاپ استیکر نرخ چاپ استیکر چاپ استیکر وینیل چاپ استیکر و مش چاپ استیکر و بنر چاپ و برش استیکر طراحی و چاپ استیکر ساخت و چاپ استیکر فروش و چاپ استیکر چاپ استیکر همدان هزینه چاپ استیکر چاپ و برش همزمان استیکر استیکر های چاپ چاپ استیکر یزد چاپ استیکر یخچال

امروزه چاپ استیکر و مش به یکی از راه های معمولی و به صرفه به جهت انواع تبلیغات تبدیل شده میباشد و تنوع در آن بسیار بالا می باشد. مزیت چاپ استیکر و مش در این است که زیاد مقاوم بوده و می توانید هر برنامه ای که تمایل دارید را از همین طریق به چاپ برسانید. البته استفاده از صفحه و دستگاه های عالی و اهمیت کیفیت، بدون شک در میزان مرغوب بودن چاپ شما تاثیرگذار خواهند بود. چاپ مش یک عدد از شیوه های تبلیغات مدرن به استدلال این‌که این دسته از چاپ جلوه خاصی داراست و آیتم توجه قرار می گیرد، امروزه به عنوان یک عدد از شیوه های مدرن تبلیغات از آن به کار گیری می شود. این سیستم در صنعت بسته بندی زیاد آیتم دقت است. در واقع چاپ مش را می توان اینگونه تعریف کرد که نوعی استیکر چسبدار است. این دسته چاپ که بر بر روی کاغذی مش انجام می گیرد را م قدرت بر روی شیشه ماشین ها چسباند زیرا حیاتی ترک های ریزی میباشد که در غایت جلوی دید را نمی گیرد. در واقع این چسب از 3 لایه تشکیل شده، یک لایه شکاف دار کوتینگ که جاذب مرکب است و آن گاه یک لایه پی وی سی سپید و یک لایه چسب که اما یک لایه برگه روغنی هم در پایین چسب قرار گرفته است. هرچه ورقه دارای کیفیت تری به جهت چاپ به کارگیری کنید، میزان مرغوب بودن عمل آخرین شما فراتر خواهد بود. شما می توانید از همین کاغذها برای پوسترهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی و برچسب های تبلیغاتی برای بر روی شیشه گونه های خودروها استفاده نمایید. از آنجایی که مش سوای چسب را به تیتر سایبان نیز به کار گیری می کنند، شما می توانید چاپ مورد حیث خود را بر روی آن انجام داده و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به جهت خودداری از آفتاب و به عنوان سایبان پشت شیشه خودروها به اشخاص نثار نمایید. از مزایای این مدل تبلیغات همین میباشد که: • بسیار مقاوم می باشد. • سوراخ دار بوده و برای تبلیغات بر روی شیشه جلوی دید را نمی گیرد. • امکان چاپ و به صورت یک‌سری لت برای آن وجود دارد و انحصار از لحاظ بعدها ندارد. • جدا نمودن آن از تراز طاقت فرسا نخواهد بود. • برای تبلیغات فراوان مقرون به صرفه می باشد. چاپ استیکر یکی از دیگر از اشکال چاپ به خواسته تبلیغات، چاپ استیکر می باشد که طرز کارایی آن مثل برچسب هایی می باشد که حتما در دوران کودکی از آنان به کارگیری کرده اید. که صد رد صد تمام اشخاص آن را چشم اند. همین نوع چاپ که به چاپ وینیل هم مصطلح می باشد، نخ نما بوده و فرآورده آن PVC می باشد که در بخش پشتی آن یک طرح دلخواه چسبدار به چاپ می رسد. از خصوصیت های همین گونه چاپ می قدرت به مورد ها تحت اشاره داشت: • مقاوم در برابر شستشو • مقاوم در برابر نور • مقاوم در برابر عامل ها محیطی گوناگون • به راحتی انقطاع نشده و از فی مابین نمی رود. • قابلیت چاپ در گونه های طرح]ا و میزان ها به جهت آن وجود دارد. چاپ استیکر را در صورت نیاز می توانید در اندازه های متعدد 106، 127 و همچنین 152 سانتی توصیه داد. همچنین می اقتدار استیکر ها را مهم دو اساس آب و سالونت برای چاپ، توصیه داد. توصیه چاپ استیکر و مش از روش کشور‌ایران دیرین در صورتی که رغبت دارید که به مراد تبلیغات متفاوت از چاپ استیکر ومش به کارگیری نمایید، می توانید به تارنما چاپ ایران قدیمی مراجعه کرده و در بخش چاپ پلات لمینت و اکو سالونت، آیتم استیکر و مش را تعیین کرده و به منظور ثبت پیشنهاد چاپ استیکر و مش خود، تعداد، طرح و اندازه توصیه خویش را مشخص نمایید. چاپ استیکر و مش می تواند یک روش تبلیغ بسیار مقرون به صرفه و سهل وآسان باشد. چاپ و نصب استیکر حتماً شما نیز تصاویری که روی شیشه برخی فروشگاه‌ها چسبیده شده است را دیده‌اید و یا به استیکر ماشین دیجی کالا وقتی به درب منزل شما برای تحویل متاع آمده است، دقت کرده‌اید. نامی که در رشته چاپ و تبلیغات به این تصاویر دیتا می‌شود، استیکر است. استیکر یا این که وینیل یا این که لیبل، یک لایه رشته رشته اما مقاوم از محصول pvc هست که دارای هدف ها تبلیغاتی یا تزیینی بر بر روی اکثر سطوح مثل دیوار، پلاستیک، فلز، شیشه، چوب،MDF ، گچ و ... قابل چسباندن است. استیکر کاربردهای زیادی در زمینه تبلیغات تجاری به جهت معرفی انواع محصولات غذایی، شوینده‌ها و کالاهای گوناگون دارد. همچنین از استیکرها بر روی درب شیشه‌های ورودی، دیوارها، کف یا این که سقف شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلف برای معرفی محصولات و خدمات آن ها به وفور به کارگیری می‌شود. علاوه بر این از استیکر برای زیباسازی دکوراسیون منازل نیز می‌توان به مهربانی به کار گیری کرد و طرح‌ها و نماهای زیبایی را اصلی ارزش ارزان ایجاد کرد. اگر شما نیز به دنبال طراحی برچسب روی شیشه دکان خویش می باشید و یا این که میخواهید به جای صفحه دیواری در خانه خویش از استیکرهای قشنگ به کارگیری کنید، ادامه این مطلب را از دست ندهید. چاپ وینیل چیست؟ چاپ وینیل یا این که به عبارتی چاپ استیکر نوعی فناوری چاپ هست که به وسیله دستگاه‌های چاپ پیشرفته نظیر اکوسالونت بر روی یک لایه نازک از pvc انجام می‌شود. همین مدل چاپ کلیدی کیفیت بوده و قابل شستشو است. ترازو چاپ وینیل طوری می باشد که می‌تواند ابعاد ریز مانند برچسب یک شیشه مربا تا تبلیغاتی را که بر بر روی یک قطار کارگزاری می‌شود، پشتیبانی ‌کند. در ادامه اساسی ما باشید تا در آیتم انواع استیکر و کاربردهای آن عمده بدانید. اشکال استیکر یا وینیل از نظر جنس؟ استیکر را معمولاً از جهت جنس به چهار نوع استیکر شیری یا سفید،استیکر شیشه‌ای وشیشه مات کن، استیکر خویش رنگ و شب‌رنگ و مش تقسیم می‌کنند. که تمامی آنها استیکر های پشت چسبدار و مقاوم در برابر عامل ها محیطی مثل رطوبت و نور خورشید می‌باشند.انتخاب هر کدام از آنان بر مبنا دسته کاربرد و محل به کار گیری مشخص می گردد که در ادامه به توضیح ویژگی‌های آنها می‌پردازیم استیکر شیشه‌ای: همین جور استیکر بر روی شیشه‌ها نصب می گردد و به طور معمول روی شیشه‌های محل ورود درب فروشگاه‌ها و محل‌های کار به کارگیری می‌شود. مهمترین خصوصیت استیکر شیشه‌ای این می باشد که زمینه طرح شما بی‌رنگ میباشد و در آن از وینیل واضح استعمال می‌شود.

در سرانجام طرح از دو طرف قابل دیدن است. به‌این ترتیب حداکثر بازدهی تبلیغاتی را به جهت شما به ارمغان خواهد آورد. فروش استیکر شیشه‌ای در مجموعه irchap از اینجا انجام می‌شود. استیکر شیری یا این که سفید: ویژگی استیکر شیری همین می باشد که رنگ زمنیه pvc در آن سپید یا شیری هست و این مسئله سبب ساز می‌گردد که دید همین جور استیکر صرفا از یک طرف باشد. همین دسته استیکر از محبوبیت و کاربردهای بیشتری نسبت به استیکر شیشه‌ای برخوردار است. همین دسته استیکر میباشد که برای تبلیغات روی خودروها و یا دیوارها و کف فروشگاه‌ها و همچنین فضای داخلی خانه‌ها استعمال می‌شود. به جهت خرید کردن استیکر شیری که در دو دسته براق و مات عرضه‌ می‌شود، می‌توانید از اینجا مبادرت کنید. در آیتم استیکر خود رنگ و استیکر شب‌رنگ هم بایستی بگوییم که جور اولیه به استیکری گفته می‌گردد که رنگ حوزه را خودتان تعیین می‌کنید و دسته دوم استیکری هست که به برهان بافت خاصی که در آن به عمل می‌رود، در شب اصلی بازتاب نور محیط، درخشندگی خاصی در طرح شما ایجاد می‌کند. چاپ مش استیکر مش هیچ تفاوتی از جهت میزان مرغوب بودن و گونه سرویس ها دارای بقیه استیکر ها ندارد. همین جور استیکر نظیر استیکر شیشه‌ای روی شیشه نصب می گردد و وجود سوراخ‌های متعدد روی آن امداد می‌کند تا فضای داخلی از نور خارج محروم نشود و تا حد زیادی دید از خارج از در میان می‌رود، به این ترتیب در کنار تبلیغات پشت شیشه مغازه یا مغازه خود می‌توانید از نور خارج هم استعمال کنید. ارزش چاپ و کارگزاشتن استیکر چقدر است؟ برای بررسی ارزش چاپ و نصب استیکر باید دو مؤلفه متاع وینیل یا استیکر و همینطور تکنولوژی چاپ را در نظر بگیریم. چاپ استیکر و لیبل در درحال حاضر حاضر به وسیله دو دستگاه با اکوسالونت و یا یو وی انجام می‌شود. چاپ UV از چاپ اکو میزان مرغوب بودن بهتری دارااست اما هزینه چاپ آن بالاتر می‌باشد. از مزایای چاپ UV می‌توان به رزولوشن بالای چاپ، ماندگاری خیلی بالا در در مقابل نور آفتاب و سازش اهمیت محفظه زیست اشاره کرد. همچنین دو مارک دارای وینیل موجود در بازار، برند چینی و شکاف هستند که مارک ترک کمی گران‌تر می باشد و کیفیت بهتری دارد. قیمت چاپ استیکر شیری از چاپ استیکر شیشه‌ای ارزان‌تر می باشد و بها برچسب مش یا به عبارتی استیکر مش مهم استیکر شیشه‌ای تقریباً یکسان است. چاپ استیکر اساسی لمینت نیز حدود ۷۰ درصد در هر متر مربع به هزینه شما می‌افزاید اما میزان مرغوب بودن محصول خروجی و ماندگاری آن را مضاعف بالا خواهد برد. توصیه می¬کنیم در صورتی که می خواهید تعدادی سال از استیکر خود به کارگیری نمایید از چاپUV و مارک سوراخ به کار گیری کنید البته اگر قصد به کار گیری از جنس در زمان‌های کمتری را دارید، می‌توانید از قیمت‌های ارزان‌تر به کارگیری کنید. بهترین روش نصب استیکر و مش کدام است؟ به طور کلی کارگزاری استیکر و مش هیچ تفاوت خاصی حساس هم ندارند و مانند نیز انجام می‌شوند. البته همین کار به خصوص به جهت اندازه‌های بزرگ مقداری طاقت فرسا است و بهتر می باشد از افراد اهمیت تجربه به کارگیری کنید. در صورتی که سطح مورد نظر شما صاف باشد به راحتی می‌توانید کار نصب استیکر یا مش را خودتان انجام دهید. فراموش نکنید قبل از جدا کردن پوشش استیکر، سطح مورد لحاظ را به خوبی تمیز کنید تا هیچ برآمدگی نداشته باشد و برای سهولت کارگزاشتن می‌توانید تراز را اساسی آب و کف تماما خیس نمایید. قیمت کارگزاشتن استیکر خیلی فراوان وجود ندارد و سفارش می‌کنیم که در صورتی که احساس می‌کنید از عهده آن برنمی‌آیید، ریسک نکنید و عمل را به اهلش بسپارید. در ادامه طرز کارگزاری استیکر بر روی دیوار را به عنوان نمونه بخوانید. شیوه کارگزاشتن استیکر دیواری به جهت کارگزاری استیکر دیواری باید بعد از آن از جدا نمودن پوشش سطحی استیکر، آن را به وسیله یک کاردک یا چیزی شبیه به آن به تدریج بر روی دیوار بچسبانید. وقتی که همین فعالیت به مهربانی انجام شد، وقت آن هست که پوشش پلاستیکی دوم استیکر را هم از روی آن بردارید. به جهت همین فعالیت باید دقت کنید که به هیچ وجه پوشش پلاستیکی را به شکل عمود بر روی دیوار نکشید بلکه باید آن را به صورت ۱۸۰ درجه و در وضعیت چسبیده بر روی دیوار، خیلی آرام بکشید تا هیچ آسیبی به استیکر نرسد و از تراز دیوار قطع نشود. آن‌گاه از اتمام عمل صرفا تا یکسری دقیقه فرصت دارید که در صورتی که بخشی از استیکر به خوبی نچسبیده است، آن را به صورت دستی درست کنید. در صورتی نیز که حباب بر روی آن مشاهده کردید، به کمک یک سوزن، شکاف کوچکی بر روی حباب درست کنید تا از در بین برود. کارگزاشتن استیکر روی ماشین یکی از کاربردهای استیکر، به کار گیری از آن بر روی بدنه ماشین های متعدد مثل اتوبوس‌ها، کامیون‌های حمل کالا، انواع وانت ها و حتی قطارها است. به دلیل اینکه این دسته استیکرها می بایست مقاومت فراوانی در علیه باد و باران و گونه های ذرات و آلودگی‌های محیط داشته باشند، جوهر مورد استعمال در همین استیکرها می بایست از کالا عالی و مقاوم باشد. به خصوص به جهت کسانی که به دنبال شستشوی مداوم ماشین هستند، این موضوع خیلی دارای است. به طور نمونه از آن جایی که اتوبوس‌های شهری به طور آراسته اساسی اسید رقیق شستشو دیتا می‌شوند، چنانچه جوهر به کار گیری شده از گونه مرغوب نباشد، به مرور از کیفیت استیکر کاسته خواهد شد. یک عدد از روش‌ها جهت بالا بردن ارتفاع عمر استیکر بر روی بدنه خودرو به کار گیری از استیکر حیاتی لمینت می‌باشد. کارگزاری استیکر روی ماشین‌های سنگین مثل اتوبوس‌ها به دلیل برآمدگی زیادی که این خودروها دارند، نیاز به اشخاص مهارت‌دیده داراست و به سادگی توسط خود شما قابل انجام نیست. غیر از کاربردهایی که استیکر می‌تواند برای ماشین‌های سنگین و اهداف تبلیغاتی داشته باشد، دارندگان ماشین‌های سبک نیز می‌توانند به جهت زیباسازی ماشین خویش از انواع استیکر اتومبیل اسپرت، استیکر اتومبیل آفرود و ... هم استفاده کنند. کارگزاری استیکر روی خودرو در صورتی که استیکر شما ریز باشد و یا مختص به یک مرحله صاف از خودروی شما باشد، به راحتی توسط خویش شما قابل نصب میباشد البته در صورتی که تراز آیتم حیث صاف و یکنواخت نباشد، خوبتر هست از افراد ماهر یاری بگیرید تا استیکر شما به صحت نصب شود و از هزینه‌ای که به جهت چاپ آن می‌پردازید، به نحو احسن استعمال کرده باشید. به جهت چاپ استیکر روی اتومبیل خویش می‌توانید از اینجا مبادرت کنید. استیکر برای همه! شما می‌توانید از استیکر به جای صفحه دیواری استفاده کنید. اساسی توجه به بها بالای صفحه دیواری نسبت به استیکر، عالی هست در بخش‌هایی از دکوراسیون خانه خود که نیاز به طرح ویژه‌ای دارد از استیکر به کارگیری کنید. مخصوصاً به جهت افرادی که عشق دارا هستند به طور مداوم دکوراسیون منزل خویش را تغییر‌و تحول دهند، استعمال از استیکر پیشنهاد خوب و به صرفه‌ای است. ولی در صورتی که کماکان علاقمند به به کار گیری از کاغذ دیواری طرح‌دار در دکوراسیون منزل یا محل کار خود هستید، باز هم می‌توانید از سرویس ها irchap از این پیوند به کارگیری کنید. چاپ استیکر لپ تاپ هم از مواردی می باشد که امروزه توسط خیلی از اشخاص انجام می‌شود. به خصوص در شرکت‌هایی که کارکنان آن‌ها از لپ تاپ استفاده مینمایند فضای خالی پشت لپ تاپ که به رخ مستمر در جلوی چشمان کد خدا بازگشت است، فرصت مناسبی برای تبلیغ مارک و محصولات شرکت است. شما هم اگر چنین شرکتی دارید و یا این که درصورتیکه می خواهید بر روی لپ تاپ شخصی خود طرح زیبایی را داشته باشید، می‌توانید همین فعالیت را دارای قیمتی کمتر از ۵۰ هزار تومان انجام دهید. چطور فولدر را برای چاپ استیکر آماده کنیم؟ به جهت چاپ طرح خویش کافیست آن را بر اساس توضیحات ارائه شده در راهنمای ارسال فولدر برای ما ارسال کنید. مناسب بودن کیفیت فولدر ارسالی باعث ارتقا شتاب در انجام کار شما خواهد بود.

البته نگران نباشید در غیر این صورت فایل شما توسط کارشناسان irchap باز‌نگری و تغییرات ضروری از جهت کیفیت یا این که میزان بر روی آن انجام خواهد شد و پس از تایید شما برای چاپ ارسال خواهد شد. جهت تماس اصلی ما می‌توانید تلفن‌های تماس را از لینک دیتا شده به دست آورید. کارشناسان ما در سا‌عتها اداری و روزهای کاری آماده هستند تا مشاوره حتمی را به شما ارائه دهند و بهترین آیتم ممکن را از نظر قیمت جنس و کیفیت چاپ طرح به شما سفارش کنند. اشکال و کاربردهای آن در مکان های گوناگون طرح ها اهمیت استفاده از برش کاتر پلاتر بر بر روی مرحله وینیل تولید میشه.در اتومبیل عمده جنبه تبلیغاتی داره این مدل مقاومت در برابر شستشو و تغییر دما و رطوبت و ارتفاع عمر بالا داره.یکی از همین آیتم که دارای آن برخورد کرده اید لیبل های تبلیغاتی بر روی بدنه متروه دیگر مورد ها به کارگیری آن روی خودرو های پخش ،محصولات وماشین های باربریه .... همچنین به شما توصیه میکنیم تا از ورقه چاپ فلکس سایت ما نیز دیدن بفرمایید. چه دسته تبلیغی برای مکان های قلیل نور مناسبه؟ یکی از از اساسی ترین نکات برای جلب مشتری در چاپ این کالا به کار گیری از تبلیغات چاپ بک لایت یا این که لایت باکسه که این اهمیت به کارگیری از تبلیغات لایت باکس اهمیت قرار گرفتن مبداء نوری پشت آن و عبور نور از آن در مکان های ناچیز نور یا این که تاریک و در شب به کار گیری کرد. چاپ استیکر مش مش ها حساس طرح آشیانه زنبوری هستند که به علت ترک هایی که داره برعکس گونه شیشه ای حبابی ایجاد نمیکنه . دو دسته چسبدار و فارغ از چسب داره مش پشت بدون چسب ضخامت بالایی دارد کاربرد آن تبلیغاتیه. البته گشوده نیز شما میتونید چاپ استیکر اهمیت طرح دلخواه داشته باشید. نوع مش حتی فارغ از لمینت هم مشکلی از نظر استمرار و مقاومت ساخت نمیکنه چرا که مقاومت بالایی داره ، مش سوای چسب از حیث دید نظیر نوع شیشه ایه اساسی همین تفاوت که مقاومت همین محصولات شیشه ای بالاتره و طرح آن پیوسته و سوراخی نداره. چاپ تخته شاسی نیز از دیگر خدمات ماست. در صورتی که تا به اکنون از ورقه آن دیدن نکرده اید به شما توصیه میکنیم همین الان بر روی چاپ تخته شاسی کلیک کنید. قیمت چاپ استیکر ژله ای بخش اعظم به جهت اتاق بچه به کارگیری میشه این نوع چاپ قابلیت چاپ در اشکال طرح ها و ابعاد گوناگون استعمال میشه این نوع از لیبل ها به راحتی و سوای هیچ دردسری چسبانده میشن .و سبب ساز زیبایی بیشتر گوشه و کنار خانه تان میشه ارزش چاپ استیکر شیشه ای یک عدد از مزایای حساس چاپ استیکر شیشه ای اینه که شما فارغ از احتیاج به نصاب خودتان میتونید آن را کارگزاشتن نمایید و به راحتی میتونید چاپ استیکر اهمیت طرح دلخواه داشته باشید. همین محصولات دارای دید از هر دو طرفه و نور از آن رد میشه، کاربرد تزیینی داره و میشه در دکوراسیون مغازه و یخچال ها ادارات مراکز تجاری،سوپرمارکت حتی برای زیباترکردن نمای پنجره هایتان ویا به کار گیری خلاقانه بر روی آینه ها و یا این که حتی به جهت انجام کارهای سه بعدی میشه استفاده کرد. همین محصولات های شیشه ای در علیه حرارت خورشید و باران وی در مرور زمان . . ممکنه آسیب ببیند که این اختلال را حیاتی استعمال از روکش لمینت گرم و سرد حل کرده ایم و همین مسئله سبب ساز که این محصولات قابل شستشو باشند شما میتونید از گونه های محصولات شیشه ای مات براق و یا حتی سوپر کلیر استعمال نمایید که استعمال از همین مورد ها تماما سلیقه ای میباشه. چاپ استیکر فانتزی عمده ترین کاربرد چاپ استیکر در صنعت تبلیغاته، چاپ استیکر فانتزی امروزه آیتم دقت بخش اعظمی از اشخاص قرار گرفته و نیز چنین بخش اعظمی از افارد به دنبال چاپ استیکر مهم طرح دلخواه خود هستند همین فرمان منجر میشه همین صعنت روز به روز در هم اکنون تغییر و تحول و به روزرسانی باشد زیرا که مردمان همواره به دنبال به دست آوردن چیزهای نو و به روز میباشند در این تیم مفتخریم که می تونیم این لیبل های فانتزی رو متناسب اصلی نیاز شما به چاپ برسونیم. بها استیکر شبرنگ در خیلی از جاده ها نوشته های تابلو ها نماد های اخطار حتی پشت کامیون ها نیز همین دسته از محصولات را را دیده ایم پس چاپ همین محصولات شب رنگ برای مصارف نیاز به دید در شب به کار گیری میشه و ارزش این استیکرا براساس طرح و جایی که برای چاپ انتخاب میکنید داره. کاربرد این لیبل مات یا درخشان در چه بیزینس هایی است؟ همین که شما چاپ درخشان را ترجیح میدید یا این که مات را بستگی به سلیقه تان داره اما چنانچه در همین دو راهی می باشید دارای بررسی همین دو میتونید انتخاب اختصاصی تری داشته باشید.لیبل مات اکثر در دکوراسیون های داخلی به کارگیری میشه و در معرض گرد و خاک قرار نمیگیره چرا که تمیز نمودن همین دسته طاقت فرسا تره یکی از از مواردی که مات میتونه یاری کننده باشه استفاده از آن به تیتر پس حوزه عکاسی چرا که چنانچه در همین زمینه لیبل شما براق باشه سبب ساز رفلکت نور میشه که در واقع عکس شما را خراب میکنه به جهت راحت خیس تمیز کردن انوع مات میتونید از لمینت هم استفاده کنید. به شما سفارش میکنم برای سفارش چاپ سربرگ هم از نحوه وب سایت ما مبادرت کنید. ارزش استیکر و طراحی قیمت آن بسته به مدل و متری که نیازه گوناگون میشه که در لیست تحت برحسب متر ارزش هر یک را آورده ایم. نکاتی که شما می بایست قبل از خرید بدانید در آغاز جور آن را بسته به استفاده تان مشخص کنید.آن ها دو دسته لمینت دار و سوای لمینت میباشند که لمینت سبب ساز استحکام و سهل وآسان خیس تمیز نمودن آن میشه در سایت کوثر پرینت در قسمت تصویب پیشنهاد شما میتونید لمینت دار یا نبودن چاپ خویش را مشخص و معلوم کنید. 1. مات بودن را برای فروشنده معلوم کنید چرا که لیبل ها به طور پیش فرض غالبا براق هستند. تداوم و کیفیت لیبل ها تا چه میزان است؟ یکی از مسائل مضاعف مهمی که بایستی بدونید اینه که در همین نوع جوهر مصرفی اهمیت میزان مرغوب بودن و مطلوب اثر گذاری خویش را بخش اعظم از بقیه انواع نشان میده. برای گونه های آن و به ویژه شیری یا همان مات که به جهت تبلیغات آیتم استعمال قرار میگیرند می بایست جوهر اساسی کیفیتی تنظیم بشه تا بتونه در برعلیه شست و شو حساس آب و یا این که حتی حساس اسیدهای رقیق شده مقاومت داشته باشه و کیفیت خود را از دست نده. که ولی به جهت تبلیغات از چاپ لمینت که استحکام بالایی داره هم میشه به کارگیری کرد میتونید مهم مطالعه برگه چاپ پلات لمینت اطلاعات خویش درباره این مدل چاپ را بالا ببرید. جذب خریدار عمده به جهت شما هر چه نازکی و اعتنا چاپ شما بیشتر باشه منجر ساخت یکی از دست اندرکاران جلب خریدار های اکثر شده اید چرا که ظواهر یک مارک یا این که شغل او‌لین نکته ایست که هر مخاطبی را جذب خود میکنه.در تولید همین جنس دستگاه های متعددی وجود داره اما یکی از از معروف ترین همین دستگاه هادستگاه اکوسالونته که ولی ماندگاری جوهر آن قلیل تره دستگاه ها اصلی میزان مرغوب بودن ناچیز ماندگاری جوهر بیشتری داره اما فعالیت میزان مرغوب بودن قلیل تری داره . پرسش و جواب های مرسوم شما استیکرها را تا چه ابعادی می توان برش زد؟ استیکرها را از عرض یک متر می توان چاپ کرد و برش را در هر ترازو ای حتی چندمیلی متر می توان برش داد. کاربرد برش استیکر چیست ؟ برش استیکر شبرنگ به جهت سناریو نشان تجاری، لوگو، دیتاها محصول و نصب بر روی دیوارها، ویترین‌ها و دیگر نقاط نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها و مرکز ها تجاری جهت کاربرد تبلیغیاتی همچنین برش استیکر دیواری برای کاربرد تزئینی در دکوراسیون فضاهای متفاوت کاربرد دارااست آیا این چاپ ها ضد آب هستند؟ بله این استیکر توسط دستگاه OUT door چاپ میگردد و حیاتی ماندگاری بالا میباشد. چه فایلی می بایست به جهت برش بفرستیم؟ به جهت برش می بایست فایلی که ارسال میکنید علاوه بر میزان مرغوب بودن مطلوب حساس خط برش نیز باشد.

به جهت سفارش برش استیکر اضطراری میباشد فایلی که خریدار ارسال می کند، وکتور باشد و در قالب‌هایCAD ،PDF ، Corel و Ai طراحی شده باشد. وضوح کیفیت چاپ تا 1200 dpi حداکثر بعدها 250 * 160 سانتی‌متر امکان چاپ فارغ از محدودیت رنگ و طرح انجام چاپ روی متریال تخت تا ضخامت 9 سانتی‌متر استفاده از جوهر یووی اهمیت میزان مرغوب بودن و ماندگاری فراوان مضاعف قابل شستشو حساس مواد شوینده و شالوده الکل قابلیت و امکان استفاده در فضای بیرونی (outdoor) مقاوت در برابر تابش آفتاب و بارش باران قابلیت چاپ بر روی گونه های متریال سپید و رنگی تکنولوژی چاپ یووی بدون نیاز به کوره و دوران خشک شدن فرایند پیشنهاد چاپ استیکر در هنرنوین تصویب پیشنهاد نخستین 1. ارسال فایل مد نظر بر روی واتس آپ، تلگرام یا پست الکرونیکی یار اساسی سایز مدنظر برای چاپ 2. انجام باز‌نگری نخستین کارشناسان هنرنوین به جهت نظارت درخواست خریدار گرامی 3 . صدور فاکتور و ارسال تصویر فاکتور به جهت خریدار 4. پرداخت فاکتور و ارسال تصویر فیش پرداختی به جهت مجموعه 5. انجام چاپ و تحویل به مشتری دوران چاپ استیکر آنگاه از تایید طرح به وسیله کارشناسان هنرنوین و پرداخت فاکتور بوسیله مشتری، میان 1 تا 2 روز کاری استیکر شما چاپ شده و قابل تحویل خواهد بود. طرز تحویل استیکر چاپ شده در تهران و شهرستان تحویل استیکر در تهران تحویل استیکر سفارشی چاپ شده در تهران، به شکل حضوری یا اهمیت ارسال پیک حیاتی هزینه جداگانه به جهت مشتریان گرامی مقدور خواهد بود. تحویل استیکر در شهرستان تحویل استیکر سفارشی چاپ شده در شهرستان، حیاتی ارسال به وسیله باربری و یا این که اهمیت ارسال توسط تیپاکس به جهت مشتریان گرامی مقدور خواهد بود. همین مورد قضیه بستگی به مدل چاپ ابعادکار و وزن پایانی استیکر چاپی مشتری متشخص خواهد داشت. همه این موردها قبل از ارسال اهمیت شما هماهنگ خواهد شد. گونه های استیکر و وینیل استیکر در انواع شیشه ای، استیکر شیری( شامل استیکر مات، استیکر براق و استیکر پشت طوسی)، استیکر داخل چسب، استیکر لمینیت، استیکر یووی( استیکر UV)تقسیم بندی میشود که هریک خاصیت مربوط به خود را دارند. چاپ استیکر شیشه ای چاپ استیکر و وینیل شیشه‌ای مصارف خاص خود را دارد، چرا که خاصیت جالب این مدل، دید دو طرفه است. در واقع هر دو طرف استیکر نمایشگر استیکر خواهند بود.این جور متریال حیاتی زمینه رنگ واضح و شیشه ای هست به طوری که نصیب هایی که بر روی متریال چاپ انجام نمی شود موقعیت شیشه ای داراست . از این استیکر بخش اعظم برای مصارف پشت نور مثل کارگزاشتن روی پلکسی شیری یا دوغی، نصب بر روی سطوح سپید مانند بدنه ماشین و یا دارای یک لایه استیکر شیری لمینت و پوشیده می‌شود تا رنگ های چاپ شده صحیح چشم شود. چاپ استیکر شیری در چاپ استیکر شیری دیگر دید دو طرفه وجود ندارد و تنها یک سمت قابل تماشا است. رنگ حوزه این نوع چاپ استیکر عموما سفید است. همین نوع به نسبت شیشه‌ای محبوبیت بیشتری نزد مصرف‌کنندگان دارد.این نوع استیکر پرمصرف ترین دسته استیکر جهت مصارف متفاوت از جمله استفاده در تبلیغات محیطی بر روی شیشه مغازه ها، سوپر مارکت ها، ایستگاه های اتوبوس، خودروها،اتوبوس ها و اتومبیل های پخش شرکت ها و همینطور تابلوهای تبلیعاتی مورد به کارگیری قرار می گیرد. چاپ استیکر مات همین گونه استیکر جزئی از استیکر شیری بوده و عموما به جهت به کارگیری های دکوراتیو و جاهایی که میخواهیم رفلکس نور نداشته باشد و در آن از نورپردازی استعمال شده، کاربرد دارد. چاپ استیکر براق این نوع استیکر نیز از خانواده استیکر شیری بوده و غالبا وقتی از استیکر شیری نام برده میگردد مراد این استیکر براق شیری می باشد. چاپ استیکر پشت طوسی استیکر پشت طوسی به جهت سطوحی بخش اعظم گزینه استعمال قرار میگیرد که که چسبندگی به آنان کمتر هست یا ناهمواری دارند و یا این که برای به کارگیری درسطوحی که میخواهیم از استیکر نور عبور نکند . یه عنوان نمونه سطوحی مانند ام دی اف خام یا ورق هایی دارای موج میباشند . همچنین استیکر پشت طوسی، جهت استند های فرآورده هم به کار گیری می شود . چاپ استیکر باطن چسب در مواقعی که ضروری میباشد استیکر از داخل کارگزاری شودو از بیرون دید داشته باشه از استیکر داخل چسب به کار گیری میشود. همین استیکر در واقع از یک لایه استیکر شیشه ای و یک لایه استیکر شیری تشکیل میشود. شایان ذکر استدر همین جور استیکر چاپ نهایتا بر روی استیکر شیشه ای انجام می شود. چاپ استیکر لمینیت در چاپ استیکر لمینیت، یک لایه لمینیت بر روی استیکر شیری پرس می شود . این لایه پرس سبب ساز محافظت بهتر از چاپ استیکر شده و استمرار رنگ را در برابر خط و خش و شستشو و افتاب و باران تا 2 برابر اکثر میکند. استیکر UV – استیکر یووی چاپ بر روی استیکر شیری و شیشه ای اهمیت جوهر یو وی استمرار بسیار بالاتری نسبت به جوهرهای بی آلایش دارد. این دسته استیکر از حیث کیفیت و شفافیت و وضوح رنگ تقاوت چشم گیری اهمیت طرز های دیگر دارد. چاپ وبرش استیکر ممکن است مواردی شما نیاز داشته باشید که استیکر آخری از حالت مربع و مستطیل خارج شده و به رخ اشکال خاصی برش دیتا شود . همین فعالیت به تیتر خدمات چاپ و برش استیکر شناخته میگردد به این صورت که پس از چاپ، استیکر اماده شه توسط ماشین کاتر پلاتر دوربری می‌گردد و به رخ دلخواه شما یا این که مطابق حیاتی طرح شما تبدیل می شود. مختصات استیکر‌ها و وینیل‌های چاپ شده یک عدد از خصوصیات دیدنی استیکر و وینیل همین میباشد که چاپ طرح دلخواه بر روی آن‌ها امکان‌پذیر است. اساسی بهره‌گیری از استیکر یا وینیل می‌توان دکوراسیونی زیبا را ساخت کرد که هزینه چندانی نیز ندارد. نکته جالب توجه در باب استیکر و وینیل، این می باشد که آن ها قابل شستشو هستند و لذا اگر درصورتی که در صورتیکه در‌صورتی‌که در صورتی‌که بر بر روی هر سطحی مثل: مرحله پوشیده شده از رنگ روغن، پلاستیک، مولتی کالر، شیشه، آینه، چوب MDF، درب اتاق، کمد و سردخانه کارگزاشتن شود پس از مدتی به کار گیری می‌توان آن را شسته و تمیز کرد. پیشنهاد می گردد هنگام کارگزاری استیکر و وینیل در آغاز محل گزینه لحاظ شسته و تمیز شود، بعد از آن استیکر و وینیل چسبانده شود تا میزان مرغوب بودن پایانی مطلوبی داشته باشد. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان دارای کارشناسان هنر نوین، بازدید طرح های بیشتر و دوراندیشی از تخفیف های روز، اهمیت ما در تماس باشید. نکات ابتدایی برای خرید و چاپ اشکال استیکر • مهم هست که قبل از خرید استیکر و اقدام به چاپ آن، شما یک پیش زمینه ذهنی از استیکر انتخابی خویش مد حیث داشته باشید. همین فرمان به آن علت میباشد که هنگام خرید کردن استیکر شما دارای طیف گسترده‌ای ازطرح های متنوع چاپ استیکر که دارای دستگاه های منحصر چاپ استیکر چاپ شده اند مواجه خواهید شد؛ براین اساس بهتر می باشد پیش از خرید کردن یک پیش زمینه ذهنی از طرح گزینه نیاز خویش بر روی استیکر داشته باشید. • باید قبل از خرید، محلی را که می خواهید در آن‌جا استیکر نصب کنید از نظر ابعاد به دقت بسنجید. آشنایی بعدها محل در تعیین استیکر شما را امداد می نماید تا سایز مطلوب را خریداری کنید. • سایز استیکر در گزینش طرح به شما یاری خواهد کرد، به طور معمول به جهت محل‌های کوچک از استیکر‌هایی اساسی سایز کوچک که مهم طرح‌هایی حیاتی سایز کوچک میباشند و برای محل‌های تبارک از استیکرهای بزرگ حساس طرح‌های درشت و بزرگ مناسب هستند. • استیکری که برای اتاق کودکان در نظر می‌گیرید را می بایست در محلی نصب کنید که به دور از دسترس کودکان باشد چرا که این استیکر‌ها حاوی چسب و مواد شیمیایی هستند و لذا بهتر است نوپا به آنها دسترسی نداشته باشد. • اگر از چاپ استیکر و وینیل برای تبلیغات بر روی اتوبوس می خواهید استعمال کنید، باید بدانید کارگزاری استیکر بر روی دیواره خارجی اتوبوس فعالیت نسبتا سختی هست چون دیواره خارجی اتوبوس اصلی ناهمواری‌های زیادی میباشد که همین فرورفتگی‌ها و برآمدگی‌ها موجب می‌گردد تا استیکر مشقت بار بر روی آن بچسبد.‌ به جهت حل همین خلل کسانی خبره و زمان چشم می‌توانند کار نصب و ترمیم استیکر اتوبوس‌ها هستند که می‌توانند، مهم تخصص و مهارت به بهترین شکل ممکن استیکر را بر روی اتوبوس بچسبانند. فیلم چاپ استیکر و وینیل در مجتمع چاپ دیجیتال و تبلیغات هنرنوین چاپ استیکر کلیدی دستگاه‌های پیشرفته استیکرها به وسیله دستگاه‌های متمایز چاپ می شوند و بسته به نوع جوهری که به کارگیری می‌کنند، کیفیت‌های مختلفی دارند.‌ ماندگاری طرح در چاپ استیکر و وینیل بستگی به کیفیت جوهر داراست و به طور میانگین رنگ طرح‌ها در این استیکرها مابین سه ماه تا دو سال دوام دارند. دستگاه‌های چاپ اکوسالونت این دستگاه قوی می باشد چاپ وینیل را برای استفاده روی کامیون و شیشه‌های فروشگاهی انجام دهد و ماندگاری آن هم نسبتا بالاست. از حیث ماندگاری رنگ می‌توان گفت رنگ روی کامیون و شیشه‌ها میان ۸ تا ۱۲ ماه ماندگار خواهد بود. از وینیل های چاپ شده، بر بر روی شیشه‌های فروشگاه‌ها و پاساژ نیز استعمال می گردد که به علت میزان مرغوب بودن بالای دستگاه‌های چاپ اکوسالونت از آنها بهره می‌گیرند. چنانچه در پی یک چاپ اهمیت کیفیت اساسی ماندگاری بالا هستید، می‌توانید از چاپ استیکر اهمیت دستگاه اکوسالونت یاری بگیرید چر که میزان مرغوب بودن و شفافیت این دستگاه‌ها خوب می باشد به گونه‌ای که شباهت متعددی به پوستر دارند. دستگاه‌های چاپ out door (سالونت بیس) میزان مرغوب بودن این دستگاه‌ها نیز نسبتا خوب میباشد و ماندگاری چاپ کلیدی آن ها در میان ۸ ماه تا حتی دو سال نیز می‌رسد. مثلا چاپ وینیل روی اتومبیل بسته به کیفیتش دربین یک تا چهارسال ماندگاری دارد. از این دستگاه برایچاپ بر بر روی ماشین، شیشه فروشگاه‌ها، تابلوهای سر در مغازه‌ها و… به کارگیری می‌کنند، چرا که میزان مرغوب بودن و تداوم قابل قبولی دارند. بهترین جوهر برای چاپ استیکر و وینیل همان‌طور که مستحضر هستید، مهمترین بخش عمل چاپی، جوهر است؛ لذا بایستی جوهر حساس کیفیت و مرغوب باشد تا در نهایت کیفیت کار مطلوب واقع شود. جوهر‌ها امروزه در کشورهای متفاوت آسیایی، اروپایی و آمریکایی ایجاد می‌شوند. از میان جوهرهای فراوان موجود در بازار جوهرهای آمریکایی درصد مرغوبیت بیشتری دارا‌هستند و اگر درصورتی که در صورتیکه در‌صورتی‌که در صورتی‌که بر بر روی محل استیکری اصلی این جوهرها چاپ شود، ماندگاری آن ارتقا چشمگیری خواهد داشت. به طور کلی جوهرهایی که در عمل چاپ استیکر استفاده می‌شوند عبارتند از: جوهرهای ایجاد کشور چین اساسی مرتبه بندی‌های مختلف، جوهرهای ایجاد مرزوبوم کره جنوبی، جوهرهای اروپایی و آمریکایی. ولی تجربه ثابت کرده که جوهرهای آمریکایی به نسبت بقیه جوهرهایی که نام بردیم میزان مرغوب بودن بهتری دارند و به عنوان ماندگارترین جوهر چاپی شناخته می‌شوند. دارای توجه به این موضوع درصورتیکه تصمیم گرفته‌اید بر روی کامیون، اتوبوس، شیشه مغازه و… استیکر بچسبانید، پیشنهاد می شود از استیکرهایی که اصلی جوهر آمریکایی چاپ شده‌اند بهره بگیرید. مورد ها استفاده چاپ استیکر و وینیل موردها به کار گیری از چاپ استیکر اساسی دقت به چسبندگی آسان آنان گسترده میباشد ولی عمده از همین کالا برای تبلیغات استفاده می‌کنند، چرا که قابلیت چسبندگی به گوشه و کنار ریز یا این که بزرگ را دارد. حتی از چاپ وینیل برای تبلیغ روی اجسام نیز بهره‌ می‌گیرند برای مثال روی وسایل نقلیه نظیر بدنه ماشین‌ها و یا این که اتوبوس‌ها کاربرد دارد. یک عدد از راه‌های شناخته شدن به دست آوردن و کارها و سناریو تبلیغات هم استعمال از استیکر و وینیل است.

به این خواسته می‌توان تصویر گزینه لحاظ را بر روی استیکر چاپ کرد و بعد از آن آن را در مکان‌های پر رفت و آمد چسباند. شاغل کوچک‌تر است. به جهت این عمل از استیکر در سوپرمارکت‌ها، یخچال‌های صنعتی و مرکزها تهیه مواد پروتئینی به کارگیری می‌شود. به طور کلی به علت ایستایی و ثابت بودن، آن ها را به راحتی بر روی شیشه فروشگاه‌ها، مرکز ها تجاری، پاساژها، ادارات و دیوارها کارگزاشتن می کنند و از آن‌ها به جهت تبلیغ برندهای مختلف و سرویس ها و اطلاع رسانی‌ها بهره می‌گیرند. البته شایان توجه میباشد از این چاپ در دکوراسیون داخلی خانه نیز استعمال میگردد و به همین خواسته می‌توان چاپ مورد حیث را به جهت دیوارهای مختلف ساختمان مانند آشپزخانه، اتاق کودک، اتاق نشیمن و اتاق خواب سفارش داد و اهمیت این کار نمایی خوشگل به محفظه داخلی خانه بخشید. از دیگر روش‌های رایج تبلیغات که به وفور در تراز شهر چشم می‌شود، چاپ استیکر و وینیل بر بر روی وانت‌ها، قطار، کامیون‌های در میان شهری، بدنه ماشین‌های پخش مواد غذایی و حتی مترو به خواسته تبلیغات است. نکات حتمی در مورد استفاده از استیکر و وینیل • سطحی که میخواهید استیکر و وینیل را که اهمیت طرح دلخواه از پیش چاپ نموده‌اید، به مهربانی تمیز کنید. • برای تمیز نمودن مرحله خوب تر هست بسته به فرآورده سطحی که میخواهید روی آن استیکر بچسبانید، دارای دستمال خشک یا این که اهمیت کف رقیق حاصل از آب و ریکا اقدام کنید. • برای چسباندن استیکر چاپ شده روی اتومبیل بهتر است از یک شخص متخصص امداد بگیرید چرا که کارگزاری استیکر بر روی ماشین شرایط خاصی می‌طلبد و بایستی به صورت خشک انجام شود. • دقت کنید تراز را به طور کامل خشک نکنید و اجازه بدهید کمی رطوبت یا این که کف روی مرحله باقی بماند، تا امکان جا به جایی در صورت کارگزاری کج وجود داشته باشد و همینطور پس از نصب نیز حباب پایین استیکر و وینیل باقی نماند. • برای خشک شدن استیکر صبور باشید. خشک شدن آن حدود 2 الی 3 ساعت زمانه می برد البته پس از این‌که خوب خشک شود دارای استقامت و ماندگاری مطلوب روی تراز قرار می‌گیرد. وسایل گزینه نیاز برای کارگزاری استیکر و وینیل کارگزاری استیکر و وینیل چاپ شده نیاز به یک قیچی، دستمال پارچه‌ای لطیف و یک کاردک (کارت بانکی نیز قابل به کارگیری است) دارید. طرز کارگزاری درست استیکر و وینیل 1- سطحی که قرار هست روی آن استیکر چسبانده شود را به خوبی تمیز کنید. 2- چسبندگی یکسری نوار چسبی را مهم استعمال از انگشت کمتر دهید و به وسیله آنها محل چسباندن استیکرها را انتخاب کنید. 3- استیکرهای PVC با یک قسمت شطرنجی در قسمت پشت هستند که باید حیاتی به کارگیری از کاردک یا حتی کارت بانکی آن قدر بکشید تا طرح بر روی سلفون شفاف پیاده شود و حباب‌های فی مابین لایه‌های آن تماما از در میان بروند. 4- اکنون باید برگه شطرنجی یا این که خط مش منش از پشت طرح به اعتنا به طور کامل آرام انقطاع شود. 5- در همین تراز طرح می بایست بر روی مرحله فیکس شود و به این مراد سلفون شفاف را در آغاز باید روی سطح چسباند و آنگاه اهمیت به کار گیری از کاردک (کارت بانکی یا این که کارت تلفن) طرح روی مرحله پیاده شود و بایستی اعتنا داشته باشید طرح تماما بر روی سطح بچسبد. 6- اهمیت یه خرده کج کردن دست باید سلفون واضح از تراز برداشته شود برای همین عمل زاویه 180 سکو مناسب است. 7- طرح‌های معمولی استیکر، فرآورده چرم و جیر برای انتقال طرح نیازی به سلفون روی استیکر ندارند. 8- با ناخن یا شی‌ای نوک تیز مثل چاقو یا قیچی بایستی کناره برچسب از روی برگه بلند شود و آن‌گاه بر بر روی مرحله مورد لحاظ کارگزاری گردد. برای همین کار در او‌لین تکه باید الگوی صحیح رعایت شود تا سایر تکه‌ها به ترتیب پشت سرهم چسبانده شوند. در انتهای مراحل چنانچه حبابی زیر استیکر باقی ماند می‌توانید اهمیت استفاده از سوزن آن را ترک کرده و بعد روی آن را کاردک بکشید تا هوای ایجاد شده در پایین استیکر تماما از دربین برود. در نهایت هم در صورتی که کار آلوده شد و رزین چسب روی طرح باقی ماند، می‌توان اصلی یک پنبه آغشته به استون آن را به طور کامل تمیز کرد. کندن استیکر کارگزاشتن شده به جهت کندن استیکر کارگزاری شده، تنها به اندازه هست کناره فعالیت را اهمیت استفاده از یک جسم نوک تیز یا این که ناخن بلند نمایید و آن گاه استیکر را از روی تراز جدا کنید. به جهت سهولت در همین عمل بهتر هست قبل از کندن سطح برمی‌گردد عمل را یه خرده اصلی استعمال از سشوار گرم نمایید تا استیکر مقاومت خویش را از دست بدهد و اصطلاحا قابل انعطاف شود. اصلی همین عمل به راحتی استیکر از روی مرحله انقطاع خواهد شد. پس از این کار به محض اینکه استیکر سرد شود، مجددا سخت خواهد شد و به تراز کلیدی مقاومت خواهد چسبید، لذا می‌توان کم کم از دمای پائین سشوار برای گرم نگه داشتن استیکر استعمال کرد تا راحت‌تر کنده شود. صحبت آخر چاپ استیکر و وینیل به جهت موردها متعددی کاربرد دارند که در بالا ذکر شدند. کار چاپ امروزه بوسیله دستگاه‌های مخصوص چاپ انجام می‌گردد و به علت به کارگیری از جوهرهای آمریکایی و دارای کیفیت، تداوم بالایی دارند. همین استیکرها مهم دقت به کاربردشان خوب تر میباشد بوسیله یک فرد کاربلد چسبانده شوند، چرا که در غیر همین شکل ممکن است کیفیت اضطراری را نداشته باشند که کنده شوند. برای نصب استیکر و وینیل مواقعی بایستی رعایت شوند تا کندن آن آسان نباشد به عنوان مثال سایز و بعد ها استیکر بایستی متناسب اساسی محل تعیین شود. برای این جور چاپ دستگاه‌های متمایز هم وجود دارا هستند که هر کدام بسته به جور جوهری که مصرف می‌کنند، میزان مرغوب بودن مطلوبی را ارائه می‌دهند. بها چاپ استیکر بر شالوده نوع جوهر و ابعاد استیکر تعیین می گردد که اما مورد ها دیگری نیز در برآورد هزینه آن دخیل هستند. چاپ استیکر به جهت کسب و کارهایی گزینه توجه قرار می گیرد که به دنبال شخصی سازی کسب و فعالیت هستند. استیکر شیشه مهم انعطاف پذیری متعددی عرضه می گردد. به همین خاطر از همین تکنیک تجاری مضاعف استفاده می شود. برای چاپ استیکر می بایست ویژگی های مختلفی را آیتم توجه قرار دهید. استیکر دارای لایه چسبی عرضه شده و از جنس PVC می باشد. در گذشته بخش اعظم از کاغذهای دیواری به جای استیکر استعمال می شد. استیکرها اصلی ارزش دوچندان یه خرده عرضه می شوند و به همین عامل مقرون به صرفه می باشند. برچسب روی شیشه یا این که همان استیکر روی شیشه مثال چاپ استیکر بر روی شیشه اهمیت بهترین کیفیت برچسب روی شیشه برای نمایشگاه ها، ماشینهای سواری، مغازه، اتوبوس و … مورد به کارگیری قرار می گیرد. استیکرهای چاپی را می توانید در هر تعداد و اندازه ای توصیه دهید. همین سفارش مهم درج هر چهره ای قابل اجرا خواهد بود. چنانچه برای تهیه و تنظیم استیکر قصد سر مشق گرفتن از لوگو یا شکلی را دارید، خوب تر هست آن را اهمیت طراحان در دربین بگذارید. چاپ مدرن یاس اصلی طراحان رشته ای در حوزه برچسب بر روی شیشه می باشد و شما میتوانید به خیال آسوده طراحی آن را به ما بسپارید . استیکرهای تولیدی مهم میزان مرغوب بودن بالا ساخته می شوند و می توانند در جنس وینیل تهیه و تنظیم شوند. استیکرها حساس خصوصیت های خاصی تهیه می شوند. همین ویژگی ها منعطف بودن استیکرها را به خوبی نشان می دهد. چاپ استیکر اهمیت طرح دلخواه شما گزینه اقتصادی برای دکوراسیون مهم استیکر می توانید اهمیت صرف هزینه قلیل مبادرت به ترتیب دکوراسیونی خوشگل نمایید. ضمن اینکه از ایده های اقتصادی برای کسب و کار بهره مند شوید. چاپ استیکر می تواند بر روی چوب، یخچال، گچ، پلاستیک، رنگ روغن، مولتی کالر، آینه، درب اتاق، یخچال، شیشه و … انجام شود. چاپ استیکر قابلیت و امکان شست و شو دارد. چهره یی که در پایین تماشا می فرمایید مثال فعالیت انجام شده بر روی دیوار گچی می باشد . نمونه چاپ استیکر – کارگزاری شده بر بر روی دیوار گچی چاپ استیکر جلوه زیبای بصری مغازه نمونه چاپ استیکر امروزه به جهت خوبتر دیده شدن در دیده مخاطبان و همینطور ماندگار عمده در ذهن آن ها بایستی توجه ویژه ای به تبلیغات بصری داشته باشیم . تبلیغات بصری شامل موردها گسترده ای می شود که به جهت نمونه می توان به چاپ استیکر اشاره کرد . فروشگاه های در تراز شهر از این گونه تبلیغ بصری استفاده می کنند . فرقی ندارد که مغازه تبارک باشد یا این که ریز ، برای خوب تر چشم شدن می بایست به تبلیغات بصری ارزش متعددی قائل باشیم . تصویر بالا ☝☝ یک عدد از کاربرد های چاپ استیکر در یک کمپانی ارائه دهنده سرویس ها بیمه ای می باشد . راهنمای نصب استیکر بر بر روی سطوح متعدد مهمترین نکته قبل از کارگزاری استیکر بر سطوح ، خشک شدن رنگ سپس از چاپ استیکر هست . اگر به همین نکته دوچندان مهم اعتنا نشود ممکن میباشد آن گاه از کارگزاری کناره های کار برگردد و جلوه دوچندان بدی را نشان دهد . در بهترین دوران به جهت کارگزاشتن ، یک روز بعد از آن از چاپ استیکر شیشه می باشد . چاپ مدرن یاس سرویس ها کارگزاری استیکر بر بر روی تمامی سطح ها مختلف را ارائه میدهد و شما عزیزان میتوانید هنگام پیشنهاد چاپ استیکر به متخصص ما اعلام بفرمایید تا شما را در حوزه نصب استیکر راهنمایی بفرمایند . استیکر شیشه یا برچسب روی شیشه چاپ استیکر مغازه و مغازه حیاتی کیفیت استیکر شیشه ( استیکر دکان ) یک برچسبی میباشد که بر بر روی شیشه ها اجرا و کارگزاشتن می گردد. همین شیشه ها می توانند شیشه درب محل کار، مغازه، دکان و … باشند. استیکر شیشه حساس زمینه بی رنگ طراحی می شود و به جهت طراحی آن از وینیل واضح کمک گرفته می شود. این مسئله آن گاه تبلیغاتی استیکر شیشه را ارتقاء می دهد. در واقع همین استیکر از دو سمت شیشه قابل رویت است. چنین خصوصیاتی می تواند بازدهی تبلیغاتی را فراوان افزایش دهد. استیکر سفید شیری استیکر شیری مهم فرآورده پی وی سی ایجاد و عرضه می شود. رنگ زمینه در لحاظ گرفته شده برای استیکر شیری در جور شیری یا سپید می باشد. به این خاطر امکان رویت استیکر از یک سمت فراهم می گردد. استیکرهای شیری محبوبیت زیادی دارند. برای اجرای تبلیغات بر روی دیوار، خودرو، کف مغازه و … از چاپ استیکر شیری به کار گیری می شود. استیکر فروشگاه – برچسب دکان استیکر فروشگاه – نمونه چاپ استیکر کرکره استیکر فروشگاه (برچسب فروشگاه ) می تواند استیکر شیشه یا این که استیکر شیری باشد.

این استیکرها به جهت کسب و کار مورد دقت قرار می گیرند. معمولاً استیکر فروشگاه (برچسب مغازه) به رخ یک طرفه قابل رویت می باشند. این مسئله به منزله تبلیغ کلی در راستای به دست آوردن و عمل اعمال می شود. برای ماندگاری استیکر می توانید از جنس های مختلف با کیفیت کمک بگیرید. به جهت چاپ وینیل هم می توانید تکنولوژی حساس میزان مرغوب بودن را تعیین کنید. کاربرد دیگر استیکر میتوان به برچسب روی کر کره اشاره کرد که تبلیغ زیاد موثری در زمان بسته بودن دکان شما میتواند داشته باشد . حتی اگر بر بر روی آن نور در شب فعالیت شود دید لطف به رهگذران در شب خواهد داد . چاپ برچسب دکان کلیدی میزان مرغوب بودن استیکر دیواری به جهت نصب استیکر دیواری نخست پوشش سطحی استیکر را کنار زده و آن گاه از یک وسیله مثل کاردک برای چسباندن استیکر بر بر روی دیوار استفاده کنید. مهم اتمام این عمل به مرحله دوم کارگزاشتن بروید. اکنون تراز پلاستیکی دوم وینیل را کنار بزنید. پوشش پلاستیکی نباید به صورت عمود بر روی دیوار کشیده شود. لیبل باید اصلی زاویه 180 جايگاه و در فرم چسبیده به دیوار بر روی دیوار کشیده شود. اهمیت این نصب آسیبی به استیکر وارد نخواهد شد و از دیوار انقطاع نمی گردد. درصورتیکه چاپ استیکر بعد از کارگزاشتن در گیر نقص‌ است، در عرض یک سری دقیقه می بایست کارگزاشتن استیکر را درست کنید. معرفی استیکر مش استیکر مش نیز از جهات متعددی به استیکر شیشه ای شباهت دارد. در استیکر مش ترک های متفاوت چشم می شود. این سوراخ ها قابلیت و امکان ساماندهی نور خارج به فضای باطن را مهیا می کند. ضمن این که خصوصی سازی و استتار قابل قبولی را در برعلیه دید خارج مهیا می آورد. سوراخ های مختلف قابلیت بهره مندی از نور محفظه را ایجاد می کند. در واقع اصلی این استیکر می توان از نور مناسب در کنار تبلیغات فوق العاده بهره مند شد . به جهت تماشا نمونه کارهای چاپ استیکر مش و کسب داده ها بیشتر میتوانید به ورقه مربوط به چاپ مش مراجعه کنید نحوه محاسبه ارزش چاپ استیکر بها چاپ استیکر به گونه کالا و بعدها کار بستگی داراست . چاپ مدرن یاس از بهترین محصول برای چاپ استیکر به کارگیری می نماید . به جهت محاسبه، ابتدا بایستی بعد ها فعالیت آیتم حیث را کلیدی متر ترازو گیری فرمایید و آن‌گاه مساحت فعالیت را به دست آورید .قیمت چاپ استیکر در مقایسه مهم کاغذ دیواری بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی می باشد . کلیدی دقت به جور استیکر (شیشه ای ، سپید ، مش ) ، به جهت به دست آوردن قیمت چاپ استیکر مساحت عمل را بایستی در بعدها ضرب نماییم تا ارزش آخری به دست آید. اگر شما به هر عاملی نتوانستید همین عمل را انجام دهید به هیچ عنوان نگران نباشید . زیرا متخصص چاپ مدرن یاس در ساعت‌ها کاری مدام آنلاین می باشند و شما میتوانید حیاتی مراجعه به واتساپ هر جور مشاوره رایگان در راستا قیمت چاپ استیکر روی شیشه و … در یافت فرمایید . ولی کارشناسان ما پاسخگوی تماس تلفنی شما نیز می باشند . چاپ استیکر استیکر لایه ظرافت از کالا پی وی سی (PVC) یا کاغذ پشت چسبدار می‌باشد که آنگاه از چاپ به محل گزینه استعمال الصاق می‌گردد.  استیکرها عموما برای مصارف تبلیغاتی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.  تقریبا کل صنایع تولیدی جهت عرضه متاع خویش از استیکر و لیبل به کارگیری می‌کنند. مثل صنایع غذایی و بسته بندی، تولیدات صنعتی، محصولات آرایشی و بهداشتی و …  استیکر یک عدد از متریال‎‌های مضاعف کاربردی در زمینه تبلیغات فضای خارجی و داخلی محسوب می‌شود. و یکی از محبوب‌ترین محصولات به جهت دکور گوشه و کنار اداری و غرفه‌های نمایشگاهی است.  همچنین می‌توان مهم طرح‎‌های زیبا و خلاقانه از استیکر بر روی دیوار و یا این که حتی روی وسایل نقلیه مثل اتوبوس، ماشین های سواری، هواپیما و غیره استعمال کرد.  استفاده از استیکرهای کوچک تزئینی، بر روی فریم موبایل، ماشین شخصی، لب تاپ و میز کار شخصی و جمع آوری کلکسیونی آن هم خالی از خوبی نیست. مشخصات فنی • چاپ استیکر در بعدها متفاوت بر مبنای پیشنهاد کاربر و تا عرض ۱ مترمربع انجام می‌پذیرد. • امکان اضافه کردن پوشش سلفون و همچنین لمینیت سرد به کالا اهمیت وجود دارد. واجب به تفسیر میباشد پوشش‌های ذکر شده به ماندگاری محصول تولیدی کمک می‌کنند. • امکان برش منحصر طرح‌ها نیز وجود دارد. به عنوان مثال شما می‌توانید طرح پروانه را بدون در حیث گرفتن محفظه اطراف آن برش بزنید فارغ از زوایا، گرد و یا مستطیل بودن طرح. ویژگی‎‌ها • برش منحصر به فرد همزمان • بصرفه و کم هزینه نسبت به مدل‌های شبیه اجرا • امکان کارگزاشتن بر روی اشکال سطوح اصلی متاع رنگ روغن، پلاستیک، گچ، مولتی کالر، شیشه، آینه، چوب (MDF)، درب اتاق، کمد، یخچال و غیره اشکال استیکر • شیشه ای: استیکرهای شیشه‌ای به جهت مصارف مختص می‌باشند و مثل شیشه از دو طرف دید دارند. • شیری: استیکر شیری از محبوبیت بالاتری برخوردار میباشد و رنگ حوزه سپید دارد. برای چاپ روی این متاع اقتدار مانور رنگی بالاتری دارید و کارگزاری آن نیز ریلکس خیس است. از استیکرها عموما در  صنایع بسته‌بندی و عرضه تولیدات صنعتی نظیر بسته بندی صنعت های غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی  طراحی دکور غرفه‌های نمایشگاهی و محیط‌های اداری  تبلیغات روی کرکره مغازه‌ها، وانت‌های حمل فرآورده و باکس موتور پیک پخش محصولات  تبلیغات بر روی درب و کف فروشگاه‌‎ها و پاساژها  نصب طرح درخواستی روی دیوارهای رنگ شده(دیوار منازل، شرکت‎‌ها و مؤسسات)  چاپ روی شیشه سوپر مارکت‌ها ش چاپ شخصیت‌های کارتونی آیتم علاقه، جمله‌های انگیزشی و … استعمال می‌شود. . نکاتی در مورد استیکر o قبل از نصب ابتدا محل مورد کارگزاری باید تمیز شود و در رخ قابلیت و امکان ابتدا شسته و سپس استیکر نصب شود. o طرح‎هایی که روی استیکرها اجرا می شود نسبی و تقریبی هست و می‌توان آنها را دارای مسافت در فضای بیشتری جا داد. o برای زیبایی بخش اعظم استیکرها می‌توان به تناسب مکان گزینه حیث آن‌ها را بصورت عمودی و افقی نصب نمود. o نصب استیکر بسته به جور کاربرد و فضای آیتم استعمال آن به راه‌ متفاوتی چاپ می‌گردد. o اگر قرار باشد استیکر در فضای باز آیتم استعمال قرار گیرد و بر روی بدنه وسایل نقلیه‎‌ای همچون اتوبوس یا این که کامیونت یا این که قطار مترو کارگزاری شود، بایستی از دسته مرغوب و با میزان مرغوب بودن آن استعمال نمود چون باید مقاومت زیادی در برابر نور آفتاب، باران و اشکال شستشوها داشته باشد. o هم‌چنین جوهرهای گزینه به کارگیری در ساخت آن ها بایستی مرغوب باشند زیرا جوهرهای نامرغوب آنگاه از حدود ٢ تا ٣ ماه پاک شده و استیکر کهنه به لحاظ می‌رسد. در ارتباط اصلی استیکرهایی که روی اتوبوس‎ها کارگزاشتن می‌شود موضوع مقداری پیچیده‌تر است، به این استدلال که اتوبوس‎های کمپانی واحد به طور تر و تمیز در هر هفته یک توشه نوبت کارواش دارا هستند و به دلیل آلودگی هوا و نشستن هاله‎ای از روغن روی بدنه، آنان را اهمیت اسید رقیق شده شستشو می‌دهند، و اگر جوهرهای به کارگیری شده هنگام چاپ نامرغوب باشند، رنگ آن‎ها بوسیله اسید رقیق شده پاک می‌گردد. نکته ها قبل از خرید و چاپ • قبل از سفارش استیکر نسبت به طرحی که میخواهید اجرا نمایید بی تردید پیش زمینه فرضی داشته باشید. تا هنگام مشاوره ، انتخاب جنس، روش چاپ و نصب به بهترین روش حل برسید. • ابعاد محلی که قرار هست در آن‌جا استیکر کارگزاشتن شود را در لحاظ بگیرد. و برای پیشنهاد بی تردید بصورت ظریف اندازه‌گیری نمایید. • سایز استیکر می بایست متناسب کلیدی محل کارگزاری و فاصله مخاطب از طرح دارد. • اگر استیکر برای اتاق طفل می‌باشد می بایست در محلی به دور از دسترس کودکان کارگزاشتن شود. • نصب استیکر بر روی بعضا سطوح مانند بدنه اتومبیل و یا کرکره دکان به ادله وجود فرو رفتگی، برآمدگی و … عمل سختی است. در همین حوزه برخی افراد اصلی فراگیری تخصص‌‎های واجب و تشکیل گروهای یک سری نفره عمل کارگزاری استیکر را انجام می‌دهند. کاربرد استیکرها کارکردهای متفاوتی دارند. بر همین اساس می‌توان استیکرها را بر حسب کاربردشان به سه جور طبقه بندی نمود.  استیکرهای تزیینی: 1. استیکرهای ریز شامل طرح‌های نوستالوژیک، جملات انگیزشی، شخصیت‌های محبوب و … که فقط به خواسته زیبایی و تزیین محل آیتم حیث به عمل می‌رود. 2. استیکرهای دیواری که در منازل یا ادارات جهت طراحی دکوراسیونی متعدد به کارگیری می‌شوند.  استیکرهای تبلیغاتی: 1. استیکرهای تبلیغاتی برای شرکت‎‌های خدماتی و یا این که کارخانه‎‌های تولیدی نیز در بخش برندینگ و بصورت عریض به منظور معرفی شرکت، دوره‌های تخفیف و یا محصولات کاربرد دارند. 2. و هم در بخش بسته بندی بر روی محصولات تولیدی مثل شیشه‌های حاوی دارو و مواد غذایی و … 3. از استیکرهای تبلیغاتی برای بسته بندی آخری ارسال به جهت خرید کننده هم استعمال می‌گردد کاربرد استیکر در صنعت های o چاپ استیکر یا این که وینیل در صنعت های بی‌شماری به فعالیت می‌رود، از صنعت های غذایی و بسته بندی تا کلیه صنایع تولیدی و صنعتی که نیاز به لیبل‌های پشت چسب دار دارند. ا ولی عمده‌ترین استفاده استیکر در صنعت تبلیغات تجاری می‌باشد o تبلیغات گونه های شرکت‌های غذایی و تولیدکننده های مواد شوینده o تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی o چاپ و تبلیغات بر روی اتوبوس‌های کمپانی واحد یا چاپ و کارگزاری استیکر بر بر روی گونه های ماشین‌های پخش و یخچال‌های صنعتی نوعی از استیکرها نیز به جهت تزئین فضای داخل خانه یا محل عمل استفاده میشود که اما این مدل از استیکر در تخصص کاری ما نمی‌باشد و ما صرفا کارهای چاپی را انجام میدهیم  برخی از استیکرها هم به صورت خویش رنگ موجود می‌باشند که به آن‌ها اصطلاحا روز رنگ گفته می گردد و این گونه از استیکرها در رنگ‌های مختلفی از سبز و آبی و قرمز و زردرنگ تا مشکی و طوسی و طلایی وجود دارند، از همین مدل استیکر غالبا برای کاتر پلاتر و به جهت برش حروف جهت نصب روی شیشه فروشگاه‌ها یا این که جهت کارگزاری بر روی اتومبیل ها به کار گیری می‌گردد چاپ استیکر چاپ استیکر جزو سرویس ها دارای و تخصصی گروه ما است . چاپ و کارگزاشتن استیکر بر روی انواع اتومبیل مخصوصاً اتومبیل های پخش ( ایسوزو ، تریلر ، خاور ، وانت ، خودرو یخچال دار و…. ) . چاپ و نصب بر بر روی قطار ، چاپ استیکر بر بر روی اتوبوس ، چاپ روی یخچالهای صنعتی ( اشکال یخچالهای عمودی و افقی ) جزو خدمات تخصصی ما میباشد . مفتخر هستیم که به عنوان باتجربه ترین مجموعه در راستا چاپ استیکر به تولید کنندگان عزیز مشاوره ارائه نماییم . همین گروه افتخار همکاری اهمیت شرکت ها بزرگی مواد غذایی ، اپراتورهای تلفن همراه، موسسات ایجاد کننده مواد شوینده ، آرایشی و بهداشتی را داشته هست . با مراجعه به بخش چاپ استیکر فروشگاهها میتوانید بعضا از مشتریهای ما را بازدید فرمایید . کیفیت چاپ بالا و قیمت مناسب دو اورجینال با در کنار خریدار مداری و ارائه خدمات تخصصی در گروه سی بن هستند . کیفیت های گوناگون به یار قیمتهای متنوع به یار گارانتی چاپ در تیم ما ارائه میگردد. شما میتوانید نسبت به گونه چاپ و دارایی ای که برای آن در حیث گرفته اید مناسبترین چاپ را به جهت خودتان تعیین نمایید. استیکر در دو مدل میزان مرغوب بودن خوب و کیفیت متوسط چاپ می‌گردد . به جهت آشنایی شما اصلی اشکال چاپ استیکر در ادامه توضیحاتی درباره هر یک از آن‌ها ارائه می‌شود تا بهترین تعیین را برای خویش داشته باشید: چاپ استیکر اصلی میزان مرغوب بودن عالی همین دسته از چاپ حساس دستگاههایی انجام می گردد که به آن‌ها اکوسالونت میگویند ( به خاطر جوهر همین دستگاهها به آن ها اکوسالونت گفته می‌گردد ). و اما به دستگاههایی که استیکر چاپ می کنند در اصطلاح چاپ دیجیتال رول نیز گفته میشود . جوهر دستگاهها اکوسالونت سازگار حیاتی گوشه و کنار زیست هست . میزان مرغوب بودن چاپ استیکر همین دستگاهها مضاعف بالا میباشد البته مشکلی که دارا هستند همین هست که ماندگاری جوهر آنان برای روی اتومبیل ها اکثر از ۶ ماه نمیباشد . به جهت ماندگاری طولانی تر جوهرها می بایست عمل چاپ شده را اصلی لایه مخصوصی پوشش دهیم که به آن لمینیت گفته میشود. اما در شرایطی که بخواهید همین چاپ را در فضای داخل اتاق استعمال نمایید دست کم چهار سال ماندگاری رنگ خواهد داشت . همین تیم فعالیت چاپ و لمینیت استیکر را حیاتی تضمین ماندگاری طولانی انجام میدهد. چاپ استیکر اصلی میزان مرغوب بودن متوسط این مدل از چاپ استیکر دارای دستگاه Outdoor چاپ می گردد . و همانگونه که از نامش پیداست همین چاپ منحصربه‌فرد فضای گشوده هست . جوهرهای به کارگیری شده به جهت همین دستگاهها صنعتی بوده و ماندگاری طولانی تری نسبت به اکوسالونت دارا‌هستند . اما از لحاظ چاپی میزان مرغوب بودن پایینتری نسبت به اکوسالونت دارا‌هستند . این مدل از چاپ مطلوب کامیونها و خودروهای پخش میباشد. چرا که اتومبیل های پخش معمولا از مسافت دورتری چشم می شوند . و همینطور به برهان قیمت مطلوب چاپ استیکر و ماندگاری طولانی تر آن ، عمده آیتم دقت تولیدکنندگان و کارخانجات قرار گرفته می‌گیرد . همین چاپ نیازی به لمینیت ندارد . چرا که جوهر این دستگاهها صنعتی میباشند و سوای لمینیت هم ماندگاری طولانی تری دارد . مثال گیری در چاپ سی بن کاملا بدون پول می باشد . چنانچه شما نمیدانید که کدام چاپ ( اکوسالونت یا Outdoor ) به جهت شما مطلوب میباشد ، میتوانید فولدر خود را به جهت ما ارسال فرمایید تا از هر دو چاپ نمونه گیری رایگان داشته باشید . اصلی این کار گزینش شما راحتتر خواهد بود. همینطور کلیه کارهای چاپ شده در تیم سی بن اصلی گارانتی کیفیت چاپ است . در صورتی پیدایش هر اختلال چاپی با ما تماس بگیرید تا تمامی امور مجدداً و سوای دریافت هزینه به جهت شما چاپ شود. چاپ استیکر در چاپخانه کشور‌ایران زمین چاپ وینیل یا چاپ استیکر متریالی باریک از متاع پی وی سی میباشد که پشت آن چسب‌دار می‌باشد، ضد آب و قابل شستشو میباشد و مقاومت بالایی در برابر ترکیدگی دارد. متریال وینیل یا استیکر، به استدلال فرم برچسبی و ویژگی کارگزاشتن سهل وآسان بر روی سطح های گوناگون به‌خصوص شیشه، امروزه در گونه های گوناگون کاربرد فراوانی در صنعت تبلیغات دارد. در چاپخانه ایران زمین چاپ استیکر مهم استعمال از بهترین و به روزترین دستگاه ها و مرغوب ترین نوع جوهر رخ می گیرد. همچنین اساسی اعتنا به نیاز مشتریان از مرغوب ترین چسب ها برای ماندگاری های متعدد در چاپ وینیل به کارگیری می گردد.ما می توانیم گونه های مختلف وینیل را اهمیت توجه به کاربرد آن، به جهت ایجاد اثرات هوشمندانه شما به فعالیت ببریم. چاپخانه ایران زمین این قابلیت و امکان را برای شما مهیا آورده است تا مدت زمان ماندگاری چاپ استیکر را دارای اعتنا به کاربرد مد نظرتان تعیین کنید. روش ی اجرای چاپ استیکر مقاومت بالا در برابر پاره گی دیگر خصوصیت اهمیت چاپ استیکر است. مواد به عمل رفته در چاپ استیکر به استدلال فرم و امکان های ویژه ای که دارند( به شکل برچسب و نصب ریلکس به روی سطح های متفاوت به ‌خصوص شیشه)، به رخ های گوناگون، کاربرد فراوانی در صنعت تبلیغات دارند. استیکر به انواعِ چسب موقت، کاترپلاتر، براق، چسب دائمی، شیشه‌ای مات و شیری مات تقسیم می شود و بر بر روی سطح های متعدد نظیر شیشه، پلاستیک، گچ و غیره متصل می شود(می چسبد). برای چسباندن استیکر در آغاز مرحله آیتم حیث می بایست تماما تمیز شود، آن‌گاه تراز به ترکیب آب و مایع ظرفشویی آغشته می شود تا از تولید حباب های احتمالی جلوگیری به فعالیت آید. پس از آن می بایست آب تحت استیکر را حیاتی کاردک خالی کرد. جهت افزایش مقاومت چاپ استیکر درمقابل سایش و خط و خش، همچنین به منظور بالا بردن تداوم و پایداری آن می اقتدار از روکش لمینت گرم و سرد بر بر روی آن استفاده کرد. از چاپ استیکر می اقتدار در دو زمینه ی تبلیغات تجاری و تزیین محیط و نمایشگاه ها به کار گیری کرد. به علاوه به جهت تبلیغ سناریو لوگو، داده ها جانبی و خدمات فروش(و پس از فروش) یک متاع می توان روی دیوارها و سطح ها شیشه‌ای در پاساژها و مرکزها تجاری استیکر چسباند. روی هم رفته به این برهان که این دسته تبلیغ در معرض عمومی بوده و مختص قشر خاصی هم نیست می تواند نحوه ی مارکتینگ به صرفه ای محسوب شود. در صورتی که هنوز به دنبال کارکرد می گردید و دارای مورد ها بالا راضی نشده اید، کاربرد دیگر آن می تواند تزیین دکوراسیون فضاهای اداری و تجاری، غرفه‌های نمایشگاهی، اتاق‌های نشیمن، معابر پربازدید و غیره باشد نکته ی آخر این که استیکر ها را می توان شست و از این نحوه جلوه ی بصری همواره نو ای در محفظه دکوراسیون داخلی ساخت کرد. تماس اهمیت چاپخانه جمهوری اسلامی ایران زمین مدل بندی فنی چاپ استیکر استیکرها به دو مدل کلی تقسیم می شوند: استیکر سفید رنگ یا این که شیشه ای استیکر شیری( که کاربرد بیشتری نسبت به استیکر شیشه ای دارد) استیکرهای شیشه ای به جهت محل های یگانه استفاده می شوند و مثل شیشه از دو طرف امکان تماشا شدن دارند. پس از کارگزاری این استیکرها تنها نقاطی که طرح روی آن قرار دارااست دیده می شود و سایر نقاط به نوعی نامرئی هستند، در عاقبت احتمالا طرح بی روح به لحاظ بیاید. استیکر سفید رنگ که کلیدی راستا سفید طراحی شده میباشد پس از نصب، فقط از یک طرف جلوه تبلیغاتی دارااست اما در دنیای تبلیغات محبوبیت بیشتری دارد. استیکر سپید برای مصارفی چون چاپ و تبلیغات بر بر روی بدنه اتوبوس، کامیون‎های پخش محصولات، چاپ و تبلیغات روی قطار، بر روی درب و کف فروشگاه‎ها و پاساژها، چاپ و نصب بر روی دیوارهای رنگ شده (دیوار منازل، شرکت‎ها و مؤسسات)، چاپ بر بر روی یخچال‎های صنعتی و خانگی، چاپ بر روی شیشه سوپر مارکتها، چاپ و تبلیغات روی بدنه و باطن مترو به عمل گرفته می شود. چاپ استیکر یا این که چاپ وینیل چیست؟ استیکر متریالی نازک از محصول PVC هست که پشت آن چسب‌دار می‌باشد و به علت ویژگی‌های فراوانی از پاراگراف ضد آب و امکان شستشو، مقاومت در برابر پارگی، کارگزاری و جداسازی آسان، مقاوم در برابر نور و بقیه دست اندرکاران محیطی و ... امروزه در انواع، ابعاد، طرح و رنگ‌های متعدد در چاپ داخلی و همینطور سطح ها فضای بیرونی کاربرد فراوانی دارد. به کار گیری روی دیوار، سطوح شیشه‌ای، بدنه ماشین و ... از پاراگراف کاربردهای دیگر چاپ روی استیکر می‌باشد. در منزل طراحان سام چاپ وینیل یا این که چاپ استیکر در قطع پهناور حساس استعمال از بهترین و به روزآمدترین برنامه‌های چاپ در دستگاه‌های چاپ فضای خارجی و داخلی (outdoor، indoor، فلت بد، یووی رول) و همینطور مرغوب ترین مدل جوهرهای اروپایی منحصربه‌فرد شکل می گیرد تا چاپ در دراز مدت رنگ خود را ار دست ندهد. قیمت چاپ استیکر یا وینیل ارزش این متریال از 50 هزار تومان شروع می‌گردد در صورت دیتاها ظریف تر از بها ها با ما در تماس باشید. اسم متریال بها هر متر مربع(به تومان) چاپ وینیل یا این که استیکر 50,000 جهت سفارش چاپ اشکال استیکر از راه‌های ارتباطی تحت اقدام نمائید: استیکر به انواع چاپ استیکر شیشه‌ای، استیکر شیری، استیکر شبرنگ و استیکر مش و در دو نوع استیکر مات و استیکر درخشان تقسیم می‌شود و بر بر روی سطوح متعدد مثل شیشه، چوب (MDF)، پلاستیک، گچ و غیره قابل‌نصب است. به جهت ارتقا مقاومت استیکر در برابر سایش، خش و بالا بردن استمرار و پایداری آن و همینطور تثبیت رنگ‌ها می‌توان از روکش لمینت گرم و سرد بر بر روی آن استعمال کرد. گونه های استیکر قابل چاپ استیکرها در اشکال مختلفی به چاپ می‌رسند. اینکه چه استیکری یا چه جور چاپی را انتخاب کنید به طور کامل به فضایی که می خواهید آن را کارگزاری نمایید بستگی دارد. • استیکر شیری • استیکر شیشه‌ای • استیکر شیشه‌ای کریستالی • استیکر شبرنگی • استیکر مش متاع استیکر، ابعاد، گرماژ، ماندگاری چاپ استیکر یا وینیل متریالی از متاع PVC است که در بعدها و اندازه‌های گوناگون قابل چاپ هست و محدودیت چاپ در بعدها تبارک کلیدی کنار هم قرار گرفتن استیکرها برطرف می‌شود. استمرار و ماندگاری چاپ استیکر در محفظه بیرونی و در جایی که در مقابل نور مستقیم خورشید قرار دارد، ۵ سال می باشد و در فضای داخلی و در شکل نتابیدن نور مستقیم خورشید به آن، ۱۵ تا ۲۰ سال مقاوم و ماندگار است. در صورتی که از روکش لمینت گرم و سرد روی استیکرها استفاده شود مقاومت استیکر در برابر سایش و خش بالا رفته و همینطور دوام و پایداری آن عمده می‌شود. اصلی اعتنا به نیاز مشتریان از مرغوب ترین چسب‌ها برای ماندگاری های متعدد در چاپ وینیل استفاده می گردد. کاربرد چاپ استیکر • چاپ وینیل به جهت کاربرد تبلیغی تجاری و تزئینی و گهگاه هر دو به ‌صورت هم‌زمان استفاده می‌شود. • چاپ و برش استیکر ریز و پهناور در طرح‌های متفاوت برای کاربرد تبلیغی نمایش لوگو و دیگر اطلاعات و خدمات فروش یک کالا که روی دیوارها و سطوح شیشه‌ای ویترین‌ها و دیگر نقاط در نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها و مرکزها تجاری به عمل می‌رود. • کاربرد تزئینی آن در دکوراسیون فضاهای اداری و تجاری، غرفه‌های نمایشگاهی، اتاق‌های نشیمن معابر پربازدید و همچنین فضاهای خصوصی خانه مانند تزئینات آشپزخانه اتاق‌خواب و... است. • چاپ استیکر دلخواه اهمیت جنس PVC به شکل تخصصی جهت به کار گیری در داخل یا این که بدنه خودرو برای تزئین • چاپ وینیل تبلیغاتی بر روی بدنه اتوبوس‌ها و سایر وسایل حمل و نقل عمومی، ماشین‌های پخش محصول و یخچال‌های صنعتی به جهت کارهای تبلیغاتی و ... به کار گیری از جوهرهای مرغوب منجر میگردد تا ارتفاع عمر استیکر‌ها بر روی بدنه اتومبیل فراتر رود و در نتیجه بر اثر بارش باران و یا شستشوی ماشین پاک نشوند. اتوبوس‌ها به برهان اینکه به تعداد دفعات دوچندان زیادی در ارتفاع روز در معرض دید همگان قرار می‌گیرند، مکان‌های قابل قبولی به جهت تبلیغات کمپانی‌های کوچک و تبارک هستند. • استفاده از چاپ استیکر و لیبل در صنعت های بسته بندی، صنایع غذایی و ... • بدنه یخچال‌های صنعتی چاپ استیکر ماشین چاپ وینیل ماشین یک عدد از روش‌هایی می باشد که به جهت تبلیغات به کار میرود همچنین از استیکرها می‌توان به تیتر یک جزء تزئینی بر روی اتومبیل به کار گیری کرد. چاپ وینیل بر روی بدنه ماشین‌های حمل بار، ماشین‌های پخش محصول، یخچال‌های صنعتی، اتوبوس و ... به علت متحرک و در معرض دید بودن وسایل حمل و نقل، موجب معرفی خوبتر برند، جنس و سرویس ها و جلب بخش اعظم مخاطب و در نتیجه افزایش بخش اعظم مشتری می‌گردد. برای چاپ استیکر اتومبیل بایستی دسته رنگ و استیکر آیتم استفاده در حیث گرفته شود. استفاده از جوهرهای مرغوب باعث می‌گردد تا طول عمر استیکرها بر بر روی اتومبیل فراتر رود و در سرانجام بر اثر تابش نور خورشید، بارش باران و یا این که شستشوی اتومبیل پاک نشوند. به همین ترتیب منزل طراحان سام حساس استفاده از جوهرهای اروپایی در چاپ استیکر، مقاومت و ماندگاری آن را در برابر آسیب‌های احتمالی و دست اندرکاران محیطی بالا برده است. چسبی که در پشت استیکر اتومبیل قرار دارد قابلیت چسباندن آن را در داخل و یا این که بیرون ماشین آماده کرده است. چاپ روی بدنه خودرو متاع استیکر بدنه خودرو مانند متاع بقیه استیکرها از PVC می‌باشد که در چاپ و تولید محصولات تبلیغاتی فراوان لبریز کاربرد است. چاپ استیکر بر روی بدنه ماشین در ابعاد، اندازه‌ها، قیمت‌ها و کیفیت‌های مختلف انجام می‌گیرد و می‌توان حیاتی اعتنا به نیاز خود آنها را تعیین کرد. استیکری که برای بدنه اتومبیل استعمال می‌گردد مرغوب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. استیکرها متناسب اهمیت سلیقه خریدار به شکل تخصصی طراحی و به جهت به کار گیری در بیرون و یا درون ماشین های شخصی یا این که وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس، مترو و ... جهت تبلیغ محصولات و سرویس ها و یا این که کاربرد تزئینی چاپ می‌گردند. به جهت چاپ وینیل بر روی بدنه خودرو می‌توان از استیکرهای شیشه‌ای که به تازگی وارد بازار شده‌اند استعمال کرد این استیکرها، از درون و خارج خودرو قابل تماشا بوده و به جهت نصب روی شیشه اتومبیل مناسب است. چاپ استیکر خودرو چاپ وینیل ماشین یک عدد از روش‌های تبلیغاتی آیتم پسند بخش اعظمی از تولیدکنندگان و پخش‌کنندگان محصولات و سرویس ها گوناگون است. استفاده از چاپ استیکرهای تبلیغاتی بر بر روی انواع وسایل نقلیه اعم از مترو، اتوبوس و اتومبیل‌های متعدد برای جذب بیشتر خریدار دوچندان کاربرد دارد. از آنجایی که وسایل حمل و نقل در ارتفاع شبانه روز به تعداد دفعات متعددی در معرض دید همگان قرار می‌گیرند، مکان قابل قبولی برای تبلیغات شرکت‌های مختلف هستند. استیکرها حساس متاع PVC در انواع، بعدها و اندازه‌های متعدد مطابق مکانی که میخواهید آن را نصب کنید، به چاپ می‌رسند. از آنجایی که ماشین دائم در معرض نور آفتاب و شستشو قرار می‌گیرد، استیکرهایی که روی اتومبیل‌ها نصب میگردند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در برابر عامل ها محیطی، باران، نور آفتاب و شستن ماشین کلیدی مقاومت، ماندگاری و طول قدمت بالاتری باشند. در خانه طراحان سام چاپ استیکر اهمیت میزان مرغوب بودن بالا در انقطاع تبارک و با به‌روزترین و مدرن ترین برنامه‌های چاپ در دستگاه‌های چاپ فضای خارجی با استعمال از جوهرهای اروپایی مرغوب و منحصربه‌فرد رخ میگیرد تا در طول دراز مدت رنگ خود را از دست ندهند. مزایا و معایب چاپ استیکر • قابل شستشو • کم هزینه و مقرون به صرفه • مقاومت بالا در برابر پاره شدن • قابلیت نصب آسان بر روی انواع سطح ها متعدد چوب (MDF)، گچ، پلاستیک، آینه به خصوص شیشه • چاپ استیکر دارای بعدها و ترازو های مختلف فارغ از محدودیت در طرح • تنوع رنگی دوچندان زیاد • کیفیت بالای جوهر و ماندگاری فراوان • مقاومت بالا در برابر آسیب های احتمالی حیاتی به کارگیری از جوهرهای اروپایی • مقاوم در برابر دست اندرکاران محیطی نظیر نور خورشید و رطوبت و ... • سازگار اساسی محیط زیست روند ایجاد استیکر ماشین و روش کارگزاری آن در خانه طراحان سام چاپ وینیل خودرو مهم به کارگیری از بهترین و به روزترین دستگاه‌ها و مرغوب ترین گونه جوهر انجام می‌پذیرد. برای چسباندن استیکر قبل از هر چیز تراز گزینه لحاظ می بایست به طور کامل تمیز گردد. بعد تراز را به ترکیب آب و مایع ظرفشویی آغشته کرده تا هم از ایجاد حباب‌های احتمالی خودداری شود، هم استیکر به راحتی بر بر روی تراز جا به جا شود. در مرحله آن‌گاه آب پایین استیکر را اهمیت کاردک و یا کارت بانکی خالی کرده و اذن دهید تا استیکر خشک شود. توصیه چاپ استیکر به جهت توصیه چاپ وینیل ضروری هست فایلی که خرید کننده ارسال می کند به صورت لایه بسته حساس فرمت‌های Tiff و PSD باشد. پس از ارسال فولدر توسط خریدار و بررسی بوسیله اپراتور، پیشنهاد ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل فرآورده آخرین استیکر پس از بررسی میزان کار چاپ (محاسبه بر پایه متراژ)، حجم، ترازو و تعداد فعالیت به مشتری اعلام می شود (این زمان از یک ساعت تا یک روز مختلف است) روش ارسال چاپ استیکر ارسال چاپ وینیل به کل نقاط تهران اهمیت استعمال از آژانس، خدمات حمل و نقل اینترنتی و پیک موتوری انجام می گیرد و همینطور ارسال به همه شهرهای جهان و ایران از نحوه زمینی، دریایی و هوایی قابلیت پذیر است.