پرینت رنگی و با کیفیت را با قیمت ارزان می توانید در آذین هنر تجربه نمایید. وضوح و کیفیت در پرینت بسیار مهم است، این امر بخصوص برای تصاویر اهمیت بالایی برخوردار است. با استفاده چاپگرهای به روز می توان پرینت رنگی با کیفیت و وضوح بالا را بدست آورد.

پرینت رنگی ارزان در تهران

اگر به دنبال خدمات پرینت رنگی با کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه هستید، می توانید از خدمات آذین هنر بهره برید. در پرینت رنگی می توان از چاپگرهای لیزری و جوهر افشان استفاده کرد که هر یک از ویژگی های مخصوص به خود برخوردارند.

چاپگر لیزری پرینت را با بالاترین کیفیت و سرعت انجام می دهد. چاپگرهای لیزری رنگی، نمودارهای رنگی و تصاویر گرافیکی دو بعدی را بخوبی چاپ می نمایند. کیفیت عکس چاپ شده توسط چاپگر لیزری قابل قیاس با چاپگرهای جوهر نیست. (در صورت استفاده از کاغذهای مخصوص گلاسه بهمراه چاپگرهای جوهر افشان، کیفیت چاپ تصاویر وضعیت به مراتب مطلوب تری را پیدا خواهد کرد). کیفیت چاپ متن در اکثر چاپگرهای جوهر افشان مشابه چاپگرهای لیزری نبوده و در برخی موارد تشخیص یک متن با جزئیات واضح بر روی تصاویر، مشکل می باشد.

بهترین روش جهت بررسی کیفیت پرینت رنگی مشاهده خروجی چاپگر است. گرفتن نمونه کار اولیه کمک شایانی به افراد می توانند.

با استفاده از چاپگر جوهرافشان مدرن دقت تا مرز ۴۸۰۰ در۱۲۰۰ نقطه در اینچ را می توان بدست آورد. در چاپگرهای لیزری تک رنگ دقت بین ۶۰۰ در ۶۰۰ یا ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ نقطه در اینچ می باشد ولی در چاپگرهای لیزر رنگی دقت به ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ و یا ۲۴۰۰ در ۲۴۰۰ نقطه در اینچ می رسد.

انواع چاپگر از لحاظ رنگ

  • چاپگر سیاه و سفید
  • چاپگر رنگی

با بهره گیری از چاپگر رنگی می توانید پرینت رنگی با کیفیت را برای خود فراهم آورید. آذین هنر توانایی پرینت رنگی برای موارد مختلف اعم از کتاب، جزوات، پایان نامه ها و سایر اوراق را دارد.